Замріяна• 09 ноября в 11:21

Жінка померла після побачення з засудженим чоловіком

На Дніпропетровщині триває розслідування смерті жінки, яку після побачення у колонії жорстоко побив чоловік – засуджений, що вже мав кримінальне минуле

Про це повідомляє Свої.Кривий Ріг, передає RegioNews.

У Дніпропетровській області розслідують смерть 37-річної жінки, яка померла в лікарні Кривого Рогу через набряк мозку через кілька тижнів після побиття під час побачення у виправній колонії. Правоохоронці фіксують обставини інциденту та шукають підозрюваного.
автор Замріяна • 09 ноября в 11:21
За даними судового реєстру, 43-річний чоловік уже мав кримінальне минуле – він фігурує як ’сзч’ і раніше мав відбути покарання у вигляді п’яти років ув’язнення за бійку з тяжкими наслідками. Після останнього побачення в колонії суд достроково звільнив його, і незабаром після цього чоловік повернувся на волю.

Під час побачення між подружжям виник конфлікт, що завершився побиттям. Потерпіла одразу не зверталася до поліції; пізніше її госпіталізували з тяжкими травмами. Медики констатували смерть 7 листопада – причиною названо набряк мозку.
Наразі підозрюваного розшукують правоохоронці. Слідство відкрито та встановлює мотиви події, можливі свідків і хронологію подій; також перевіряють дані щодо попередніх судових вироків підозрюваного та обставини його дострокового звільнення.
Нагадаємо, 37-річна жінка хотіла змусити свого колишнього чоловіка під загрозою побиття переписати торговельний павільйон та кілька авто за $6,5 тисяч винагороди ’виконавцю’.
Самая СоветЧиваЯ• 09 ноября в 11:23
Удалено администрацией...
волосатое стекло• 09 ноября в 11:24
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 09 ноября в 11:24
Удалено администрацией...
Не люблю натовп• 09 ноября в 11:24
Удалено администрацией...
автор Замріяна • 09 ноября в 11:25
37-річна жінка хотіла змусити свого колишнього чоловіка під загрозою побиття переписати торговельний павільйон та кілька авто за $6,5 тисяч винагороди ’виконавцю

и получила заслуженно в голову опосля чего откинулась
ВільнаНазавжди• 09 ноября в 11:25
Удалено администрацией...
автор Замріяна • 09 ноября в 11:25
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
един дву тре рогов
Шумелка Мышь• 09 ноября в 11:26
Ответ дляЗамріяна

Удалено администрацией...
автор Замріяна • 09 ноября в 11:27
Ответ дляШумелка Мышь
Удалено администрацией...
Бабло с него качала, будучи меркантильной женщиной, а меркантильных судьба наказывает
Шумелка Мышь• 09 ноября в 11:27
Ответ дляЗамріяна
А ви яку ходку мотаєте? Виражаючись вашим сленгом? На зоні інтернет треба заборонити.
автор Замріяна • 09 ноября в 11:28
Ответ дляШумелка Мышь
У нас не КНДР слава Господи.
Шумелка Мышь• 09 ноября в 11:29
Ответ дляЗамріяна
У нас не КНДР слава Господи.
Удалено администрацией...