Джинци на Флісі• 07 ноября в 21:53

Женщины 40 лет, у вас уже наступил климакс?

Прошу не путать с менопаузой - прекращением месячных. Имеется в виду переходный период - изменения цикла, скачки гормонов, различные симптомы и т д.
дамаАмстердама• 07 ноября в 22:33
У меня уже 2 месяца нет месячньіх. Мне ровно 50.
Как-то я нервничаю... Может еще будут или уже все? Может на узи сходить?
Есть один плюс - может хоть ферритин поднимется. До єтого бьівали обильньіе.
Качка в тапцях• 07 ноября в 22:35
Ответ дляБлагоуханочка
Так
В мене така ж ситуація, але мені 45. Тиждень як стала помічати пітніння вночі. Просто засинаю і через пару годин мокра постіль і одяг(( Записалася до гінеколога, думаю дасть ГЗТ, бо я у Штатах і тут так
Леди_в_ночи• 07 ноября в 22:36
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви просто зневажливо пхикнули
А Я НЕ ТАКА!!

Ну ок
Не така.
Зневажливо якраз Ви поводитесь. Я написала автору що не треба боятись. А Ви заляккєте набором ваги, приливами і.т.д
Хочу на Балі• 07 ноября в 22:38
Ответ дляКондуктор трамвая
Та ніхто вам нічого не нав´язує, вас дратує чиєсь повноцінне життя. У мене були стреси і депресії, коли я на досить довгий час випадала із життя, але так як ви не дратувалася, що хтось живе повноцінно, а я себе вмовляю встати і прийняти душ.
Мене це не дратує а дивує, дратуєтесь чомусь ви через мій допис. Тим паче що якщо мене це не цікавить - то точно не може й дратувати. Проводячи аналогію - якщо я не катаюся на лижах - то мене точно не дратують ті хто катається. Але разом з тим мені дивно як можна наражати себе на небезпеку, виходити в холод, сніг, потім сушити ту купу речей і т.д.
Я пані прохана...• 07 ноября в 22:41
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я залякую?
Коли це розповідати про власний досвід стало синонімом ЗАЛЯКУВАННЯ?
цікаво, який відсоток жінок відчуває симптоми як у мене?
Хммм
Мають більшість?

І це ви називаєте... Залякуванням?
А Я Самая Самая• 07 ноября в 22:44
Ответ дляКачка в тапцях
я б хотіла гзт, кажуть уже зараз просто так не дають.
ще й у мене страховка така, що відрубує всі признаення.
стільки років ве мені подобалося у медицині, змінили страховку і на тобі - повний комплект
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 ноября в 22:48
Нет не наступил.
Неновая почта• 07 ноября в 22:59
Ответ дляЗабула що?
я тільки в 50+ почала відчувати якісь зміни - цикл скоротився, тиск почав підніматися, лібідо знизилося.

але тут одна дописувачка бризкаючи слиною доводила, що от у НЕЇ немає ні однієї знайомої в 40+, у кого були б місячні. і ніяка статистика її не переконувала. це не ви)?
Може, її знайомі вагітні? Он нещодавно одна в 42 народила
Фокус-Покус• 07 ноября в 23:03
Мне 51 цикл сбился , больше ничего пока .
ОбережнаЯ• 07 ноября в 23:04
41, меняется немного цикл, а так пока все нормально, но другие проблемы со здоровьем есть, так что не представляю , как я буду входить в климакс, будет весело. ...
постою_послушаю• 07 ноября в 23:09
Ответ дляТрахтибидох
47. Жду как манну небесную, но пока нет.

Пс. Отдельное спасибо за ник. Именно это я собираюсь делать практически без остановки когда наконец то не будет шансов забеременеть..
Ну вы же в курсе, что овуляция и, как следствие, беременность, может случиться и после многих месяцев полного отсутствия месячных?
постою_послушаю• 07 ноября в 23:11
Ответ дляКачка в тапцях
Мне в Канаде доктор приблизительно монго возраста на мою жалобу что ночью потею улыбнулась и сказала me to
Треба підробіток• 07 ноября в 23:15
Ответ дляТрахтибидох

