Джинци на Флісі• 07 ноября в 21:53
Женщины 40 лет, у вас уже наступил климакс?
Прошу не путать с менопаузой - прекращением месячных. Имеется в виду переходный период - изменения цикла, скачки гормонов, различные симптомы и т д.
Трахтибидох• 07 ноября в 21:56
47. Жду как манну небесную, но пока нет.
Пс. Отдельное спасибо за ник. Именно это я собираюсь делать практически без остановки когда наконец то не будет шансов забеременеть..
Благоуханочка• 07 ноября в 21:58
48 років, нічого такого наче не відчуваю. Матку видалено, що з циклом було б не знаю. А гормони поки в нормі, менопаузи найближчий рік сказали не чекати ще.
Та й я не чекаю, живу і насолоджуюсь.
Забула що?• 07 ноября в 21:58
я тільки в 50+ почала відчувати якісь зміни - цикл скоротився, тиск почав підніматися, лібідо знизилося.
але тут одна дописувачка бризкаючи слиною доводила, що от у НЕЇ немає ні однієї знайомої в 40+, у кого були б місячні. і ніяка статистика її не переконувала. це не ви)?
Як ухурделю• 07 ноября в 21:59
Мне 45 ничего такого вообще
Гинекологи удаляли полип недавно вообще сказали можно и родить)) все идеально
Но я уже не буду
Забула що?• 07 ноября в 21:59
Ответ дляБлагоуханочка
Та й я не чекаю, живу і насолоджуюсь.
а яєчники залишились?
Мексиканочка• 07 ноября в 22:02
В 43 роки змінився цикл, то дуже довгий то короткий, за рік набрала +15 кг
Благоуханочка• 07 ноября в 22:02
Ответ дляЗабула що?
Та ну. Як на мене, сучасні сорокарічні - то молоді та активні жінки, закохуються, народжують.
Наша взяла• 07 ноября в 22:03
Ответ дляДаю справку
46 років, трохи скоротився цикл, ніяких інших симптомів немає.
А на сколько сократился? У меня тоже последний год приблизительно на неделю раньше предыдущих. Это сокращение?
Даю справку• 07 ноября в 22:04
Ответ дляНаша взяла
На два-три дні. Раніше був 30-31, тепер 28.
Наша взяла• 07 ноября в 22:05
Ответ дляЗабула що?
Попался недавно на ютубе рапродуктолог - говорил, что норма для климакса 50-55 лет. Не 40 точно
Даю справку• 07 ноября в 22:06
Ответ дляЗабула що?
У мене немає знайомих жінок 40-45 років, в яких немає місячних
всім моїм подругам по 40-45. Точніше є одна, але в неї видалені матка та яєчники вже років 20.
Куда_бежать• 07 ноября в 22:07
Ответ дляНаша взяла
Нет никаких норм. У всех женщин овариальный резерв абсолютно разный и с его истощением начинается менопауза.
Забула що?• 07 ноября в 22:07
Ответ дляНаша взяла
ну так да, статистика каже, що 53 роки середній вік для клімаксу. у когось він раніше наступає, у когось і пізніше.
мені якраз 53, один яєчник відключився вже, а другий не здається)))
Наша взяла• 07 ноября в 22:08
Ответ дляДаю справку
Ого, тогда у меня сильно сокращается... рано ещё для климакса(
Джинци на Флісі
• 07 ноября в 22:09
Ответ дляЗабула що?
Не я)
Сама собі лікар• 07 ноября в 22:10
Ответ дляТрахтибидох
Что, до сих пор так «чешется»?
Джинци на Флісі
• 07 ноября в 22:10
Ответ дляБлагоуханочка
То вам так кажется
Новопоштинская• 07 ноября в 22:11
Мені 43 роки, один яєчник вже дохлий, другий ще працює, теоретично можу народити.
Даю справку• 07 ноября в 22:12
Ответ дляДжинци на Флісі
То вам так кажется
Та ні, не здається. В 40 років дійсно зараз молоді активні жінки.
Новопоштинская• 07 ноября в 22:12
Ответ дляНаша взяла
Мама і тітка мали клімакс в 40+.
Гигиенишвили• 07 ноября в 22:12
Ответ дляБлагоуханочка
У мене в 39 років цикл зник, на 9 місяців)
Хи хи, ну ну• 07 ноября в 22:13
Мне 41, сестрам 49 и 53 нет пока, хотя у Мамы к 58 был и колбасило сильно😒