Джинци на Флісі• 07 ноября 2025

Женщины 40 лет, у вас уже наступил климакс?

Прошу не путать с менопаузой - прекращением месячных. Имеется в виду переходный период - изменения цикла, скачки гормонов, различные симптомы и т д.
Хочу на Балі• 07 ноября 2025
Так, вже років зо два, і цикл скаче, і припливи, і лібідо в нуль. Але тому передував страшенний затяжний стрес. Відчула його наслідки не лише на преклімаксі, але й багато на чому. Мені 42
ЯниЯ• 07 ноября 2025
45, никаких изменений, все как часы, цикл чётко по календарю..
ДолькиКабана• 07 ноября 2025
треба качественно займатись сексом і клімакс буде десь далеко
Я натуралка• 07 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
Нет никаких норм. У всех женщин овариальный резерв абсолютно разный и с его истощением начинается менопауза.
Он истощается с разной скоростью. И когда слишком рано, то это не норма
Христя в тiстi• 07 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох
47. Жду как манну небесную, но пока нет.

Пс. Отдельное спасибо за ник. Именно это я собираюсь делать практически без остановки когда наконец то не будет шансов забеременеть..
Тогда уже и хотется не будет)))
Новопоштинская• 07 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
То у Вас стрес, я це теж дуже добре розумію і навпаки не розумію тих, хто збирається трахатися після клімаксу без перерви, це ж наскільки щасливі люди, що у них і справ більше немає і проблем, тільки піська і член.
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Мені 43 роки, один яєчник вже дохлий, другий ще працює, теоретично можу народити.
А как вы это определяете?
Новопоштинская• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
А как вы это определяете?
Я ніяк, лікар визначає на узд.
Гигиенишвили• 07 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
ну так да, статистика каже, що 53 роки середній вік для клімаксу. у когось він раніше наступає, у когось і пізніше.

мені якраз 53, один яєчник відключився вже, а другий не здається)))
В мене жодной знайомий нема щоб в 53 ще повной менопаузи не було. Всі вже всьо. Але ж авторка питала про перші ознаки, а не про менопаузу. Ви клімакс з менепаузою плутаєте.
Благоуханочка• 07 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
То вам так кажется
Ну як то здається, якщо я сама вже пережила цей вік, цікаво?
Ви в сорок розвалюхой почуваєтеся чи що?
tereska• 07 ноября 2025
Ні, цикл стабільний день в день, таких симптомів ще не відчула. 45 тільки - молода квітка))
Сьогодні сказали, що гарно виглядаю на свій вік, ну тут генетика та догляд роблять свою справу.
Кондуктор трамвая• 07 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
А як секс може заважати іншим справам?
Новопоштинская• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А як секс може заважати іншим справам?
Там було написано ’бєз остановкі’. Які інші справи? Бєз остановкі ж.
А Я Самая Самая• 07 ноября 2025
мені 45 років і у мене є ’різноманітні симптоми’, лиш я не знаю чи то клікамкс чи інші вікові/невікові зміни
Кондуктор трамвая• 07 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Ну то людина виразилась фігурально. Без зупинки ніхто не може займатися будь-чим.
Новопоштинская• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ви спитали чи фігурально вона висловилася?
Леди_в_ночи• 07 ноября 2025
Мені 44. Вже рік нічого немає, пару років було що помазалось потім 2-3 місяці нічого немає. Симтоми, не будо ніяких, навпаки почала краще себе почувати, страждала мініструальною мігренню, і випадала кожного місяця на два дні з життя)
автор Джинци на Флісі • 07 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Ну скорость истощения - это тоже генетика, наверное.
Забула що?• 07 ноября 2025
Ответ дляГигиенишвили
я нічого не плутаю. написала конкретно про себе. а потім вже розмова далі пішла.
Хочу на Балі• 07 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Я взагалі цю тему переосмислила останнім часом, мені дуже незрозуміло і дивно, коли в людей життя циклиться лише на статевих відносинах. Я раніше на це не звертала уваги а тепер замислилася - і реально, майже вся індустрія так чи інакше зав´язана на сексі і сексуальності, це популяризують, це тиражують, це нав´язують.
автор Джинци на Флісі • 07 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Нет, я о том, что бывает, климакс начинается в 40, а то и раньше.
Я пані прохана...• 07 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох

Кошмарний стан.
Приливи, обличчя червоне, вагу набираєш з повітря
Сексу не хочеться.
Кондуктор трамвая• 07 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Та ніхто вам нічого не нав´язує, вас дратує чиєсь повноцінне життя. У мене були стреси і депресії, коли я на досить довгий час випадала із життя, але так як ви не дратувалася, що хтось живе повноцінно, а я себе вмовляю встати і прийняти душ.
Леди_в_ночи• 07 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Кошмарний стан.
Сексу не хочеться.
Не завжди, я написала, що не відчуваю/неідчувала ніяких негативних симтомів, вагу не набрала, жодного кілограма. У всіх це порізному, ч і пвд час вагітності схудла була, набрала тільки 3 кг)
Я пані прохана...• 07 ноября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну, не всі такі ідеальні як ви.
Леди_в_ночи• 07 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну, не всі такі ідеальні як ви.
Я не писала що я ідеальна, читайте уважніше, було написано що у всіх це проходить порізному. І не треба залякувати набором ваги, приливами і.т.д
Я Головна• 07 ноября 2025
Сначало войны появились перебои. Списывала на стресс. Сейчас 40. Бывает, что по месяцу нет. Ночью потею. Думаю, что начался процесс. Сдала кровь на гормоны, жду.
Я пані прохана...• 07 ноября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви просто зневажливо пхикнули
А Я НЕ ТАКА!!

Ну ок
Не така.
Вітаміни косметика• 07 ноября 2025
нет , но месячные стали меньше идти.
Леди_в_ночи• 07 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви просто зневажливо пхикнули
А Я НЕ ТАКА!!

Ну ок
Не така.
Це Ви так читаєте, взагалі