ЯкаКраля• 07 ноября в 11:08

Бюджет не льготным категориям на светит?

Ну к примеру в группе 5 бюджетных мест. И из них все отдадут льготникам.... Или 4 места отдадут льготникам.... И только одно бюджетное... Тоесть тупо более умные детм будут лишены возможности бесплатно учиться? Или как обсоят дела с бюджетными местами в ВУЗах
Холодная каша• 07 ноября в 11:12
Тю, так тут советчицы орали в восторге, что молодёжь выехала, полно мест в универах.
Голубец• 07 ноября в 11:13
на инженерных специальностях до 60 бюджетных мест.
А ай-ти, экономика и юрфак, да за деньги.
Сейчас всем нужны инженеры.
Кидстаффовка• 07 ноября в 11:14
моя ледь в коледж на бюджет медичного вступила з балами 186 з 200,бо більшість місць 130+- льготи .Вуз взагалі мене лякає
Дама с собачкой• 07 ноября в 11:19
Зависит от ВУЗа. У нас было 10 бюджетных мест, из них 1 льоготное. Но это было до начала полномасштабной
Завжди мало• 07 ноября в 11:22
Так и будет
Собирайте деньги на контракт. Я уже србираю
ПрипоРошенная• 07 ноября в 11:22
Ответ дляКидстаффовка
а сколько стоит год обучения в колледже?
Тро Нью-Йорку• 07 ноября в 11:23
Ответ дляХолодная каша
Я бы на вашем месте не ржала над таким, Украина в печальнейшем демографическом состоянии
Кидстаффовка• 07 ноября в 11:23
Ответ дляПрипоРошенная
27 + щось таке
Завжди мало• 07 ноября в 11:23
Ответ дляПрипоРошенная
20 тыс грн. Мед колледж. Подруга в следующем году выпускается
ПрипоРошенная• 07 ноября в 11:24
Ответ дляКидстаффовка
27 + щось таке
ого! Я думала колледжи дешевле
Кидстаффовка• 07 ноября в 11:25
Ответ дляПрипоРошенная
ого! Я думала колледжи дешевле
це ще типу не дуже дорого інші ще дорожчі є і мед і не мед .В середньому 30-35.В різних містах різні ціни
Идеальная оптимистка• 07 ноября в 11:25
Розберіться, що таке широкий конкурс, почитайте, скільки місць загалом дають на яку спеціальність. Схоже, ви цього ще не знаєте
ПрипоРошенная• 07 ноября в 11:26
Ответ дляКидстаффовка
Неочикуванно
Идеальная оптимистка• 07 ноября в 11:27
Для порівняння: на економіку близько 400 місць на всю країну, на інженерні - декілька тисяч. Бюджетні місця не конкретному універу дають.
Тушьмушьнюшь• 07 ноября в 11:28
Ответ дляХолодная каша
А оказалось, что там не дураки тоже сидят и придумали широкий конкурс)
Кидстаффовка• 07 ноября в 11:28
Ответ дляПрипоРошенная
Неочикуванно
ще рік два тому вузи стільки коштували .Тому якщо коледж не спеціалізований з одним напрямком ,то не на бюджет немає сенсу і йти .Простіше на вуз відкласти
Контрольница• 07 ноября в 11:33
Если на бюджет не поступила, есть еще грант на учебу.
Люблю Украину• 07 ноября в 11:36
Син в 2023 вступив на бюджет на 122 спеціальність до КНУ.
Серед.бал був 182, математика 200.
Телепузик• 07 ноября в 11:39
Ответ дляГолубец
Сейчас всем нужны инженеры.
Саме так, в мене син після 9го, в коледжі на технічній спеціальності , на бюджет всіх бажаючих з групи зарахували на бакалавра, випускникам гарантовано робочі місця(льотний коледж ХНУВС)
Телепузик• 07 ноября в 11:41
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я за коледж платила 1100 в місяць.( це ще до карантину) і дуже задоволена, що зараз в сина бюджет, бо авіаційна технічна освіта не дешева.
Хочу в БАНю• 07 ноября в 11:42
На який курс можна вступити до ВУЗ після коледжу?
Викликаю на дебати• 07 ноября в 11:46
Ответ дляЗавжди мало
20 тысяч у нас давно стоил.
В этом году захотела , чтоб дочь в колледж пошла , чтоб не онлайн , как в школе.
У нас больше 30, но у нас частный.
Викликаю на дебати• 07 ноября в 11:47
Ответ дляПрипоРошенная
ого! Я думала колледжи дешевле
Я тоже))
Пошли поступать и узнали, что колледж , как вуз у старшей по цене .
Викликаю на дебати• 07 ноября в 11:48
Ответ дляХочу в БАНю
Обычно на 2, после 3 лет в колледже.
Стетоскопуло• 07 ноября в 11:52
Ответ дляДама с собачкой
Принцип розподілу бюджетних місць з часів вашої молодості суттєво змінився, ваш досвід вже неактуальний. Є широкий конкурс. Квота 1 і квота 2 мають по 10% від замовлення, тобто всього 20%.
Стетоскопуло• 07 ноября в 11:54
Ответ дляТелепузик
Ніхто вже всіх бажаючих до зво не зараховує. Треба здавати нмт і клнкурувати зі своїми балами на рівні з усіма вступниками.
Фуліганка• 07 ноября в 11:54
Все реально, в залежності від балів по НМТ ну і спеціальності на яку хоче втупити.
Стетоскопуло• 07 ноября в 11:55
Ответ дляХочу в БАНю
Можна вступити лише на 1й курс скороченої програми - бакалавр на основі молодшого бакалавра 3 роки замість 4 років на основі ПЗО для випускників шкіл.
Хочу в БАНю• 07 ноября в 11:56
Получается год теряешь?
Стетоскопуло• 07 ноября в 11:58
Автор, скільки можна поширювати маячню?

1) не всі пільговики мають квоту і особливі умови вступу. Наприклад, діти УБД не мають ніяких пільг при вступі.
2) квоти сумарно мають 20%. Ніщо не заважає вашій дитині добре вчитися і попасти в 80%.