Чавонадо• Изменено 08 ноября 2025
Моваліс. Як швидко допомогли знати біль?
В поясниці з лівого боку різкий, прострелюючий біль, який сковує рухи. При довгому сидінні/стоянні починає пекти,діагноз мязовотонічний больовий синдром. Лікар виписав таблетки моваліс 15 мг/10 днів і гель ультрфастин місцево. Міорелаксант не призначає- в мене від них сильна діарея. Сьогодні другий день прийому ліків - результату 0. Коли має бути полегшення болю?
Алгонавт• 08 ноября 2025
МРТ хребта є? Бо діагноз ’мязовотонічний больовий синдром’ ВКРАЙ СУМНІВНИЙ, схоже на діагноз типу’ температура’
Гидроусилитель руля• 08 ноября 2025
Мовалис намного эффективнее при таких болях в/м. И обычно его чередуют с вольтареном, тогда облегчение наступает после пары уколов. На таблетки переходят после ампул. попросите у вашего врача откорректировать схему
Чавонадо
• 08 ноября 2025
Ответ дляАлгонавт
Ні, не направляли
Чеширская кошечка• 08 ноября 2025
Мне мовалис назначали в уколах с витаминами группы В на 10 дней. После 4 укола было легче
Чавонадо
• 08 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
просите блокаду и вам надо больше шевелиться
Мені зараз боляче від багатьох рухів. Що саме маєте під ’більше шевелитися?’. До цієї проблеми щодня 12-15 тис.кроків, 3-4 тренування( фітнес) на тиждень, зайвої ваги не маю.
Полтавська галушка• 08 ноября 2025
Мне таблетки Мовалис помогают на 3-4 день, они накопительного действия. Ощутимо легче. Через неделю боль проходит
Чавонадо
• 08 ноября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую. А який характер болю і де його локалізація?
Полтавська галушка• 08 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
У меня грыжи в пояснице, боль бывает от резкой, что встать не могу, до просто ноющей
Алгонавт• 08 ноября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
У автора нема МРТ, в неї взагалі неясно що лікують, діагноз в перекладі з медичного звучить ’отут болить’ - лікують біль, а не причину... вочевидь дурна справа...