Джинци на Флісі• 07 ноября 2025

Женщины 40 лет, у вас уже наступил климакс?

Прошу не путать с менопаузой - прекращением месячных. Имеется в виду переходный период - изменения цикла, скачки гормонов, различные симптомы и т д.
дамаАмстердама• 07 ноября 2025
У меня уже 2 месяца нет месячньіх. Мне ровно 50.
Как-то я нервничаю... Может еще будут или уже все? Может на узи сходить?
Есть один плюс - может хоть ферритин поднимется. До єтого бьівали обильньіе.
Качка в тапцях• 07 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Так
В мене така ж ситуація, але мені 45. Тиждень як стала помічати пітніння вночі. Просто засинаю і через пару годин мокра постіль і одяг(( Записалася до гінеколога, думаю дасть ГЗТ, бо я у Штатах і тут так
Леди_в_ночи• 07 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви просто зневажливо пхикнули
А Я НЕ ТАКА!!

Ну ок
Не така.
Зневажливо якраз Ви поводитесь. Я написала автору що не треба боятись. А Ви заляккєте набором ваги, приливами і.т.д
Хочу на Балі• 07 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Та ніхто вам нічого не нав´язує, вас дратує чиєсь повноцінне життя. У мене були стреси і депресії, коли я на досить довгий час випадала із життя, але так як ви не дратувалася, що хтось живе повноцінно, а я себе вмовляю встати і прийняти душ.
Мене це не дратує а дивує, дратуєтесь чомусь ви через мій допис. Тим паче що якщо мене це не цікавить - то точно не може й дратувати. Проводячи аналогію - якщо я не катаюся на лижах - то мене точно не дратують ті хто катається. Але разом з тим мені дивно як можна наражати себе на небезпеку, виходити в холод, сніг, потім сушити ту купу речей і т.д.
Я пані прохана...• 07 ноября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я залякую?
Коли це розповідати про власний досвід стало синонімом ЗАЛЯКУВАННЯ?
цікаво, який відсоток жінок відчуває симптоми як у мене?
Хммм
Мають більшість?

І це ви називаєте... Залякуванням?
А Я Самая Самая• 07 ноября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
я б хотіла гзт, кажуть уже зараз просто так не дають.
ще й у мене страховка така, що відрубує всі признаення.
стільки років ве мені подобалося у медицині, змінили страховку і на тобі - повний комплект
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 ноября 2025
Нет не наступил.
Неновая почта• 07 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
я тільки в 50+ почала відчувати якісь зміни - цикл скоротився, тиск почав підніматися, лібідо знизилося.

але тут одна дописувачка бризкаючи слиною доводила, що от у НЕЇ немає ні однієї знайомої в 40+, у кого були б місячні. і ніяка статистика її не переконувала. це не ви)?
Може, її знайомі вагітні? Он нещодавно одна в 42 народила
Фокус-Покус• 07 ноября 2025
Мне 51 цикл сбился , больше ничего пока .
ОбережнаЯ• 07 ноября 2025
41, меняется немного цикл, а так пока все нормально, но другие проблемы со здоровьем есть, так что не представляю , как я буду входить в климакс, будет весело. ...
постою_послушаю• 07 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох
47. Жду как манну небесную, но пока нет.

Пс. Отдельное спасибо за ник. Именно это я собираюсь делать практически без остановки когда наконец то не будет шансов забеременеть..
Ну вы же в курсе, что овуляция и, как следствие, беременность, может случиться и после многих месяцев полного отсутствия месячных?
постою_послушаю• 07 ноября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Мне в Канаде доктор приблизительно монго возраста на мою жалобу что ночью потею улыбнулась и сказала me to
Треба підробіток• 07 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох

