Там все розмивчато• 09 ноября 2025
Чоловіка переводять з однієї частини в іншу
Для чого це робиться?був боизько біля дому,переводять в іншу область.Це вже тут залишиться чи можуть далі переводити ще?
Бабуся Бетман• 09 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ще підкажіть,додому відпускають інколи?чи може вихідні якісь є,щоб побачитись?
Відпускають
Там все розмивчато
• 09 ноября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Відпускають
Дякую вам!надіюсь у всіх все буде добре!
бювет_в_обед• 09 ноября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Чути це одне. В мене сусід пішов у сзч, то через три дні вже були в нього в дома. Забрали. Зараз під Словʼянськом. А був обмежено придатний і служив в тилу. Рано чи пізно знаходять всіх.
В мене теж чоловік обмежено придатний. Служив у частині поряд з домом. Через короткий час без пояснень перевели. Як буде дальше, невідомо
А что он дома забыл? Он дурак?
Бабуся Бетман• 09 ноября 2025
Ответ длябювет_в_обед
А что он дома забыл? Он дурак?
Не було варіантів у нього більше. І не думав, що так швидко прийдуть
Тра Ля Ля• 09 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тоже насильственно?
Скорее всего да, потому что добровольно не хотят
Губи з філером• 09 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
а ви розумієте що таке сзч?
Відкрив двері і пішов на прогулянку?
Люблю порядок• 09 ноября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Зараз немає такого поняття як обмежено придатний
есть, они подлежат призыву в тыловые части и тд
Царевна_несушка• 10 ноября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ну это отлично, если так. Потому что сзч должно быть наказуемо, приравниваться к измене, предательству.
Иначе каково на этот всё смотреть тем, кто нас защищает.