Напланетянка• 08 ноября в 01:22

Кто такая Алина?

Тут многие ее упоминают в темах.
хутряна володарка• 08 ноября в 02:45
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3755738

Кто это постоянно пишет?
Підмітайло• 08 ноября в 04:13
Ответ дляхутряна володарка
Девочки, а это она пишет что её кто-то травит? Часто встречаю тут такую тему что мол кто-то травит, может ли кто-то травить?
Ее еще может машина сбила, а она не заметила
Кринжова баба• 08 ноября в 04:20
Ответ дляхутряна володарка

Кто это постоянно пишет?
Да, это Алина
Тра Ля Ля• 08 ноября в 08:29
Ответ дляПечальки.нет
Форумчанка, з психічними проблемами. Як мінімум з діагностований навєязливо-тривожним розладом (виставляла заключення). Створює багато тем наступних підвидів:

1. ’Крітіческі повисілось/понізілось давление’ (зі скаргами на тиск якщо вони хоч на пункт відрізняються від 120 на 80).
2. ’Боліт голова, ето інсульт?’ - інсульту за два роки так і не трапилось.
3. ’Где найти сіли і поубирать’ - теми з фотками захламленої квартири, речей купи - косметика, парфумерія, взуття, тощо. Нормальних речей, нормальних фірм, чому воно все в стані помийки - незрозуміло.
Ще рідкісні її теми
4. ’Как вам мой лук?’
5. Б´юті адвент календарі.

Має мінімум 3 різних тонометра, пізнається по унікальним манікюрним дизайнам та дивану (але його ніби як нещодавно викинула). Має пару кролів, які зустрічаються на фото. Не має чоловіка, дітей. Так задовбувала швидку та лікарів поліклініки, що вони почали її ігнорувати.
Плюс мінус таке.
Да вы знатный алиновед 😅
Тра Ля Ля• 08 ноября в 08:34
Ответ дляхутряна володарка
Да кому оно нужно? Это паранойя. У нее очень серьезные проблемы с башкой. Если не обратится к психиатру, как ей неоднократно советовали, это за́кончится весьма печально
МатьЧасть• 08 ноября в 09:18
Ответ дляПечальки.нет

Ще рідкісні її теми
4. ’Как вам мой лук?’
5. Б´юті адвент календарі.

Плюс мінус таке.
Ого ви така уважна)))
Пасхальний тролік• 08 ноября в 11:50
Ответ дляПечальки.нет

Ще рідкісні її теми
4. ’Как вам мой лук?’
5. Б´юті адвент календарі.

Плюс мінус таке.
упустили, что у неё еще на ногах жуткий грибок ногтей, который она уродливо лаком замазывает и здесь показывает этот трэш
Пасхальний тролік• 08 ноября в 11:53
Ответ дляхутряна володарка

Кто это постоянно пишет?
нет, это другой тролль