ДелиВерка• 06 ноября в 21:41

І шо робити з цими руками? Лікувала бородавки

Це я так лікувала бородавки, просто їх повижигали, ясна річ не сказали що буде така #опа.. краще б я вже з бородавками ходила...і шо тепер з цим робити? Мені ще і гарні руки треба в кадрі для роботи...
Це вже пройшло 1,5 місяці
автор ДелиВерка • 06 ноября в 21:42
Майская киска• 06 ноября в 21:43
Теж вижигала 2 на руці, залишились шрами вже кілька років
So_so• 06 ноября в 21:44
Нужно спросить у врача подойдет ли Стратадерм, почему они сразу не говорят.
Вот такое
’Стратадерм гель пом’якшує та розгладжує рубці, усуває свербіж і дискомфорт, усуває почервоніння та зміни кольору рубця. Стратадерм гель використовується для лікування всіх видів рубців, в тому числі в результаті: загальних хірургічних операцій, травм, застарілих ран, опіків, укусів, акне та інших захворювань шкіри’
А ось і я• 06 ноября в 21:47
Мають заживати приблизно рік
Бритоножка• 06 ноября в 21:49
Нет, автор, лучше уже так. Это вы привыкли к тем бородавкам и уже как родные, а по факту со стороны у людей они вызывают отвращение и брезгливость.
Удалили и правильно сделали.
Мой завтрак• 06 ноября в 21:50
А бородавки от чего?
Ку-кусик• 06 ноября в 21:52
Заживет , посветлеют очень мало времени прошло
волосатое стекло• 06 ноября в 21:55
Хімічні опіки, звісно будуть проходити довго
Сиреневенькая• 06 ноября в 21:58
Контратубекс? І укр.аналог. Дермафібразе
автор ДелиВерка • 06 ноября в 22:04
Ответ дляМой завтрак
А бородавки от чего?
Не знаю, гормональне. Одна з´явилась під час вагітності, а потім понеслось
автор ДелиВерка • 06 ноября в 22:05
Ответ дляСиреневенькая
Дякую
автор ДелиВерка • 06 ноября в 22:06
Ответ дляSo_so
Вот такое
Не знаю, взагалі лікар дивний, нічого не виписала для загоєння..
Україна понад усе!• 06 ноября в 23:04
Ответ дляДелиВерка
Бородавки это вирус папилломы человека,они растут при снижении иммунитета.У меня в детстве было очень много на пальцах,никакие лекарства не помогали,потом в один день стали уплощаться и ушли совсем.Но вы правильно сделали,что убрали,лучше пигментация чем бородавки.
А я кумедна• 06 ноября в 23:37
У меня после удаления папиллом тоже такие все ноги в красных пятнышках. Я их периодично удаляю зимой, где не видно. К лету все проходит. Еще пользуюсь всякими отбеливающими кремами от пигментации. Тогда обновление кожи быстрее происходит и она светлеет
Скорая помощь• 07 ноября в 08:58
Ответ дляДелиВерка
Теж видаляла на руці. Довго сходив слід. Та зараз вже й не найду де вона була.