Сяду на шию, дорого!• 07 ноября 2025
Можно нпвещать племянника с ветрянкой, если 10 лет назад ней болела
Сяду на шию, дорого!
• 07 ноября 2025
Ответ дляКукусики
Да можно, но знаю случаи когда болели повторно ветрянкой, но это редко
Думаете нереально?
Кукусики• 07 ноября 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Думаете нереально?
Тут от вашего имунитета зависит.
Гарнюнька• 07 ноября 2025
Я б не ризикнула. Це так терміново треба? Моя знайома хворіла другий раз в дорослому віці, казала ’ мало не здохла’, такий стан був
Бабулька• 07 ноября 2025
Ответ дляГарнюнька
Я хворіла дитиною. І коли вже мої діти зі школи принесли вітрянку, то у мене вона вилізла як оперезуючий лишай. У досить легкій формі, але це теж розвага на любителя. І свербить, і м´язи болять, і слабкість. Температура не дуже висока була.
А товариш захворів на вітрянку вперше у дорослому віці, то йому було дуже погано, температура під 40 декілька днів. Лежав і не знав, чи оклигає.