ЧорноброваЯ• 07 ноября 2025
Почуваюся гімном(
Працювала бухгалтером в бюджетній установі (єдиним), вигоріла вщент, при всіх плюсах цієї роботи я вже просто не могла туди приходити, звільнилася, місяць носилася з новим бухгалтером, висіла на телефоні 6-8 годин кожного дня, їхала показувала що де лежить, як що зробити.
Потім плюнула, заблокувала всіх і тиждень просто лежала в стелю дивилася.
Така порожнеча.
Сестра переслала обʼяву, робота в нашому районі, бухгалтер на дільниці, зарплата трохи більша за ту що в мене була, я скинула резюме, поспілкувалися з головбухом, за три дні пройшла медогляд і усі необхідні перевірки і вийшла на роботу.
Програма нова, я не просто не працювала в такій,дуже багато повʼязаних з нами структур, купа інформації, рахунки і кекв шістнадцятізнакові, я дивлюся 👀 і почуваюся дебілом, тиждень відсиділа і радію вихідним як ніколи.
Така порожнеча.
Як ухурделю• 07 ноября 2025
пару месяцев и все будет норм. шаги главные сделаны. очень важно обрубить отот хвост. все будет хорошо!
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Дякую (за кілька місяців і зарплата має бути поприємніше), а поки я як той кіт з мультика «хорошо что мне все объяснили, плохо что я ничего не понял…»
Як ухурделю• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
нормальный этап,главное пережить)
Щастя-здоровля• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Нормальный этап, втянитесь, всё будет хорошо!
Бурундучиха• 07 ноября 2025
Так бывает, когда долго на одном месте. Подучитемь и все будет ок. Надо развиваться и повышать уровень, вы сделаои важный шаг. Вы молодец!
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляБурундучиха
Дякую, я не довго на попередньому місці працювала, кілька років, мабуть просто звикла що я «зірка», усе знаю, усе вмію, до мене прислухаються і йдуть за порадою, а тут я не можу елементарного зробити, бо просто не розумію цю програму (ще й дивно, немає інструкції для користувачів)
Бурундучиха• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Научитесь, у вас большой опыт. Возьмите какие то уроки, обучение. Или коллега поучит. Удачной вам учебы
Женщинас• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Все у вас буде добре! Обов’язково) Мені 42, і я пішла вчитися, 2 вища освіта. Дивні відчуття))) теж страшно і незвично, але це рух, щось нове) все вийде)
НетЕщеНаверное• 07 ноября 2025
Це буває на будь-якій новій роботі, навіть з попереднім досвідом.
В кожній компанії свої програми і правила
Пацелуйнитуда• 07 ноября 2025
я тоже бухгалтер с бюджета и кекв 16 чисел дико звучит. это где такой? я помню что везде первый месяц хотелось отпроситься и сбежать навсегда. главное это пережить. потом лечше станет. для меня на первом месте сейчас атмосфера коллектив и зарплата. в бюджете с зарплатой туго сейчас
ВільнаНазавжди• 07 ноября 2025
Ой як знайомо),я працювала 12 років бухом з них 9 головним після коледжу. Вигоріла не те слово. Пішла з професії на 11 років. Яка я була щаслива не передати. Війна все змінила і я повернулась ну шо сказати перші півроку я і Гугл були кращими друзями, наступні 2 я витягувала. Зараз вже нарешті я на своєму місці). Так що у вас ще не найгірший варіант)). Успіхів)
Пацелуйнитуда• 07 ноября 2025
Ответ дляДюймовочка
что такое ’кекв шістнадцятізнакові’?
раньше 4 было чисел. ну типо 2210, 2220, 2240,2730 а сейчас 16 знаков. хз я год не работаю))) что то поменяли . не слышала
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляДюймовочка
что такое ’кекв шістнадцятізнакові’?
Ну дивіться, код економічної класифікації видатків, зазвичай має чотири знаки, наприклад, оплата електроенергії 2273, а тут 2273.97.97.0.1( цифри ще не запамʼятала, але їх 16, замість звичних 4), з рахунками те саме, замість 2116, у мене 2116616140000000
Дюймовочка• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
спасибо
Пацелуйнитуда• 07 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
я тоже выгорела и не могу найти работу год, потому что не хочу возвращаться в бухгалтерию. но не знаю куда идти. вы кем работаете?
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Тут обіцяли зарплату трохи більшу ніж в мене була, я взагалі просила вдвічі більше, домовилися поки на шість тисяч більше запропонованого ними бюджету, за три місяці маю вийти на стабільну і значно більшу зарплату (і це реальна заробітна плата у них, не казочки)
Залізний кіготь• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
А що не можна якийсь бот налагодити, щоб не офігівати від кількості цифр?
ВільнаНазавжди• 07 ноября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Зараз Головний бухгалтер товки, невеликий бізнес, 4 товки. Хочуть ще фопів підвісити.
Працювала з дітьми, в нас був приватний дитячий садок. Закінчила друге во. Зараз вже нічого не має, та і мені краще бухом
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Та це насправді дуже легко запамʼятати якщо зрозуміти що це за цифри і звідки вони беруться
Пацелуйнитуда• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
зачем этот бред не понимаю
Залізний кіготь• 07 ноября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Ясно) для мене бухгалтерія- це як інопланетне щось😅
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
зачем этот бред не понимаю
Та я сама про таке дізналася на цьому тижні, як вийшла на нову роботу 😂
Я і рахунки-то не дуже знаю, і «літачки» не малювала, зараз стільки можливостей вбити свої цифри в ексель чи ще куди, і воно само все зробиться, але видно настав час і мені це освоїти (повірте, заради грошей я готова на багато чого)
Кружите меня,кружите• 07 ноября 2025
Не почувайтеся, навіть не думайте про таке.
Не святі горшки ліплять. Все буде ок!
ЧорноброваЯ
• 07 ноября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Не святі горшки ліплять. Все буде ок!
Дякую
Единорог помог• 07 ноября 2025
А що за нова програма така? Ще й без інструкції. Якась 1с? Чи як там її зараз називають
Единорог помог• 07 ноября 2025
А взагалі ви молодець що так довго на минулій роботі допомагали після звільнення. Це реально рідкість
Пасхальний тролік• 07 ноября 2025
Я не бухгалтер, но недавно ездила проводить аудит на фирму клиента, в США. Тоже первые пару недель чувствовала себя тупезнем. Нормы другие так еще и язык довольно сложно понимать. Ну ничего, привыкла. Но рада вернуться домой, здесь я все знаю
из_под_тишка• 07 ноября 2025
О, автор я вас розумію. Я в бюджет знову повернулася. В мене взагалі в житті все до гори ногами 🙈 звільнилася з роботи , скоротили короче кажучи (бюджет) кажуть іди отримуй профільну освіту, а я вже , маю 2 вищі освіти нащо воно мені в 40 років , або скорочення. Короче, я пішла від них. Знайшла іншу роботу, але 3 день працюю і такий завал. На мене стільки всього кидають, що я просто сиджу в шоці. Люди я 3 день взагалі то. З понеділка ще і напарниця їде у відпустку, ще з понеділка перевірка їде, короче я в шоці 🤯