Говорю відверто• 08 ноября в 14:14

Роды почти 2 суток. Последствия?

Кто проходил через подобное? Есть ли шансы на отсутствие проблем со здоровьем у ребенка? Гипоксия была.
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:32
Ответ длявсегдаДаДа
Це що їсть сам гарний знак. Моя як родилася, то і не кричала. Були важкі роди, дитина тазова, в родах була травма - розрив м´яза на шиї. Ох, я вспомню, вздрогну. Рік часу я пахала як віл над дитиною, щоб то виправити. Дуже багато травм можна виправити в перший рік життя. Шукайте грамотних лікарів, нехай оглядають дитину, щоб нічого не пропустити.
Спасибо, поняла
У меня самой сын с гипоксией, обвитие и стремительные роды(( но поставили 10/10 почему-то
Все питаю зарання• 08 ноября в 14:32
Ответ дляПоторописька
Видавлювання заблронено. Це який пологовий і в якому місті?
В мене пропала пологова діяльність, поставили крапильницю з окситоцином, дитина була в такому місці, коли кр розтин лікарі не могли зробити. Робили вакуум екстракцію, в дитини була кефалогематома і підвищений білірубін. Тиждень лежав під лампою, але мозок не пошкоджений. Зараз пішов в перший клас, жодних проблем не було. Дитинку треба обстежити нейросонограму зробити.
Мне выдавливали по старинке. Никаких проблем с ребенком. А окситтцин ставили раньше
Покращена• 08 ноября в 14:33
Ответ дляБайрактарна
Ужас какой, зачем мучили столько времени, почему не сделали кесарево?
Подавайте в суд на садистов
до сраки извините тот суд, система покрывает их там всех.
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:33
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Выдавливание запрещено, но по-прежнему у нас женщина в родах самый беспомощный и уязвимый человек. И даже присутствие там мужа, который ничего не соображает, по факту ничего не решает.
Да, запрещено, но используется повсеместно((
Місячне Сяйво• 08 ноября в 14:34
Ответ дляГоворю відверто
Да, сами роды почти 20 часов
в мене майже доба 23-24год, все ок і в мене і у дитини, навіть нічого не зашивали
сестра вже плакала бо думала що точно щось буде погане
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:34
Ответ дляШумелка Мышь
Первые?
Да
Покращена• 08 ноября в 14:34
Ответ дляПоторописька
’Видавлювання заблронено.’ - практикуется повсеместно, иногда и правда спасает жизнь.
всегдаДаДа• 08 ноября в 14:38
Ответ дляГоворю відверто
Спасибо, поняла
Мені в пологовому взагалі не сказали, що є травма, хоч я питала, що то за гуля в неї на шиї. Мені казали, що ви хочете, мамочка, дитина вся синя після таких пологів, мастіть траумелем, все пройде. Через тиждень я повезла дитину в лікарню, бо те ’все пройде’ стало тільки гірше. Їм немає віри. Показувати лікарям і не одному. Консультуватися в багатьох і наступним не говорити, що вже хтось оглядав, бо вони один одного підтримують.
Теж Київ, і за роди домовлялися, не по швидкій приїхала. Коротше, слава Богу, що все добре, але ось такий досвід
ТочноБудет• 08 ноября в 14:35
Все залежить від того, які пошкодження внаслідок гіпоксії і в яких частинах мозку . Що все буде добре відсоток ,чесно кажучи , не великий , але він є
Місячне Сяйво• 08 ноября в 14:35
Ответ дляГоворю відверто
Пока не известно, мама травмирована. Лопнула кость лонного сочленения( ребенка забрали
а ну це вже зовсім інше ((( я завжди питаю у чата джипити, і по напишіть що відомо
Шумелка Мышь• 08 ноября в 14:37
Ответ дляГоворю відверто
Используют, но не просто так, а при острой необходимости...
Шумелка Мышь• 08 ноября в 14:38
Ответ дляГоворю відверто
Да
Тогда не долго
Teonaa• 08 ноября в 14:38
Ответ дляГоворю відверто
Это не у меня, родственница(
Спасибо 🙏
Їбануца
Зоамати кістку таку саму кожному з лікарів, так би мовити, які там були. Кончені.
Так вони і апгар завищити могли
ЯК дитина зараз??
Teonaa• 08 ноября в 14:38
Ответ дляГоворю відверто
Пропала родовая деятельность в процессе, ребенка выдавливали(
Ну це недобре
Суки
Голодаю• 08 ноября в 14:40
Ответ дляГоворю відверто
Ребенок в реанимации? Если да просматривайте срочно хорошего невропатолога, не теряйте время.
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:41
Ответ дляTeonaa
Їбануца
Так вони і апгар завищити могли
ЯК дитина зараз??
Маме говорят что с ребенком все хорошо. Приносят кормить ей. Она не встает, запретили. Да она и не может(
всегдаДаДа• 08 ноября в 14:43
Ответ дляГоворю відверто
Дай Боже, що все добре, але невропатологу і не одному треба обов´язково показати
Шумелка Мышь• 08 ноября в 14:43
Ответ дляГоворю відверто
Лучше отдельную палату и малыша рядом.
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:45
Ответ дляTeonaa
Їбануца
Так вони і апгар завищити могли
ЯК дитина зараз??
У нее была травма этой кости до родов( На лыжах в детстве летела с горы и «обняла» ногами дерево. Возможно, это случилось поэтому. Но я не врач, не очень понимаю как регенирируется кость в принципе
всегдаДаДа• 08 ноября в 14:46
Ответ дляШумелка Мышь
Лучше отдельную палату и малыша рядом.
Та не факт, їй вставати не можна, думаєте будуть заходити дитину доглядати? Нехай буде окремо, так більше шансів, що не забудуть принести покормити
Шумелка Мышь• 08 ноября в 14:47
Ответ длявсегдаДаДа
У нее есть муж, мама?
С переломом лежать долгенько...

