Твоя сусідка• 06 ноября в 19:21

Про собак у минулому житті

У мене проблеми з собаками, я просто ненавиджу їх, вважаю підступними, непередбачуваними.
Ну за винятком якихось хороших і добрих або своїх, таких люблю.
Може таке бути, що у минулому житті у мене були якісь серйозні проблеми з собаками?
Like-995b• 06 ноября в 19:22
Вы просто в этой жизни не понимаете психологию животного
nutty• 06 ноября в 19:22
Може бути , шо у вас і в цьому житті проблеми. І не обов´язково з собаками.
Olala-25ba• 06 ноября в 19:25
А кто его знает, я вот мотоциклы очень не люблю и боюсь кататься. Может в прошлой жизни разбилась на нем
dovolga• 06 ноября в 19:30
Дивно, що при цьому у вас є свої собаки. Як правило, такі люди не люблять або бояться всіх собак взагалі
Zhanetta• 06 ноября в 20:46
Просто в наступному житті ви будете собакою, яку ненавидять. І відчуєте на собі, що таке бути беззахисним перед людиною)
Не чіпай - вб ю• 07 ноября в 09:19
З головою у вас просто проблеми