Небоброїдка• 09 ноября в 20:21
Одна я ненавиджу новий рік?
Може просто я не люблю масовий психоз в супермаркетах? Всі гребуть ту їжу тачками, як голодні.
Навіщо? Кожен день купуєш ту їжу, все що хоч зараз продається... Може я просто не вмію святкувати?
ОхиИВздохи• 09 ноября в 20:51
Для мене будь яке свято насамперед вихідний. Після того, як держава скасувала вихідні свята не відчуваються. Звичайні дні серед тижня.
Небоброїдка
• 09 ноября в 20:52
Ответ длямимАпроходила
О, так а чего они против будут, если вы в спячку впадете?🤔 у них уже отдельные новогодние тусовки по идее
Ну это если я на два месяца впаду в спячку
😁😁😁
Небоброїдка
• 09 ноября в 20:52
Ответ дляДомашня Зюзя
Просто вы страннная
Почему? В чем проявляется странность?
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 20:54
Ответ дляНебоброїдка
И я снег не люблю. Просто впадаю в депрессию до 1го февраля, а там уже скоро весна и я отхожу
А я мрію про скрипучий в морозець під ногами сніг, небо в зорях і місяць, хоч вишивай
особливо на Різдво чи в новорічну ніч...приємний дим з коминів хат, колядники вулицями.... не те що тепер...ех...
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 20:56
Ответ дляБубль Гум)
аналогично)
В мене Новий рік і 7 січня- свято з присмаком гіркоти і втрати((( в новорічну ніч помер тато, а над ранок 7-го- братова, моя найкраща і єдина дійсно подруга(((
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 20:58
Ответ дляИМХОля
Шо за темы сегодня, то осень ненавижу,то новый год..
депрессняк напал на всех..
То все переведення годинників
Всюди влазю• 09 ноября в 21:00
Ответ дляБесконечность-не предел
Воно і 7-го було у Вас нещире, не лукавте. Особливо після передноворічних і новорічних гульдибанів
Мені тут пояснили, що на НР бог дозволяє піст порушувати. Треба тільки у батюшки попросити
Сунуся в чужі справи• 09 ноября в 21:01
Вас кто- то заставляет участвовать в этом ажиотаже ? Я из тех , кто готовит на НГ пару любимых блюд и всё. Поэтому НГ люблю. А учитывая то, что я сейчас живу не в Украине, здесь вообще начинают украшать всё с ноября. Веселье , праздничной настроение, ёлки , рождественские ярмарки , горячий глинтвейн. Вообще люблю предпраздничную атмосферу и сам НГ.
Доктор Хаос• 09 ноября в 21:02
Ответ дляВсюди влазю
Посту на НР немає.
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 21:02
Ответ дляНебоброїдка
Та это даже не обсуждается, мне 47 исполнилось в этом году...мне кажется что месяца летят как дни
Колись моя бабця на наше дитяче ’день довгий´ казала ’Йой, діточки, то вам день довгий, а нам старим - ой який короткий’. Ми тихенько між собою посміювались, мовляв, бабця розумом вистаріла, як у неї може бути день короткий, інакший, як у нас. А зараз мені 57 і починаю розуміти, що бабця правду казала
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 21:03
Ответ дляПолуничка
Проблема на проблеме....
Як би сказав мій тато, ’ не догода нашій бабі ні на печі, ні на лаві’
Електрохарчування• 09 ноября в 21:04
Ответ дляДюагональ
Я с вами и снег не люблю, хоть бы не было
Конечно, куда лучше дождь зимой или ветрюган и 0 градусов))
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 21:06
Ответ дляДоктор Хаос
Посту на НР немає.
Ага)))) піст - коту під хвіст і гуляй душа, веселись))
Доктор Хаос• 09 ноября в 21:07
Ответ дляБесконечность-не предел
В тих хто святкує Різдво 25 піст закінчився
В тих хто 7 січня Різдво, новий рік 14 січня
Новий рік не може бути швидше Різдва)))
Всюди влазю• 09 ноября в 21:14
Ответ дляДоктор Хаос
Посту на НР немає.
Це було у темі про дату Різдва. 25.12 чи 07. 01
Доктор Хаос• 09 ноября в 21:15
Ответ дляВсюди влазю
Різдво не може бути після Нового року.
Або 25.12 - 31.12
Або 07.01 - 14.01
По іншому ніяк
Або 25.12 - 31.12
Або 07.01 - 14.01
По іншому ніяк
мимАпроходила• 09 ноября в 21:15
Ответ дляНебоброїдка
😁😁😁
Эээ Новый год только 31
Пушкининиана• 09 ноября в 21:16
Я тоже не люблю, потому что любую суету, толкотню и ажитацию, особенно искусственно созданную, не люблю, утомляет
Правильно выше писали, это все только людям в ресурсе в радость
Всюди влазю• 09 ноября в 21:16
Ответ дляЕлектрохарчування
Зараз сніг у морозну погоду таке диво, що це вже саме по собі справжнє свято.
Небоброїдка
• 09 ноября в 21:18
Моральний стан на нулі просто, мабуть нестача сонця так впливає
Всюди влазю• 09 ноября в 21:20
Ответ дляДоктор Хаос
Різдво не може бути після Нового року.
Або 25.12 - 31.12
Або 07.01 - 14.01
По іншому ніяк
Або 25.12 - 31.12
Або 07.01 - 14.01
По іншому ніяк
Я далека від християнської релігії, але мені здається, що 1 (14) січня релігійні люди святкували День Василя святого, на який пізніше не релігійні наклали святкування НР.
На привозе• 09 ноября в 21:33
Та який вбіса тепер новий рік!!
Он на завтра світло БУДЕ ТРИ ГОДИНИ за весь день!!! І це вже зараз!!!!! Що ж буде тоді!!!???!!??
На привозе• 09 ноября в 21:34
Ответ дляДоктор Хаос
Посту на НР немає.
Є різдвяний, а це як раз майже той же час
На привозе• 09 ноября в 21:36
Ответ дляДоктор Хаос
Різдво не може бути після Нового року.
Або 25.12 - 31.12
Або 07.01 - 14.01
По іншому ніяк
Або 25.12 - 31.12
Або 07.01 - 14.01
По іншому ніяк
У багатьох були новий рік 31.12 і Різдво 7.01
Доктор Хаос• 09 ноября в 21:40
Ответ дляНа привозе
Це не правильно
Бесконечность-не предел• 09 ноября в 23:35
Ответ дляНа привозе
Задом наперед)))
Ламборджини• 10 ноября в 03:01
Ответ дляВсюди влазю
Новий рік ще рано ненавидіти
це точно. до нього ще дожити треба, дай бог !