До мене в цей період прийшов на фоні гормональних стрибків психічний розлад(ГТР). Психіатр та гінеколог підтвердили, що це часте явище.
Мушля з Криму• 07 ноября 2025
Приливы в 46 начались, в 47 пропали месячные и сухость появилась. Из симптомов больше ничего
Дідова баба• 07 ноября 2025
40, я тільки овуляцію сильніше почала відчувати. І взагалі маю новий шлюб, інколи пробігає думка чи не народити ще, поки жену ці думки)))
Кондуктор трамвая• 07 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
У вас максимально дивні порівняння - інтимних стосунків з лижним спортом.
Якщо говорити про нав´язування, то якраз самотність і нав´язується, підноситься як досягнення.
Детские_Будут?• 07 ноября 2025
Мне 50 пока не наблюдаю
Хочу на Балі• 08 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А в вас максимально дивні висновки щодо того що мене дратує. Доречі ніде не бачила щоб хизувалися самотністю. А ось голими дупами, грудьми, напівпристойними фото завалені всі соцмережі через верх, починаючи з 16 річних дівчат.
Гигиенишвили• 08 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Я взагалі цю тему переосмислила останнім часом, мені дуже незрозуміло і дивно, коли в людей життя циклиться лише на статевих відносинах. Я раніше на це не звертала уваги а тепер замислилася - і реально, майже вся індустрія так чи інакше зав´язана на сексі і сексуальності, це популяризують, це тиражують, це нав´язують.
Бо секс це круто. Бо кохання це круто. Не мати секса, це не мати природнього задоволення. Що ж у цьому доброго?
Хочу на Балі• 08 ноября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Ніхто не говорить що це не круто і що не потрібно того робити. Колись і мені це подобалося. Але зводити все на світі до теми сексу і бути повернутим на ньому настільки як начебто це єдине доступне задоволення - це якось по тваринному чи що. Коли я була молода таких ми називали ’озабоченный’, нажаль не знаю українського аналога. Тільки тоді це були поодинокі випадки а зараз мені здається що все більше людей переймаються виключно сексом.
Гуляю босоніж• 08 ноября 2025
42, останній рік набрала пару кг, завжди була струнка, місячні як зазвичай обільні, останній місяць пече обличчя, тіло почало втікати роблю вправи для лімфи
Гигиенишвили• 08 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Бо це всім доступне задоволення, що на відміну від інших позитивно впливає на здоров´я. Відсутність сексу вимагає вас шукати інші задоволення. Не завжди пов´язані із здоров´ям. Не кажучи вже про те що секс гарний засіб боротьби із зайвим адреналіном, кортизолом, що ми зараз під час війни виробляємо занадто багато, більше ніж треба.
Хвильоватиша• 08 ноября 2025
42 не намека. Сдавала АМГ тест - 3,2, результат явно не женщины в климаксе.
Я натуралка• 08 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну скорость истощения - это тоже генетика, наверное.
Не только генетика, стресс, токсичные вещества тоже влияют
Гірчинка• 08 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Это про меня тоже, мне 46 . от сухости мучаюсь, вот купила климона гель, спасает хорошо, Приливы в 4 утра, сон нестабильный. Месячных нет три месяца, сделала узи-врач сказал еще есть пара фолликул и все
Мушля з Криму• 08 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Про гель почитаю, спасибо! У меня уже год нет месячных. И закончились они странно. В октябре прошлого года 2 недели шли, мне Транексамовую кислоту назначали и водный перец, что ли. Уже собирались в стационар класть. Они прошли наконец и началась молочница прям сразу и такая, что я на стену лезла от зуда неделю, ничего не помогало. Спать не могла... А потом она прошла и с тех пор месячных не было и сухость. Я ее не чувствую, но просто на белье нет больше никаких выделений и при сексе нужна смазка.
А с приливами помогли и помогают тайские БАДы справляться, я о них и не вспоминаю почти. Разве что, когда очень жарко и душно в помещении. Ночью сплю хорошо. Ттт

Здоровья и спокойно пережить этот период
Гірчинка• 08 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму

Спасибо и вам❤️