Там все розмивчато• 09 ноября в 05:56
Чоловіка переводять з однієї частини в іншу
Для чого це робиться?був боизько біля дому,переводять в іншу область.Це вже тут залишиться чи можуть далі переводити ще?
Как_б_не_так• 09 ноября в 06:07
Ви смішна звичайно, якщо потрапив до лап так званої оборони, то будуть тепер ним крутити як завгодно, там за людей нікого не вважають, повага на словах і в телевізорі тільки
Там все розмивчато
• 09 ноября в 06:10
Ответ дляКак_б_не_так
Що тепер робити,якщо попав?він обмежено придатний,але бачу що ніхто на це не дивиться (вже думала може в сзч краще йти
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 ноября в 06:15
В норм країнах-щоб корупції не було, або накоїв щось і для його безпеки.
Царевна_несушка• 09 ноября в 06:18
Ответ дляТам все розмивчато
Не смотрит, потому что там таких половина. Годные бугаи под юбками прячутся.
Стетоскопуло• 09 ноября в 06:24
Ответ дляТам все розмивчато
Зараз немає такого поняття як обмежено придатний
Стетоскопуло• 09 ноября в 06:25
Авторко , звісно можуть переводити й не один раз, це ж військова служба
Губи з філером• 09 ноября в 06:37
Ответ дляТам все розмивчато
А обмежено придатний потягне сзч?
Там все розмивчато
• 09 ноября в 06:37
Ответ дляГуби з філером
А обмежено придатний потягне сзч?
В якому сенсі?
Українська зірочка• 09 ноября в 06:47
Ответ дляЦаревна_несушка
Да юбки и сами прячутся, воевать не идут.
КохайтесьЧорнобровi• 09 ноября в 06:50
Ответ дляГуби з філером
А обмежено придатний потягне сзч?
а ви розумієте що таке сзч?
Там все розмивчато
• 09 ноября в 06:53
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
а ви розумієте що таке сзч?
Ну я чую і бачу що зараз їх багато,що вони з усіма робити будуть?
Українська зірочка• 09 ноября в 07:17
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
а ви розумієте що таке сзч?
Расскажите.
Там все розмивчато
• 09 ноября в 07:18
Ответ дляУкраїнська зірочка
Расскажите.
Сзч -самовільно залишив частину і не повернувся
Українська зірочка• 09 ноября в 07:19
Ответ дляТам все розмивчато
Как расшивровать я знаю и без вас)) там девушка видно подробности хочет рассказать, чем это грозит.
Там все розмивчато
• 09 ноября в 07:20
Ответ дляУкраїнська зірочка
А,тоді незнаю (їх багато зараз переховується,що буде далі ніхто мабуть незнає.
Там все розмивчато
• 09 ноября в 07:22
Чула що деякі вже по 2 роки вдома сидять,ще й працюють і нормально
Бабуся Бетман• 09 ноября в 07:32
Ответ дляТам все розмивчато
Чути це одне. В мене сусід пішов у сзч, то через три дні вже були в нього в дома. Забрали. Зараз під Словʼянськом. А був обмежено придатний і служив в тилу. Рано чи пізно знаходять всіх.
В мене теж чоловік обмежено придатний. Служив у частині поряд з домом. Через короткий час без пояснень перевели. Як буде дальше, невідомо
Грабля• 09 ноября в 07:33
Ответ дляТам все розмивчато
Автор, ну можна переховуватись, якщо є квартира не за місцем реєстрації і нікуди звідти не виходити, тому що якщо повернутись до місця попереднього проживання, то там швидко знайдуть плюс це кримінальний розшук
Навіть не знаю, що вам сказати
Там все розмивчато
• 09 ноября в 07:45
Ответ дляБабуся Бетман
Служить в іншій частині але в тилу поки що?
Бабуся Бетман• 09 ноября в 07:54
Ответ дляТам все розмивчато
Так
Там все розмивчато
• 09 ноября в 08:18
Ответ дляБабуся Бетман
Так
Ким якщо не секрет?по якійсь спеціальності?
Там все розмивчато
• 09 ноября в 08:29
Ответ дляБабуся Бетман
Ні. Не по спеціальності. По спеціальності він музикант
Навчання проходив якісь?бо моєму наче сказали будуть навчання ,щось звʼязане з ппо
Тра Ля Ля• 09 ноября в 08:45
Ответ дляУкраїнська зірочка
Время юбок придет, верь товаришч
Бабуся Бетман• 09 ноября в 08:46
Ответ дляТам все розмивчато
Він водій на виїздах. (ППО)
Українська зірочка• 09 ноября в 08:47
Ответ дляТра Ля Ля
Время юбок придет, верь товаришч
Тоже насильственно?
Там все розмивчато
• 09 ноября в 09:01
Ответ дляБабуся Бетман
Він водій на виїздах. (ППО)
Моєму теж сказали що з ппо звʼязано,тільки прав в нього немає і зір дуже поганий,що він там робитиме не уявляю (
Там все розмивчато
• 09 ноября в 09:06
Ответ дляБабуся Бетман
Він водій на виїздах. (ППО)
Ще підкажіть,додому відпускають інколи?чи може вихідні якісь є,щоб побачитись?