Цикавенная• 08 ноября 2025

Суми. Як думаєте, буде опалення?

Думаю що як почнуться морози то увімкнуть, бо порозриває ж труби. Але стрьомно все одно. Ну і що воно буде до морозів. Вже епічний дубак
Питання до тих хто в Сумах або родичі в Сумах
МЧСница• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
Яке відношення до Сум має те, що розмудохати трипільську і зміївську ТЕЦ?
Якраз змвївська і трипільська функціонують.
Всі інші на генерують((
ВетерВполе• 08 ноября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
А пАтужный шо вещает?
Перемога
МЧСница• 08 ноября 2025
Ответ дляНеГолосую
Таке, що рознесли всі ТЕС по країні. В нуль.
Ні. Центральні.
Пусин Кукин• 08 ноября 2025
Ответ дляМЧСница
Всі інші на генерують((
*⚡️У заяві ’Центренерго’ йшлося про дві ТЕС* — Зміївську на Харківщині та Трипільську на Київщині.

Вуглегірська ТЕС на Донеччині, яка належить ’Центренерго’, нині окупована та не працює через руйнування.
Разгуляшка• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
У вас робили спробу увімкнути? Бо в Сумах робили і щось пішло не так саме технічно. Тобто не не хочуть, а реально чомусь не можуть
Автор, вы одна или с детьми, родителями?
МЧСница• 08 ноября 2025
Ответ дляПусин Кукин

ти зробив внесок ЗСУ• 08 ноября 2025
Ответ дляПесиКот
Здесь всем похер и отопление в Суммах, и отмена поездов в Краматорск и Славянск.
Проще сказать, до свидания.
Главное событие Джоли и ее охранник/водитель.
млять, СуМи - з однією м.
могли б хоч трішки підготуватись, ботику, до праці і погуглити матеріал про місто, на яке прийшло вам завдання.
Сумми сум´ян бісять не менше, ніж одеситів Адеса
Инста_Богиня• 08 ноября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Читати навчіться, панікерша. Дві це не всі, а просто дві. До Суми ці дві тес ніяким боком.
То недомужик, він не жінка.
автор Цикавенная • 08 ноября 2025
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
ви звідки пишите?
я живу в Сумах. у мене опалення вже тиждень. і вдома, і на роботі. Зарічний район.

і вода гаряча була до сьогодні. сьогодні немає, бо зі світлом жопа.
Лушпи і героїв Крут немає опалення. Пробували давати, але щось побулькає погуде, до 6 поверху батареї стали теплими. А потім вимкнули знову
У вас на якій вулиці є якщо не секрет.
Я оце від вас першої чую що є опалення вже тижлень
автор Цикавенная • 08 ноября 2025
Ответ дляРазгуляшка
У мене батьки там
Пусин Кукин• 08 ноября 2025
Ответ дляМЧСница
фото
Правильно, там написано, що не функціонують, а Ви пишете : ’Якраз змвївська і трипільська функціонують.
Всі інші на генерують((’
автор Цикавенная • 08 ноября 2025
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
млять, СуМи - з однією м.
А чого бот? Я точно знаю що в Слов´янськ транспорт вже не їздить. Ніякий крім часників і типу волонтерів, і перші і другі за дурні гроші
ПесиКот• 08 ноября 2025
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
млять, СуМи - з однією м.
В глубоком пардоне и прошу вашего снесхождения. Мои глубочайшие извинения
Сумы)
Шо я конкретно наботила?
Я супер-пупер• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
У вас своя есть?
ПесиКот• 08 ноября 2025
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
млять, СуМи - з однією м.
С отоплением заебись и с Донецкой областью не прощаемся
Ваша прЭлесть• 08 ноября 2025
Ответ дляНеГолосую
Не все
ПуГоФФка• 08 ноября 2025
Ответ дляНеГолосую
Бунты против кого? Под рашку планируете лечь в надежде на тепло?
Так вам такое тепло устроят, что Буча покажется санаторием
Удалено администрацией...
автор Цикавенная • 08 ноября 2025
Ответ дляПесиКот
Сумы)
Шо я конкретно наботила?
Люди не хочуть бачити як це відбувається, як чергове місто перетворюється повільно на чергову фортецю. Я сама після того як в Сумах по вокзалу вдарили кожен десь трясуся щоб потяги не відмінили
Бавовна• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
У вас на якій вулиці є якщо не секрет.
У нас на Інтері хоч і типу є, але по факту немає. Все завоздушено, кілька днів стравлюють і без толку, теплоносій на будинок вже заходить з пузирями зі зниженим тиском і температурою....
ВетерВполе• 08 ноября 2025
Нет не будет
автор Цикавенная • 08 ноября 2025
Ответ дляБавовна
От та сама фігня. Як думаєте вони то поборять зрештою?
Я супер-пупер• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
Если уже пробовали,то должны включить.Вопоос только когда((
ти зробив внесок ЗСУ• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
У вас на якій вулиці є якщо не секрет.
проспект Шевченка і Заливна - аж душно. сьогодні тільки трохи менше. через світло. на Лушпи і біля Здибанки, і біля базарчику у мене подруги - у всіх є. на кінцевій Героїв Крут є.
по ходу проблема у вас в будинку, але ж не у всьому місті.
знаю є проблеми на Революції Гідності - не можуть подати опалення, там також технічні проблеми. а коли це і до війни опалювальний сезон починався у всіх нормально. забули як ще до війни абоненти північного промвузла сиділи в холоді?
Ленне-Рейма• 08 ноября 2025
Мені дуже шкода шо вам не включили опалення. Нехай включать, у найближчі дні
НеГолосую• 08 ноября 2025
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
Маня тебя высрала из пердака головой об асфальт
Ленне-Рейма• 08 ноября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
А пАтужный шо вещает?
Сказал усім дадуть
ПесиКот• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
Ибо тупорылые, кругом боты мерещатся, правду осознать и принять сложно .
ти зробив внесок ЗСУ• 08 ноября 2025
Ответ дляПесиКот
Сумы)
Шо я конкретно наботила?
тіко тупі підари кацапи пишуть Сумми. я б пальці за таке ламала. СУМИ!!!!!
а як вони читають нашу стелу ’сюмі’, вузькощелепні.
Невгамовна шахиня• 08 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
До чого тут сьогодні новини? Там опалення ще й не вмикали
У кого? Персонально у вас? Бо сьогодні увімкнули у останніх родичів. До цього вже більше тижня опалення у людей є.
автор Цикавенная • 08 ноября 2025
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
У мене батьки на Крут 38 - нема, в 36 і 40 будинку нема. Якби не було лише у них, я б роду ала що щось у них локальне. Але немає ц двох родичів які в різних кінцях Лушпи. У всіх намагаються увімкнути. От я намагаюся зрозуміти що далі буде. У батьків ще й влучання було поруч з будинком, там трохи дах з дірками тепер, а ще й без опалення