До мене в цей період прийшов на фоні гормональних стрибків психічний розлад(ГТР). Психіатр та гінеколог підтвердили, що це часте явище.
Мушля з Криму• 07 ноября в 23:21
Приливы в 46 начались, в 47 пропали месячные и сухость появилась. Из симптомов больше ничего
Дідова баба• 07 ноября в 23:22
40, я тільки овуляцію сильніше почала відчувати. І взагалі маю новий шлюб, інколи пробігає думка чи не народити ще, поки жену ці думки)))
Кондуктор трамвая• 07 ноября в 23:22
Ответ дляХочу на Балі
У вас максимально дивні порівняння - інтимних стосунків з лижним спортом.
Якщо говорити про нав´язування, то якраз самотність і нав´язується, підноситься як досягнення.
Детские_Будут?• 07 ноября в 23:50
Мне 50 пока не наблюдаю
Хочу на Балі• 08 ноября в 00:45
Ответ дляКондуктор трамвая
А в вас максимально дивні висновки щодо того що мене дратує. Доречі ніде не бачила щоб хизувалися самотністю. А ось голими дупами, грудьми, напівпристойними фото завалені всі соцмережі через верх, починаючи з 16 річних дівчат.
Гигиенишвили• 08 ноября в 00:45
Ответ дляХочу на Балі
Я взагалі цю тему переосмислила останнім часом, мені дуже незрозуміло і дивно, коли в людей життя циклиться лише на статевих відносинах. Я раніше на це не звертала уваги а тепер замислилася - і реально, майже вся індустрія так чи інакше зав´язана на сексі і сексуальності, це популяризують, це тиражують, це нав´язують.
Бо секс це круто. Бо кохання це круто. Не мати секса, це не мати природнього задоволення. Що ж у цьому доброго?
Хочу на Балі• 08 ноября в 00:51
Ответ дляГигиенишвили
Ніхто не говорить що це не круто і що не потрібно того робити. Колись і мені це подобалося. Але зводити все на світі до теми сексу і бути повернутим на ньому настільки як начебто це єдине доступне задоволення - це якось по тваринному чи що. Коли я була молода таких ми називали ’озабоченный’, нажаль не знаю українського аналога. Тільки тоді це були поодинокі випадки а зараз мені здається що все більше людей переймаються виключно сексом.
Гуляю босоніж• 08 ноября в 01:01
42, останній рік набрала пару кг, завжди була струнка, місячні як зазвичай обільні, останній місяць пече обличчя, тіло почало втікати роблю вправи для лімфи
Гигиенишвили• 08 ноября в 01:14
Ответ дляХочу на Балі
Бо це всім доступне задоволення, що на відміну від інших позитивно впливає на здоров´я. Відсутність сексу вимагає вас шукати інші задоволення. Не завжди пов´язані із здоров´ям. Не кажучи вже про те що секс гарний засіб боротьби із зайвим адреналіном, кортизолом, що ми зараз під час війни виробляємо занадто багато, більше ніж треба.
Хвильоватиша• 08 ноября в 01:17
42 не намека. Сдавала АМГ тест - 3,2, результат явно не женщины в климаксе.
Я натуралка• 08 ноября в 01:46
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну скорость истощения - это тоже генетика, наверное.
Не только генетика, стресс, токсичные вещества тоже влияют
Гірчинка• 08 ноября в 11:39
Ответ дляМушля з Криму
Это про меня тоже, мне 46 . от сухости мучаюсь, вот купила климона гель, спасает хорошо, Приливы в 4 утра, сон нестабильный. Месячных нет три месяца, сделала узи-врач сказал еще есть пара фолликул и все
Мушля з Криму• 08 ноября в 12:42
Ответ дляГірчинка
Про гель почитаю, спасибо! У меня уже год нет месячных. И закончились они странно. В октябре прошлого года 2 недели шли, мне Транексамовую кислоту назначали и водный перец, что ли. Уже собирались в стационар класть. Они прошли наконец и началась молочница прям сразу и такая, что я на стену лезла от зуда неделю, ничего не помогало. Спать не могла... А потом она прошла и с тех пор месячных не было и сухость. Я ее не чувствую, но просто на белье нет больше никаких выделений и при сексе нужна смазка.
А с приливами помогли и помогают тайские БАДы справляться, я о них и не вспоминаю почти. Разве что, когда очень жарко и душно в помещении. Ночью сплю хорошо. Ттт

Здоровья и спокойно пережить этот период
Гірчинка• 08 ноября в 22:43
Ответ дляМушля з Криму

Спасибо и вам❤️