ГоловнаЯ• 09 ноября 2025

Навіщо тягнути собак у магазин?

Хтось мені може пояснити необхідність знаходження собаки у магазині. От щоб що?-
Весёлая морковка• 09 ноября 2025
І ще один момент, який не подобається з собаками - коли їх ставлять на касу. Ну так, вона може й не стерильна. Але ж ногами по ній ніхто не ходить.
Радує тільки те, що адекватних господарів все ж більшість. Які слідкують за своїми улюбленцями.
Не зацілована• 09 ноября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Мене це питання тільки з точки зору зручності цікавило. Вчора декілька разів перетнула в Новусі з дівчинкою , яка ходила по магазу і тримала під рукою песика, Пес не самий дрібний і мене не покидала думка, чи зручно то йому в такому вигляді під рукою « притиснутим» і наскільки комфортно робити покупки людині.
Так это позиция новуса кстати. Они не разрешают с собаками, только на руки. Вот девушке нужно было срочно зайти.
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Никогда не видела собак на кассе
Что вы придумываете?
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А вам какое дело?
Собака как собака
И на кассе возле меня стояла
Никто и слова не сказал
Вы тольк в интернете смелые
Вся суть собачников:
Собака печально выглядит
-какаявамразница????
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Не во все рестораны можно
И нормальные люди с собой собаку в ресторан не тащат

Я вообще слабо представляю ситуацию чтоб с собакой в ресторан идти
´Провєсті врємя´. Можна ще в консерваторію, щоб вона окультурилася
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Потому что они умеют распределить время на покупки и выгул собаки.

Это у нас ленивые люди ’гуляют’ в магазине
Тому що їм штраф прилетить. Плюс охорона випре з магазину зразу.
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я так и вижу как собака счастлива сидеть рядом со столом тихонько вместо того чтоб носиться на природе
Не зацілована• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Берут везде где можно. Вы что кроме магазина нигде не бываете? Рестораны, трц, даже в кино видела с собакой были. В консерваторию если можно, кто-то и туда возьмет 😁
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
То на них наших советчиц нет. Диванных воительниц
Весёлая морковка• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Никогда не видела собак на кассе
Что вы придумываете?
Я вас теж ніколи не бачила. Чи означає це, що ви не існуєте?
Таке рідко буває. Але було.
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Автор, спешиал фор ю
Фора
Изойдитесь желчью))
Жах. Вони ж все обсцикають/мітять. Шкода прибиральницю.
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляНе зацілована
Дивний висновок. В консерваторію не ходжу, так? В кінотеатрах, театрах не бачила. А що собака може висидіти дві години на одному місці під голосний звук?
После шести ни-ни• 09 ноября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Щоб ви спитали.
Мені собаки в магазині приємніше ніж бігающі орущі діти
Или которые орут и ноют как сумасшедшие , а мамаши ничего не делают
После шести ни-ни• 09 ноября 2025
Ответ дляСнегурочко
Куди ж без порівняня. Дітей обов´язково приплести треба
Ну кого еще
После шести ни-ни• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Я не ханжа, но меня вхаривают животные в тележках куда я потом складываю продукты. И я сейчас не о спец тележках для животных.
А дети с ногами в обуви тоже мне не нравятся
Вкаблучках• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Собачки бывают почище тех продуктов))
После шести ни-ни• 09 ноября 2025
Ответ дляСнегурочко
Мене люди бісять, але ж я не прівнюю їх з собаками
Ну люди хуже котов и собак , не все , но многие
После шести ни-ни• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я намагалася дітей малих по магазинах не водити, через те що це незручно і мені і дитині. Але дитину, на відміну від собаки, одну дома не залишиш
Смотря сколько лет
После шести ни-ни• 09 ноября 2025
Ответ длялаМпочка
Я не в Украине и здесь нельзя в продуктовые магазины с собачками, никакими. Считаю это правильным. Свою оставляю дома.
В целом это лучше
Джага-джага• 09 ноября 2025
Чтоб ничего. Просто шли с собакой и зашли в магазин. Не ищите во всем глубокий смысл
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Причини поведінки таких мам такі ж самі, як і у зоошизи, що відписалася у цій темі - ´яке ви маєте право щось мені забороняти´, ´ моя літачка (собачечка) сама найкраща і ми одне ціле´. Адекватних батьків, як і володарів собак більшість, але неадекватні помітніші, бо бісячі і огидні.
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
От бачите, ви прийшли не з питанням, а з засудженням. Бо насправді вам не цікаво, з яких причин беруть собак з собою до магазину, ви створили тему для мовчу і для нав´язування своєї думки й пошуку тих, хто вас підтримає
Джага-джага• 09 ноября 2025
Ответ дляНе зацілована
В переносках еще можно. И переноску можно ставить в тележку
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я про це і пишу - ще й наступити можуть на песика, чи щось упаде, або неадекват якийсь пне? Це насамперед собаці незручно, і хазяїну
А якщо дитину хтось пне, чи ви їй на ногу з вступите?
Джага-джага• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Кто вам это сказал?
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я в магазин ходжу, щоб робити покупки, а не час проводити. На роботу ж чогось не водить собак
У мене колега брала з собою собаку на роботу, собака інвалід і її ні з ким було шишати
Джага-джага• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
От собаки зависит
Есть активные, есть менее активные
Коллега собаку с собой на работу берет, так она постоянно лежит в своей лежанке и на окружение не особо реагирует
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А якщо прочитати те що я пишу, то з дітьми теж краще в магазин не ходити по ті й же причині, що і з собаками, Але дитину дома не залишиш.
І тему я створила не для засудження. Це мене вже трохи вивісили ті, хто читає щось своє
Муркошечка• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Алергік ніколи зі сміхом не говорить про алерген. Бо знає наслідки.
А адекватна людина нікому не поширюватиме маячню про те, що нібито перебування в супермаркеті може мати наслідки для алергіка.
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
У мене є знайомий, який бере собаку на роботу. Він охороняє вночі склад.