Пы.Сы.
Ой, вы не автор...
Teonaa• 08 ноября в 14:48
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Никто за это не ответит. Я потеряла ребенка на 38 неделе, антенатальная гибель плода, врач, который меня вел развел руками: так бывает….
Так а він не знає як ше буває - по макитрі зненацька. Я пішла з теми бо мене зара закриють. Мене такі речі просто вводять в незрозумілу агресію. Я не розумію чого їх не сажають; не позбавляють ліцензіі. По башкє врешті решт не дають. Лікарі на любу свою недбалість можуть сказати «так буває». І що. Їсти цю локшину?
Я була в род залі, я просила кесарів. Я за ними пильнувала, я взяла чоловіка із собою. Я його чітко проінструктувала в який момент лікаря за баки взяти, якщо на стіл мене не покладе вчасно. Щоб не було пізно. Лікарі були в напруженні от і до. Ніяких похождєній, нічого. Стояли і приймали пологи. Для мене ці самостійні пологи - це брєд. Я народила, гарно і безболісно. Але доволі нервово, причому для всіх. А коли був момент що я таки не розумію як тужитися, і час іде, а кесерів пізно - вони ц мене почули все що я думаю із приводу їх діяльності. І головлікар прибув, і ще четверо не знаю кого.
Там, в тому залі знущань і проізвола - кожна жінка має або могти сама себе захистити, або щоб із нею була ця людина. Одній там нема шо робити. І по поменшало б таких випадків коли ці падли «такбувайкають»😡 все, ухожу
Шумелка Мышь• 08 ноября в 14:49
Ответ дляГоворю відверто
Значит кости у нее уже слабые - кальций активно вымывался в период вынашивания. Что с ними будет за период ГВ?...
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:50
Ответ дляШумелка Мышь
Лучше отдельную палату и малыша рядом.
Это невозможно. Она сама не справится с малышкой. Да и в общей палате легче в том плане, что есть девочки, которых можно попросить что-то помочь. Элементарно воду налить в кулере. Отдельный медработник не выделяется на палату.
автор Говорю відверто • 08 ноября в 14:52
Ответ дляШумелка Мышь
У нее есть муж, мама?
С переломом лежать долгенько...

Пы.Сы.
Ой, вы не автор...
Мама приедет когда отпустят домой. Муж очень много работает, в больницу только еду привозит
Шумелка Мышь• 08 ноября в 14:55
Ответ дляГоворю відверто
В общей палате разве не с детьми лежат?
Добродійка• 08 ноября в 14:58
Вам треба з дитинкою в перинатальний центр. Обстежити повністю, якщо є проблеми- якомога швидше починати лікування. І робити все, що скажуть кваліфіковані, підкреслюю, кваліфіковані лікарі. Шукайте таких. Треба дивитися що в головному мозку, чи постраждав. Нехай все буде добре! Але якщо є проблеми- до року золотий час їх прибрати.
Кавуся• 08 ноября в 14:58
Без обстежень не лякати маму ту. Є шанси на гарне вирішення. Гіпоксія різна буває. Але сили треба буде і гроші. Допомагайте мамі морально, по дому, висипатись. Це і на дитинку гарно вплине. Здоров´я усім
Надежда наш компас• 08 ноября в 15:01
Ответ дляГоворю відверто
У меня роды были 8 часов, схваток не было, гипоксия плода, воды были зеленые со сгустками, ребенка тоже выдавили, 2700 вес, задержка физ развития до года, в дошкольном возрасте поставили ЗПР, годам так к 8-ми все наладилось
Шумелка Мышь• 08 ноября в 15:13
Ответ дляНадежда наш компас
Ну не само же наладилось, вы ребенком активно занимались?