Військовослужбовець Ігор Луценко шокував кількістю СЗЧ з української армії у жовтні, каже: "Дуже поганий рекорд".
За жовтень місяць цього року з української армії втекли більше 21 тисячі військовослужбовців – це антирекорд в Збройних силах. Тобто кожні дві хвилини Сили оборони "покидає" один боєць. Такі цифри назвав військовослужбовець ЗСУ і колишній народний депутат України Ігор Луценко. Він б’є на сполох і каже, що при такій тенденції у нас будуть рости діри в обороні.
«Армія, котра відкочується — це армія, котра ще здатна перемогти. Армія, котра розбігається, котра від місяця до місяця втрачає все більше людей через дезертирство та втечу з частин — ось що є реальною небезпекою для існування України. Все, що ми бачимо на картах, усі ці щоденні просування ворога — це зокрема тому, що нам не вистачає воїнів», — наголосив він.
Ігор Луценко наголосив, що через дезертирство та СЗЧ в армії українські захисники змушені стикатись із великим навантаженням на фронті. Він додав, що через брак людей, на фронті величезні діри.
Військовий закликав суспільство не мовчати про проблему та реагувати на виклики.
Я з ним цілком згодна, чоловіки не повинні боятися служби в армії, а повинні захищати країну. Якщо всі підуть у сзч хто буде нас захищати? Згодні?
Киев_Елена• 08 ноября в 09:59
Не согласна. Пусть спасают свою единственную жизнь, рада за каждого выжившего в этой мясорубке. Тут многие пишут что нереально сбежать, все реально оказывается раз такое количество сзч
Татьяна123• 08 ноября в 10:05
Это только доказывает, что насильная мобилизация неэффективна и бессмыслена.
_Alekssandra_• 08 ноября в 10:15
Усиливают мобилизацию? Это как? Нагнать в тыл еще больше ’военных’, чтобы по квартирам ходить начали? Или как, вот мне интересно?
KrupinkaSs• 08 ноября в 11:08
Вот многие говорят,что эта война надолго,но кто будет воевать ?
Людей уже ничего не мотивирует,даже нквдшные бусы,ну отловят они и дальше,как заставить человека воевать?
Я бы даже сказала ,что немотивированые люди представляют опасность для армии.
KrupinkaSs• 08 ноября в 11:09
Ответ дляsky-labs
А как по-другому?
Что будем делать,когда некого будет мобилизировать?Останутся инвалиды и пенсионеры,и депутаты с ментами.Они пойдут?
Ответ дляKrupinkaSs
Пойдут пенсы, а прикрывать их будут инвалиды.
Депутаты и менты тем временем выключат свет и сдадут ключи вахтеру, покидая страну навсегда
Черный Ловелас• 08 ноября в 12:23
Ответ дляKrupinkaSs
Тактическая бригада ’Советчица’ еще находится в резерве. Как только дадут команду кацапы будут бежать аж до Ростова.
виктория7аас• 08 ноября в 12:55
Ответ для_Alekssandra_
для Зе нет иной возможности удержать фронт и более-менее укомплектовать боевые бригады ВСУ кроме как снижать мобилизационный возраст до 18 лет
Поэтому, если кто из родителей не сможет вывезти своего сына в возрасте 16 - 22 лет из Украины в ближайшие три (а лучше два) месяца, тот либо глуп, либо желает своему сыну смерти
Ответ дляТатьяна123
Так що за сзч? Що це значить? Нашо ЛОВИТИ чоловіків, - щоб вони на раз два йшли назад? Понятт сзч - це ж не тупо втік просілковими дорогами десь, через болото і ліс, потім по ночах добрався додому, бо його шукають? Це ж зараз нормальне законне поняття, вірно? Тоді ткц роблять дурню. Ночяться, ловлять, злочини скоюють, всі їх з гімном мішають…і доя чого? Щоб чоловіки взяли, і пішли собі? Це ж як набирати ванну в якій дірка.
Захищати буду я, і причому чоловіків. В метро, на вулиці, в автобусах, «на углу біля атб». Я ніяк просто не побачу, не зустріну це дійство - тцк «в дії». Таке поняття як тцк у тому вигляді якому воно є- взагалі не має право на існування. Тцк - це кабінети. Куди ПРИЙШЛА людина, і їй дають на підпис бумаги. Крапка. Зробили блть стадо лбов, ну як стадо - жменьку. І багатоміллірнний натовп сситься перед ними. Все точнісінько як в тих історіях, які я докуя перечитала про Освенцим, Требоинка і тому подібні богодєльні: жменька есесовців тримає в страху стадо - стадіще!!!! в‘язнів. А ті і раді мовчки - йти в газову камеру, мовчки - віддати дитину, мовчки - покинути дружину, мовчки - сдохнуть.
Особисто я повірю в необхідність війни до останнього українця, коли саме Україна угомониться, і підпише хоча б доньас і крим. Бо по факту - вони давно не наші, і ті хто там живе - відповідно🤷♀️. І стоять в позі і гинути - нема чого за це. І от коли це буде підписане, визнане всім світом , і у разі якщо ше й тоді росія перти буде - тоді очевидно , що «вони на донбасі і кримі не зупиняться», і що так, треба таки підняти зади, і йти у військо, і цивільним, і тцк, і ментам.
А зараз - це якась фігня.
Ну чи бодай забезпечити війско на передовій ефпівішками. А не чоловіки бігають піхотинцями. Покажіть , покажіть просто - що держава воює, обороняється…нафіг мені контрнаступи ті?! Ну для чого мені вонючий шо там - бєлгород був? Який навіть росіянам не треба. Нашо він мені. Нашо він тим, чий чоловік туди був направлений. Нашо. Але ні. Я десь читала, що дронами держава забезпечує дуже і дуже мало. І якби не «оголошуємо збір», - не було б і дронів. А хто збір збирає? Хто - тцк? Держава? Збирають люди. Вони заробили гроші - і дали гроші. Заробили - і дали. А держава хоче всіх з роботи забрати - і сунути в армію. І що потім? Ну що буде потім?! На які шиши куплятимуться дрони. Машини. Буде все військо, як первобитні, піхотинцями по кущах бігать! От що.
А зараз - це якась фігня.