olushka-c61d• Изменено 22 октября в 15:35
Дієногест і місячні, яку торгову марку дієногесту приймаєте
У кого на прийомі дієногесту продовжують періодично йти менструації, приймаю пів року від ендометріоза , за ці пів року три рази ( кожні два місяці)маю менструації, скудні але вони є, хоча повинні припинитися як написано. У кого теж йдуть? І яку торгову марку дієногесту приймаєте?
Жена сантехника• 22 октября в 16:11
Месячные могут быть , это норма, а оригинальный препарат-визан, лучше нет