ЛісАпетная• 09 ноября в 18:12

Бабка с деменцией по соседству, куда звонить?

Дети приходят раз в месяц, она уже стала какать на пол в квартире, вонь невероятная
Коко Шанель• 09 ноября в 18:14
Соціальне забезпечення - може опікунку виділять , сімейний щоб психіатра організував або лікування
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:15
Ответ дляКоко Шанель
Семейная сказала, что ничего поделать не может, так как частная собственность
Мона Лиза• 09 ноября в 18:17
Ответ дляКоко Шанель
Яке лікування при деменції?
Мона Лиза• 09 ноября в 18:18
Автор, дуже співчуваю, ситуація патова
Ща как дам• 09 ноября в 18:18
Дітям телефонувати. Ніхто не буде нею займатися, у неї є діти, які згідно з Конституцією зобов’язанні її доглядати та дбати про неї.
Мексиканочка• 09 ноября в 18:20
сочувствую, у меня была такая соседка, с ней взрослый внук жил. но у бабушки был прикол, что она временами терялась в квартире или могла выйти на парадную или на улицу, и там на нее находило, кричала ’люди спасите, помогите’. еще и слепая была, если в квартире, то билась обо что-то.

однажды другая соседка написала заявление участковому, т.к. какое-то время не видела того внука, думала, что бабку бросили. приходили полицейские, разбирались
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:21
Ответ дляЩа как дам
Там бесполезно
Физрукая• 09 ноября в 18:22
в тцк
Та_все_ок_будет• 09 ноября в 18:22
Ответ дляКоко Шанель
Якщо є діти, то не виділять
Коко Шанель• 09 ноября в 18:29
Ответ дляМона Лиза
Яке лікування при деменції?
Психіатричне
Миззери• 09 ноября в 18:30
Ответ дляЛісАпетная
Ой , сочувствую
Семейники до жопы , мне давала телефон горячей линии на который не дозвонится просто
Коко Шанель• 09 ноября в 18:31
Поліція ? Може госпіталізують на примусове лікування … загроза своєму та життю оточуючих
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:32
Ответ дляКоко Шанель
Была, не несет опасности ответ
Коко Шанель• 09 ноября в 18:32
Автор , дивлячись які ваші сусіди і як активно готові боротися
Бо і суд можна підключити і зобовʼязати дітей до догляду .
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:33
Ответ дляКоко Шанель
Сын и внук раз в месяц приходят, приносят еду, которая до следующего их визита загнивает в пакете
Мона Лиза• 09 ноября в 18:34
Ответ дляКоко Шанель
В чому загроза? Що справила ротреби на підлогу? Це життю не загрожує.
Коко Шанель• 09 ноября в 18:35
Ответ дляЛісАпетная
То це не догляд звісно
Підключайте соціальні служби та суд
Шкода і вас і бабку
Коко Шанель• 09 ноября в 18:35
Ответ дляМона Лиза
Ну так
Без ліків та їжі теж все ок з прогнозами на життя ?
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:35
Ответ дляКоко Шанель
То це не догляд звісно
Підключайте соціальні служби та суд
Шкода і вас і бабку
Соц служба с августа едет(
Коко Шанель• 09 ноября в 18:36
Ответ дляЛісАпетная
Соц служба с августа едет(
А ви дзвоните чи пишете ?
Бо листи хоча б ваше ігнорувати ніж дзвінки
Мона Лиза• 09 ноября в 18:36
Ответ дляКоко Шанель
Ну так
З чого ви взяли, що у неї нема їжі? Якщо є дефекація, їжа є.
Коко Шанель• 09 ноября в 18:37
Ответ дляМона Лиза
Ви реально вважаєте що людина яка вже не може скористатися туалетом за призначенням собі готує їжу , приймає ліки і виключає газ та воду ?
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:38
Ответ дляМона Лиза
Еда в пакетах есть, но загнивает вся
Коко Шанель• 09 ноября в 18:38
Ответ дляЛісАпетная
Еда в пакетах есть, но загнивает вся
Реально те що відбувається злочин проти старшої людини і рикошетом сусідам дістається
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:40
Ответ дляКоко Шанель
Еще с церкви приходят, приносят еду, но больше 20 загнивших пакета, дальше прихожей зайти не можем, вонь
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:40
Ответ дляКоко Шанель
Соседей она не узнает, думает, что мы с почты
Коко Шанель• 09 ноября в 18:41
Ответ дляЛісАпетная
Та ясно - деменція
Це ще пускає вас - а далі може бути і агресія
автор ЛісАпетная • 09 ноября в 18:42
Ответ дляКоко Шанель
Телом она вроде здорова, ходит быстро, без палки, не хромает
dulenok• 09 ноября в 18:42
Никуда.
Коко Шанель• 09 ноября в 18:43
Ответ дляЛісАпетная
Але процесор ( мозок ) не дуже - хвороба . Пишіть краще , а не дзвоніть , щоб докази мати що не були бездіяльні
Але атакуйте соц служби все ж