ДаЗдраПерма• 09 ноября 2025

Дайте мне по щекам, я не верю - свет завтра будет всего 3 часа!

Ванна Тазиковна• 09 ноября 2025
Ответ дляПополняю_Карму
По факту, я свет не увижу ) я или сплю или когда есть свет - на работе )
Ви зараз уві сні пишите ? Від 22:00 у вас буде завтра світло. А зараз у вас 22:50.
Я-ваш шанс• 09 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
цікаво, це нашим тупим ждунихам за теми про світло платять, чи кацапські ботихи тут працюють?

як жеж вони хочуть зломити нас зсередини, хочуть, щоб ми тут всі перегризлися, пересралися, на фронті нема ніяких перемог, за Покровськ другий рік воюють, так хочуть щоб тил впав раніше за фронт

зраділи що відключення й тему за темой клєпають, ніяк не заспокояться

одразу відповідаючи розумним - в мене теж сьогодні за день було світло 6 годин з перервами, завтра приблизно такий самий графік, але якщо у Львові не буде електрики, мені точно не стане від цього легше!

тому не тупіть, шановні українці, давайте не дамо кацапні нас тут розкачати
Прямо так и представила вас на трибуне Верховной Рады.
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А в какой группе 3 часа только свет завтра?
Свисток ля-минор• 09 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
С какого фига вообще? Сегодня ночью вообще тихо было
Робочий день, нічого нового.
Танго утрьох• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Тільки що читала на фб, в дтек змінилось керівництво і тому графіки стали жорсткіші. А мені вілповіли, що треба заощадливо використовувати енергію. Особливо, коли в квартирі електроплита. Блд
А не сказали КАК экономить? Я читаю, как злорадствуют, что люди сами виноваты, не накупили себе инверторов с генераторами. Только вот не рассказали где на это деньги брать. Вам случайно не объяснили способы экономии того, чего и так нет?
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите

А ви де, незломлена?
Valentina shop2020• 09 ноября 2025
Ответ дляЭлектричка
На росії тепер таке життя. А що ви чекали?
А при чем тут Россия?
Малая Налегке• 09 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
У меня так же. Я в шоке вообще. Группа 3.2. Они че там вообще офигели?
Где, в каком городе?
Свисток ля-минор• 09 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
А что там на Западной ? Опять никаких отключений?
Удалено администрацией...
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляТанго утрьох
От я запитала - мовчать поки. Мабуть,їсти варять і перуть, поки світло є.
Бодіпозітівна• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
фото
Понятно. 3 часа в дневное время
Малая Налегке• 09 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Так как вы насчитали 3 часа??? 6.5 утром и 3 вечером! Если вы спите до 12 то это как бы вопрос к вам
Доль Чекомбана• 09 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите

Бодіпозітівна• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Я думала жестче графики, потому что вчера обстреляли. Починят- станет лучше, не починят - будет хуже .
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Понятно. 3 часа в дневное время
Спати людям теж треба
Бодіпозітівна• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Спати людям теж треба
А кто запрещает?
Малая Налегке• 09 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
А при чем западная? Пока там не разбомбили. Мерзко читать такое
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Після НГ тариф піднімуть і все
Та прям багіня• 09 ноября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
зато мы незламные и потужные! нас свет изнутри греет. можем потерпеть ещё! ради страны.
Просто цікаво, скільки ж ще чекати?
Якби хоч приблизно знать. Вже б відлік вели і терпіли.
А чекати на перспективу, ну таке...
Малая Налегке• 09 ноября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Ну вы понимаете, что это дно. Ненавидеть людей, что им (пока ещё) не разбомбили
Свисток ля-минор• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
У мене електроплита. Тому з 22 року є газовий балон. Є термос для кави і кип´ятку. Є акумулятор для ’усього остального’. Ну добре, акумулятор дорого. Але термос і балон...
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А кто запрещает?
Ви ж написали, три годи в денни час. Вночі ж не будеш прати, готувати, бо на роботу зранку.
Брюльтик• 09 ноября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Свисток ля-минор• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
фото
Я нарахувала 10. Це не три.
Бодіпозітівна• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Постираете послезавтра, если долго утром спите
Дюагональ• 09 ноября 2025
Ответ дляМалая Налегке
Ну, якось воно підбішує трохи.
Вчора власниця магазину весело розповідала, що прийшлось згадати про генератор на пару годин. А ти йдеш на роботу - світла нема, приходиш - світла нема.
IQ 80• 09 ноября 2025
Ответ дляValentina shop2020
А при чем тут Россия?
А 🚀🚀🚀в Україну хто запускає ?
Свисток ля-минор• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Спати людям теж треба
Ну і? Пралка пере без моєї участі. Посудомийка миє теж. Гаджети заряджаються. А на що таке ексклюзивне не вистачить вечірніх трьох годин?
ЯниЯ• 09 ноября 2025
Ответ дляМалая Налегке
Энерго система общая, доброе утро
Бджолина королева• 09 ноября 2025
Та графіки навіть протягом дня кілька разів змінюють. Чого ото панікувати? Таке відчуття, що люди на завданні, другий день тема за темою в на агані спровокувати паніку. Заспокойтеся вже