ГоловнаЯ• 09 ноября 2025

Навіщо тягнути собак у магазин?

Хтось мені може пояснити необхідність знаходження собаки у магазині. От щоб що?-
Муркошечка• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Ви врач что бы компетентно рассуждать, что произойдет в следствии контакта аллергика с шерстью? Я например как аллергик кошек всячески избегаю и мест где они могли быть до меня. И всю жизнь полагала, что продуктовый магазин то место, которое санитарными нормами гарантирует мне безопасное нахождение там. А тут вы со своими умозаключениями оказывается хотите бросить вызов санэпид станциям? Я честно признаться не поленюсь в следующий раз инициировать в магазине разборки на предмет животных в продуктовой тележке через администрацию, вот просто лишний раз напомнить о том, что эти правила писаны не только для галочки.
І як ото ви ще й досі жива тоді, нешановний ви наш алергік?
Адже вас навколо багато років оточують тварини)
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
А якщо прочитати те що я пишу, то з дітьми теж краще в магазин не ходити по ті й же причині, що і з собаками, Але дитину дома не залишиш.
І тему я створила не для засудження. Це мене вже трохи вивісили ті, хто читає щось своє
Ну, я вище пояснила свою позицію. А з недавнього часу, так як мій чоловік загинув, то в мене ще більша потреба економити час. Бо питання залишити дитину голодною і саму вдома, поки я буду спочатку вигулювпти собаку, а потім бігти за покупками, чи я поєднаю цих два діла і зекономлю час. Але нажаль змушена залишати собаку прив´язаною біля магазину, бо охорона не пускає, а на руках тримати 14кг я не можу, в візочки я свою собаку не саджаю, як і дітям ніколи не дозволяла ставати ногами у візочок. Якісь всі дуже злі і нетерпимі стали до людей навколо, до дітей, до тварин. У нас ще багато невдоволених в домі, що собак вигулюють на задньому дворі (до речі за собаками прибирають)
короткопамятна• 09 ноября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Щоб ви спитали.
Мені собаки в магазині приємніше ніж бігающі орущі діти
Ни разу не видела бегающих и орущих детей в магазине. А вот псов, сунувших свой нос на нижние полки, видела не раз. И это 🤢
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Жах. Вони ж все обсцикають/мітять. Шкода прибиральницю.
Де, в магазині? Моя нічого не містить ні в магазині, ні дома, тим паче не пісяє ні там, ні там. Таке враження, що ви геть нічого про собак не маєте, але вважаєте за потрібне висловити свою ’експертну думку’
Пусин Кукин• 09 ноября 2025
Ответ длякороткопамятна
Це ваше ставлення до цього питання, в мене інше. Мені до вподоби песики і їх ніс мені не заважає
короткопамятна• 09 ноября 2025
Ответ дляПусин Кукин
И песики и их носы могут вас радовать у вас дома, а не в продуктовых магазинах.
Малинка• 09 ноября 2025
Ответ дляСнегурочко
Я вас прошу. Продукти запаковані. І господарі тварин самі свої продукти туди кладуть
господари тварин могут их хоть в жопу целовать. А мне неприятно класть бананы или капусту в тележку, где сидела обкаканная только что на прогулке жопа собаки.
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляМуркошечка
А адекватна людина нікому не поширюватиме маячню про те, що нібито перебування в супермаркеті може мати наслідки для алергіка.
У мене є знайомий з алергією на котів. Не може перебувати у одній кімнаті з котами - зразу реакція. Навіть без кота у кімнаті він зразу може сказати чи живе тут кіт чи ні - у нього йде реакція, просто значно слабша, ніж на присутність тварини.
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Вся суть собачников:
Собака печально выглядит
-какаявамразница????
Я не собачница
Или вы считаете нормально писать плохой о чужой собаке?
