Джинци на Флісі• 07 ноября 2025
Женщины 40 лет, у вас уже наступил климакс?
Прошу не путать с менопаузой - прекращением месячных. Имеется в виду переходный период - изменения цикла, скачки гормонов, различные симптомы и т д.
Трахтибидох• 07 ноября 2025
47. Жду как манну небесную, но пока нет.
Пс. Отдельное спасибо за ник. Именно это я собираюсь делать практически без остановки когда наконец то не будет шансов забеременеть..
Благоуханочка• 07 ноября 2025
48 років, нічого такого наче не відчуваю. Матку видалено, що з циклом було б не знаю. А гормони поки в нормі, менопаузи найближчий рік сказали не чекати ще.
Та й я не чекаю, живу і насолоджуюсь.
Забула що?• 07 ноября 2025
я тільки в 50+ почала відчувати якісь зміни - цикл скоротився, тиск почав підніматися, лібідо знизилося.
але тут одна дописувачка бризкаючи слиною доводила, що от у НЕЇ немає ні однієї знайомої в 40+, у кого були б місячні. і ніяка статистика її не переконувала. це не ви)?
Як ухурделю• 07 ноября 2025
Мне 45 ничего такого вообще
Гинекологи удаляли полип недавно вообще сказали можно и родить)) все идеально
Но я уже не буду
Забула що?• 07 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Та й я не чекаю, живу і насолоджуюсь.
а яєчники залишились?
Мексиканочка• 07 ноября 2025
В 43 роки змінився цикл, то дуже довгий то короткий, за рік набрала +15 кг
Благоуханочка• 07 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
Та ну. Як на мене, сучасні сорокарічні - то молоді та активні жінки, закохуються, народжують.
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ответ дляДаю справку
46 років, трохи скоротився цикл, ніяких інших симптомів немає.
А на сколько сократился? У меня тоже последний год приблизительно на неделю раньше предыдущих. Это сокращение?
Даю справку• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
На два-три дні. Раніше був 30-31, тепер 28.
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
Попался недавно на ютубе рапродуктолог - говорил, что норма для климакса 50-55 лет. Не 40 точно
Даю справку• 07 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
У мене немає знайомих жінок 40-45 років, в яких немає місячних
всім моїм подругам по 40-45. Точніше є одна, але в неї видалені матка та яєчники вже років 20.
Куда_бежать• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Нет никаких норм. У всех женщин овариальный резерв абсолютно разный и с его истощением начинается менопауза.
Забула що?• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
ну так да, статистика каже, що 53 роки середній вік для клімаксу. у когось він раніше наступає, у когось і пізніше.
мені якраз 53, один яєчник відключився вже, а другий не здається)))
Наша взяла• 07 ноября 2025
Ответ дляДаю справку
Ого, тогда у меня сильно сокращается... рано ещё для климакса(
Джинци на Флісі
• 07 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
Не я)
Сама собі лікар• 07 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох
Что, до сих пор так «чешется»?
Джинци на Флісі
• 07 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
То вам так кажется
Новопоштинская• 07 ноября 2025
Мені 43 роки, один яєчник вже дохлий, другий ще працює, теоретично можу народити.
Даю справку• 07 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
То вам так кажется
Та ні, не здається. В 40 років дійсно зараз молоді активні жінки.
Новопоштинская• 07 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Мама і тітка мали клімакс в 40+.
Гигиенишвили• 07 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
У мене в 39 років цикл зник, на 9 місяців)
Хи хи, ну ну• 07 ноября 2025
Мне 41, сестрам 49 и 53 нет пока, хотя у Мамы к 58 был и колбасило сильно😒