Я в дамках• 25 октября в 11:55
Цікаво, а як святкують люди свято якщо..
Кожного дня їм потрібні цукерки, сир, м´ясо стейками, жива риба, якісь десерти, ковбаса і т.д.?
Що тоді готується на свято? Чи не готується а вибирається формат якихось подорожей?
ДваДваВісім• 25 октября в 11:59
Дуже цікаво, нічого не зрозуміло. Стейки, цукерки, жива риба, подорожі...
Я Вас не боюся• 25 октября в 12:00
Ответ дляSo_so
У нас так тоже было когда-то, когда мандарины были доступны только на НГ и то штуками. Я ждала этого. Или торт только на ДР.
Я теж народилася в СРСР, але ніколи свято не асоціювала з їжею
Наша взяла• 25 октября в 12:01
Ми оцінили Вашу біль! А у людей прилетіло, навіть трусів не залишилось.
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так это не о том кто где родился, а об уровне жизни. Мы жили очень бедно и очень много ассоциировалось с праздником, доступно буквально два раза в году (нг и мой др, себе родители не позволяли ничего такого).
дама_из_декрета• 25 октября в 12:02
Если вы имеете ввиду застолье по поводу праздника, то для меня это нездоровая еда, которую не могу себе позволить есть каждый день.
Странная вы автор , мне что весь год на сосисках сидеть , что бы пару раз в году на праздник икры с мясом поесть ))))
Праздник не = пожрать , праздник приятно провести время в кругу семьи и друзей . А бутер с икрой могу просто в четверг съесть )))главное что бы были деньги, тогда Новый год хоть июне .
Я в дамках
• 25 октября в 12:05
Ответ дляПодвійна веселка
Свято не дорівнює їжа.
Тобто свято без їжі? Подорожі типу?
Пупс• 25 октября в 12:05
Ответ дляДваДваВісім
2 раза перечитала - не вырубилась, что имеется ввиду
Я в дамках
• 25 октября в 12:06
Ответ дляЯ Вас не боюся
А чому для вас свято це їжа?
Не тільки в мене у більшості коди йде мова про колектив.
Что-то новое, или то, что давно задумывалась приготовить. Не так важно, что на столе. Главное создать атмосферу праздника.
Знаю людей, которые «отмечают» Новый год только символически, глотком шампанского и долькой мандаринки. Это же не значит, что они малоимущие. Просто выбирают не наталкивать свое тело зловредной пищей после полуночи.
А предвкушение и состояние праздника-оно в нас самих, а не в наших тарелках.
Усміхайлик• 25 октября в 12:06
Ответ дляЯ Вас не боюся
А с чем ассоциировали? Наоборот сейчас предлагается масса вариантов доя проведения Дня рождения, а раньше-застолье это основное было.
Я в дамках
• 25 октября в 12:07
Ответ дляПолБатона
До цього дня Ви не бували на жодному святі і не бачили що їдять?
В нас на свято їдять те що написала в темі , тому хотілося би дізнатися що на столі у тих кто живе так кожного дня
Міняйловна• 25 октября в 12:07
Для усіх це різні варіанти! Для когось улюблені страви з дитинства типу олів´є, для когось щось що можуть дозволити собі лише на свята, для когось це складні страви які готують рідко,бо нема часу..
А є люди які візначають лише в ресторанах чи леше вдома,бо з ресторанів не вилазять.
Я Вас не боюся• 25 октября в 12:08
Ответ дляЯ в дамках
Свято це атмосфера і розваги , їсти можна що завгодно
ДваДваВісім• 25 октября в 12:09
Ответ дляПупс
У автора в голові є чіткий сценарій, що вона хотіла сказати.
Але, нажаль, здатності пояснити свою думку в автора немає.
Тому, автор пропонує нам самим обрати або живу рибу з цукерками, або ’подорожі типу’. При цьому, пише автор про якийсь ’колектив’...
Мочалкин блюз• 25 октября в 12:10
Возьмем НГ, можно встретить его с видом на Колизей и с салютами ( Колизей для примера, не обязательно он)
Вкаблучках• 25 октября в 12:11
Ответ дляДваДваВісім
Рыбов! Сосисков!
Майструю крила• 25 октября в 12:11
Ответ дляНаша взяла
Для чого ви це написали? В людей прилетіло, навіть трусів не залишилось, а ви тут сидите, вам не соромно?
Майструю крила• 25 октября в 12:12
Ответ дляЯ в дамках
Тобто свято без їжі? Подорожі типу?
Що значить: подорожі типу?
Патріотка з дивану• 25 октября в 12:12
Ответ дляSo_so
У багатьох так в дитинстві було. Кінець 80-х початок 90-х не були ситими та різноматніми по їжі, а дехто відверто виживав на макаронах.
А взагалі, якщо розглядати в глобальному історичному масштабі, то свята традиційно супроводжувались смачною їжею по 2 причинам. По-перше їжа, особливо смачна, це найпростіший спосіб отримати задоволення. По-друге доступною для більшості їжа стала відносно недавно. Відносно в розрізі століть. А традиції формувались віками. Народ закріплював на підсвідомості важливість свят, додаючи смачненьке щоб як то кажуть «почухати рептильний мозок», тобто асоціювати з отриманням задоволення