Запароленое одеяло• Изменено 02 ноября в 15:33

Сиджу на дієті. З психікою зміни. Це нормально чи до психіатра?

Сиджу просто на правильному харчуванні. Рахую ккал. Їм звичайну їжу, особливо себе не обмежую, 1-2 маленькі цукерки щодня.
І так.
1. Зранку інколи встаю не голодна. Раніше без сніданку з дому не виходила
2. Недавно на посиділках з друзями їла піццу, більше одного шматка не змогла осилити. Раніше цілу коробку - запросто.
3. Коли голодна сиджу і мрію про просту їжу - шматок мʼяса з кашою і овочами. Не про бургер або шматок торту
4. Раніше могла їсти 20 цукерок за раз, зараз з острахом дивлюсь на 3 штуки - мені здається що це дуже багато.
5. Ніякого фастфуду. Раніше могла зайти і зʼїсти 6 булок-круасанів. Зараз навіть не заходжу туди. Не хочеться.
6. Полюбила просту їжу, не хочеться майонезних салатів і важкого на шлунок.
7. Дивлюсь у дзеркало як зменшуюсь і не впізнаю себе.
8. Побачила ларьок з чебуречною - ледь не знудило, як уявила, скільки там жиру. Їхала додому голодна. Раніше б підійшла і декілька взяла
Це нормально? Бо дуже дивні , кардинальні зміни почались
Результат:
вже голосів: 26
17 (65.38%) Все ок
9 (34.62%) Сходи до лікаря
Чемна панночка• 02 ноября в 15:33
Да, до психіатра. РПП
Я_канеша_извиняюсь• 02 ноября в 15:34
Раньше конечно у вас жизнь была
Своего не предлагать• 02 ноября в 15:34
У мене теж так було при схудненні. Ви ще не вважаєте себе кращою за інших, бо правильно харчуєтесь?)
автор Запароленое одеяло • 02 ноября в 15:34
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Раньше конечно у вас жизнь была
І не кажіть
Зайканалужайке• 02 ноября в 15:34
Все з вами нормально.
автор Запароленое одеяло • 02 ноября в 15:35
Ответ дляСвоего не предлагать
Та ні, якось не думала, хто що їсть 🧐
Скільки ви скинули?
Ласунка• 02 ноября в 15:35
Вы конечно молодец, но не зарекайтесь.
Я_канеша_извиняюсь• 02 ноября в 15:35
´´Девушка должна есть как птичка´´ а не як свиня!
Забобонний фрукт• 02 ноября в 15:36
Якщо в адаптації до нормального харчування Ви запідозрили зміни психіки, то Вам дійсно потрібно до психіатра.
Просто болталка• 02 ноября в 15:36
Да, у меня тоже так было, это нормально. И поможет не набрать обратно.
Как_б_не_так• 02 ноября в 15:37
Це пройде як пройде ваша дієта.
Докладальниця• 02 ноября в 15:38
Чебурек...мечта моя
Любви вам!• 02 ноября в 15:39
В мене так само, авторе. Не переживайте, все з вами добре 😉
АдеКВАтная• 02 ноября в 15:39
Клас. Проста їжа - найсмачніша. А скільки ви так тримаєтеся? І чого почали? До початку у вас було якось дуже багато всього, можливо, ви заїдали стрес. Бо коробка піци це фізично багато.
Мадам Тю-лю-лю• 02 ноября в 15:40
я так поняла вы и сейчас особо не скидываете
сколько ушло и сколько было?
Не заздріть тьоті• 02 ноября в 15:41
Сижу на диете (не по причине лишнего веса) - с моей психикой стали происходить изменения:
1 ) хочется постоянно есть. Забиваю живот орехами и пр. хренью - не помогает
2) появилась агрессия и злость, которая не купируется АД
3) хочется жратььььььььь
Вот сейчас съела обезжиренный творог с бананом и чаем, при том, что в холодильнике лежит торт - хочется жратььь
Котогосподиня• 02 ноября в 15:41
Щось сильно повернулася голова.
из желе я• 02 ноября в 15:42
К психиатру
Не заздріть тьоті• 02 ноября в 15:43
О, еще с любимого черного с добавками на зеленый чай перешла - вообще хочется выть от всего этого рациона. С трудом считаю дни, когда смогу вернуться к нормальному питанию.
Щаслива Я• 02 ноября в 16:08
Це нормально, але це не фіксований результат.
Тому - надихайтесь, але не розслабляйтесь.
Повелитель бітка• 02 ноября в 16:33
Оооочень странные изменения (нет)
ОливьЕЖечка• 02 ноября в 16:50
Вы из хрюхи преаратились в человека просто)
ОливьЕЖечка• 02 ноября в 16:51
Ответ дляНе заздріть тьоті
3) хочется жратььььььььь
Это мое состояние в пмс
Свекруховна• 02 ноября в 16:55
Рпп. Потом жахнет капец
Бавовна• 02 ноября в 17:40
Слежу за питанием. В сознании ничего не изменилось, по прежнему считаю жирную, жаренную, копченую, сладкую пищу вкусной, но понимаю, что мне она не подходит. Вот и все.
Не заздріть тьоті• 02 ноября в 18:58
Ответ дляОливьЕЖечка
Это мое состояние в пмс
МЕСТО_Встречи• 02 ноября в 22:10
Шось вас прям переклинило... може пройде