Прилично выглядит, красивая
На себя в зеркало гляньте
Малинка• 09 ноября 2025
Ответ дляМаруська Му
Господарі тварин можуть їх хоч в зад цілувати, але не саджати в звичайні візки для ПРОДУКТІВ
Малинка• 09 ноября 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Підтримую. Зараз хоч з´явились візки для собак. Вчора бачила такі в одному з супермаркетів. Там у відділені для собак постелені одноразові пелюшки. Я як побачила, що на тих пелюшках, чуть не ригнула (соррі) прям біля тих візків.
так отож. И вот это все на обычных тележках, просто там меньше видно.... А потом на продуктах.
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Та ваша взагалі не ’пісяє’, то всі інші сцють. По факту собаки тільки те і роблять, що мітять територію, це їх інстинкт. І їм по цимбалах чи то шина, вкопана під під´їздом, чи стовп з електричними дротами, чи кошики у супермаркеті.
Малинка• 09 ноября 2025
Ответ дляЩа как дам
а просто продукты в кульках, которые валяются на земле на складах , вас не раздражают?)
например? Это какие продукты валяются на земле? Что вы такое интересное покупаете?
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляМалинка
До того ж з глистами...
Малинка• 09 ноября 2025
Ответ дляNathalie27
І як ті продукти зберігаються до того, як потраплять на полицю в магазині
во вторичной упаковке они зберигаються, на палете.
Малинка• 09 ноября 2025
Ответ дляЩа как дам
так в Сильпо специальные тележки для животных)
не во всех
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я не собачница
Прилично выглядит, красивая
На себя в зеркало гляньте
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляМалинка
Людина просто не в курсі, що продукти транспортуються на палетах, які до того ж обмотані плівкою. А на палетах товар до того ж у запечатаних ящиках.
Брюнетка в Мармеладе• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Я не ханжа, но меня вхаривают животные в тележках куда я потом складываю продукты. И я сейчас не о спец тележках для животных.
Ну и без животного не стоит класть в тележку неупакованные продукты. Их никто никогда не моет. Да и дети часто в обуви там
Муркошечка• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Ну тобто він попри все вижив навіть після того як гуляв по вулиці з котами і заходив до магазинів, де бували собаки?
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Ви якась геть дивакувата. Ні, мій пес мітить виключно газон, на стовпи і сфери на асфальті не мітить і не пісяє, тим більше не робить цього вдома, чи в магазині. Не набридло, виставляти себе, скажу делікатно, геть необізнаною?
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
До того ж з глистами...
Знову повне невігластво. Домашнім собакам регулярно дають препарати від глистів. А от ви особисто, як часто приймаєте такі препарати? Ще питання хто заразніший....
Мадам Тю-лю-лю• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Я за кордоном, жодної собаки у жодному магазині не бачила. Собаки в магазинах заборонені. І якось справляються. До речі прив´язані під магазином собаку, теж тут ніколи не бачила. Собачатників на прогулянках зустрічаю щодня.
Нет. Не запрещены. Закона о такого нет. Но есть правила установленные каждым конкретным магазином. В лидле видела женщину с собакой в сумке большой. Что-то типа шитцу. Зато ни в одной пиццерии с собакой вас не выгонят. Поляки вообще проще относятся к собакам очень терпимые и к собакам и к детям.
Мадам Тю-лю-лю• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Так ви собачку на роботу беріть, якраз вигуляєте двічі на день. І в магазин після роботи зможете без неї сходить.
Почему вы игнорируете вопрос. Чем вам мешают собаки?
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я намагалася дітей малих по магазинах не водити, через те що це незручно і мені і дитині. Але дитину, на відміну від собаки, одну дома не залишиш
Залишиш
Мадам Тю-лю-лю• 09 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Вся суть собачников:
Собака печально выглядит
-какаявамразница????
Не все должны быть толстыми как вы
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ длякороткопамятна
А мы с точностью до наоборот видели
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
Ща как дам• 09 ноября 2025
Ответ дляМалинка
ЭЭЭ, вы никогда не видели склад АТБ например? Эх, мир открытий полон) У нас одно из АТБ всегда открыта дверь в зал, валяются на полу пакеты с молочкой, с крупами, конфеты, овощи) и крыски там есть, и мыши)