Самохвалова• 06 ноября в 13:48
Сир подарить директору?
Мужчина 38 лет, выше статусом. Переборчив. Бюджет 500-800 гривен.
Самохвалова
• 06 ноября в 13:55
Т9 )). Был вопрос : Что подарить? Теперь ответ тоже есть 😂. Надо только узнать, любит ли он сыр 😂
Самохвалова
• 06 ноября в 14:57
Ответ дляЧервона ікорка
А навіщо взагалі щось дарувати в даній ситуації?
Таємний Санта.
Червона ікорка• 06 ноября в 15:02
Ответ дляСамохвалова
Таємний Санта.
Ой, тоді не морочтесь. Я на таке в Рошені брала святковий арахіс в шоколаді (в прозорому конусі) - красиво, смачно, всім підходить. Є ще такий фундук для вибагливих)).