Ждун с Нибиру• 06 ноября 2025
їжа. я божеволію. щоб і скільки я не їла,я голодна.
вже були лікарі, психологи і тд.
аналізи і тд
антидепресанти, препарати, вітаміни і тд.
я, здається, пробувала все.
на роботі норм.
вдома - зриває дах (((
нажаль, люди, з якими не живу, не розуміють проблеми.
я багато разів пояснювала, що це проблема в голові, іноді мені складно втриматися. що в холодильнику багато їжі, яку мені можна (знову таки через певні труднощі з здоров"ям). благаю домашніх ховати навіть свої печеньки, цукерки, сири....а вони вважають, що я придумала це все.
насправді вже багато років борюсь з вічним голодом....я не відчуваю того, що я наїлась і не голодна. бо я голодня. навіть якщо з"їла тарілку гречки з шматком вареного м"яса. щоб і скільки я не їла ,я голодна.
коли їм, то ненавиджу себе. і все одно їм.
а зараз хочеться вмерти, бо нема сил боротись.
я не знаю, чого чекаю від порадниць.
можливо підтримки, можливо хтось дасть пораду.
в житті я в принципі щаслива, є дитина, є дім, який будується і вже на фініші, є коханий чоловік, який підтримує (але нажаль, поки що не можемо бути разом на 100%, бо така в нього робота((( )
аналізи і тд
я, здається, пробувала все.
на роботі норм.
вдома - зриває дах (((
я не знаю, чого чекаю від порадниць.
Крижана бурулька• 06 ноября 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
в мене глікований гемоглобін, глюкоза і тд. все в нормі.
я хочу ситості, а не відсутності бажання їсти
значить у вас добре
Ждун с Нибиру
• 06 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
значить у вас добре
з аналізами так, але з головою мабуть ні
маска Ілона• 07 ноября 2025
Авторе, нажаль вас можуть зрозуміти лише ті хто сам стикався з чимсь подібним. Тому тут і немає жодного корисного коментаря, а половина взагалі обезцінюючі. Люди не розуміють цей стан бо для них все просто - голодний то наїжся, тим більш що в вас вага цілком нормальна. Я не маю для вас поради нажаль, бо ваша проблема дуже специфічна, але просто хочу вам поспівчувати і підтримати, я уявляю як це некомфортно і тяжко. Якщо є можливість спробуйте позмінювати лікарів, 3, 5, навіть 10, можливо якийсь з них зможе знайти рішення. Обіймаю.
Ждун с Нибиру
• 07 ноября 2025
Ответ длямаска Ілона
дякую вам
хоч один адекватний коментар.