ГоловнаЯ• 09 ноября 2025

Навіщо тягнути собак у магазин?

Хтось мені може пояснити необхідність знаходження собаки у магазині. От щоб що?-
Унция яда• 09 ноября 2025
Ответ дляМуркошечка
Удалено администрацией...
Кишка тонка.
короткопамятна• 09 ноября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Глисты и блохи у домашних собак отсутствуют. В помещении собаки не метят.
Ага, у нас постоянно в лифте и подъезде лужи 🤬
Но, почему-то зоошизики не спешат их вытирать и полы мыть после своих «детей»
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
Ви п´єте ліки від бліх і глистів просто так? То не треба тут байки розказувати, що у собак нема бліх і глистів. Ось вам механізм дії протиглисних (сподіваюся, що у вас нема тварин, бо не знаєте про них нічого).

Більшість сучасних антигельмінтних засобів містять активні речовини, які паралізують або вбивають паразитів у кишечнику собаки. Глисти відокремлюються від стінок кишечника і виводяться з організму природним шляхом разом з калом.
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ длякороткопамятна
У нас камера вже кілька разів фіксувала, що подібні калюжі залишають діти. А ще є чоловіки,які не можуть донести своє добро додому, вони ж часто обсцикають кущі, дерева і стовби, не відходячи далеко від лавочки, де пьють пиво. Але ж найбільше зло у цьому світі, то домашні собаки
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Вы в адеквате? Я лишний раз должна подвергать свое здоровье таблеткам, что бы вам было удобно выгуливать вашу собаку? Я не требую от них избавится, я не хочу контактировать с ними в магазинах и через продуктовые тележки.
Амброзія вас так не хвилює. Бо за роки війни її вже стільки насіялося навколо, що бідні люди змушені постійно бути на препаратах.
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А як ті ’діти’ газони обсирають! Особливо ’радісно’ взимку: виходиш вранці - сніжок і ... все засрано ’дітьми’, прям до школи зрання спочатку срать на газон, а потім тією ж дорогою до школи. Особливо ’милі діти’ сруть прямо на пішохідній доріжці. І без камер всі знають - отой переварений сухий корм з фори ядовитого кольору - то діти, і не інакше. #ваши нє такіє, ані срать нє могут.
короткопамятна• 09 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Мои вам сочувствия. Но в нашем подъезде и лифтах это делают псы. Камеры видят, консьержи видят , носом тыкают неродивых хозяев «детей», а те в кусты. Такие дела
Кстати, насчет кустов, на клумбах хренова туча кустов засохла, потому что «дети» туда систематически сцут. Стоят таблички «выгул запрещен» , но «родители» видимо премудростям чтения не обучены
автор ГоловнаЯ • 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Сейчас вам напишут, что на печенье в упаковках, чаи и т.д. на складах и повсеместно срут крысы, мыши и блюют кладовщики и грузчики. Хотя какое это вообще имеет отношение к теме, в которой речь идет о животных в продуктовых тележках?! Напрашивается единственный вывод, что наш менталилет в погоне нагадить друг другу на голову готов оправдывать любой бардак. Я читая эту тему пребываю в некотором шоке, почему не так часто встречаю неадекватов как в теме в реальной жизни, наверное потому что в интернетах под анонимом все дерзкие, а как к делу - увы.
Зоошизи я, на жаль, зустрічала у реалі. Це страшні люди, для мене навіть наркомани безпечніші.
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я не собачница
Или вы считаете нормально писать плохой о чужой собаке?
Прилично выглядит, красивая
На себя в зеркало гляньте
А теперь ещё раз посмотрите на собаку.
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Не все должны быть толстыми как вы
Купите той собаке корм. Она сильно худая
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Як_наготую...• 09 ноября 2025
Ответ длякороткопамятна
Ну, це не ок, ні для людей, ні для собак. В мене навіть не намагається свої справи робити не те що в лівті, ми спокійно проходимо газони і клумби перед будинком, всі свої справи робить на газоні на задньому дворі будинку або на газонах вздовж дороги. Самій не подобається, коли вигулюють тварин перед будинком біля під´їздів.
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена

Удалено администрацией...
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
А человеческие дети не срут и ссут под кустами? Или им можно??
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Придумали себе херню
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
А теперь ещё раз посмотрите на собаку.
Удалено администрацией...
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У нас аллергия на детей
Пейте тогда таблетки
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
...
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви виводили дітей справити потребу на вулицю? І так мінімум двічі на день ? Чи ви хочете порівняти разову потребу у дитини (у житті трапляється все) з щоденним вигулом собак? Ви розумієте різницю ’під кущем’ і ’на пішохідній доріжці’? Бо собачатникам не хочеться взимку в сніг йти, тому їх ’діти’ сруть прям на пішохідній доріжці, якою вже за годину діти йдуть до школи.
Унция яда• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
Я разберусь куда мне со своей аллергией.
В очередной раз повторюсь, что ничего против животных не имею, у меня самой были животные и я люблю животных. Но класть капусту в продуктовую тележку в которой сидела чья то опорожнившаяся накануне собака не хочу и имею на это право. Почему так сложно понять, что класть продукты, с упаковкой или без, в грязную тележку неприятно?
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
Слабовато. Попробуйте ещё раз
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Может человек собаку от детей не отличает))
Муркошечка• 09 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Вы не много себе позволяете, мм? Не хотите в бан за хамство?
Ану спробуйте відправте)
nat-le• 09 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
Сейчас всем тяжело.
Человек купил еду и заодно выгулял собаку.
Будьте снисходительны
конечно будем снисходительны, только зачем своих собачек в тележки для продуктов садят с грязыми лапками и попками...?
Пушка заряджена• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
Повторю ще раз, кому важко зрозуміти - у собак є і блохи, і глисти
Саме тому їм дають препарати, щоб ЗНИЩИТИ вже існуючих глистів та бліх. Бо пси гарантовано їх регулярно чіпляють. Але біла в тому, що глистогонять їх раз- два на рік, і то не завжди. А захист діє максимум два місяці. Порахуєте самі скільки тварина з паразитами може ходить, чи треба допомога ?
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Пейте тогда таблетки
Как и аллергики пускай пьют
Парасюха• 09 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Как и аллергики пускай пьют
Зачем?
Достаточно регулярно оставлять жалобы и бобикам будет запрет на вход в магазин
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Не верю про ежедневный выгул собак пол одним и тем же кустом
Все собачники убирают дерьмо за псами своими