ДаЗдраПерма• 09 ноября 2025

Дайте мне по щекам, я не верю - свет завтра будет всего 3 часа!

Звоночек• 10 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
У меня так же. Я в шоке вообще. Группа 3.2. Они че там вообще офигели?
Кто - они?
Звоночек• 10 ноября 2025
Ответ дляКапитошечка
Цікаво, а де зараз в Україні не відключають світло?
Вам у нас не понравится
Ранковий базар• 10 ноября 2025
У мене так сьогодні було,чому ні?,раз на тиждень якась черга так попадатиме
Дайте подуться• 10 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ну у нас поки нормально
Зібрання жильців дому дому готувалося 3 роки, скидалися то по 250, то по 500 грн, то хто скільки може, вчора 7 годин не було світло, але все працювало, окрім ліфту, хватило нам, зарядка конструкції тривала 4 години, вночі було світло, так написали в чаті інженери.
Дома Блюєтті заряджається всього за час.
У нас приватний жек, тож інженер розрахував всі схеми, стоїть вся та апаратура. Мені це коштувало за 2 роки 2500 грн і окремо ми по знижці , бо нікому не треба було вже , весною 24 року, купили зарядну станцію додому.
Ноут надовго тримає, в дім проведено оптоволокно, теж провайдер там має інвертор. І акуми, робота на дому, мені всього хватило.

Але наголошую, ми готувалися завчасно
І розумію, що в старих домівках і у пенсіонерів інша ситуація. Тому ми волонтеремо ще, у нас є безкоштовна підзарядка у консʼєржів. В купляли оптом лед лампи для соціально незахищених.
Кофр для ноги• 11 ноября 2025
Ответ дляКолупалочка
Действительно, зачем. То есть бабка где-то на Подоле ляпнула, а растянулось по всей Украине. Все как всегда. Сами придумали - сами возмущаемся.
Кому нужно сам найдет, изучит и поймёт. Кому нужны факты от других, им ничего уже не поможет…
Колупалочка• 11 ноября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Да уже все понятно. Все бла бла бла. Фактов нет. Хорошего дня.
120-120-120 (не худею)• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
А вы откуда?
Західніше.
Кофр для ноги• 11 ноября 2025
Ответ дляКолупалочка
И вам хорошего дня)