Барвіночка• 09 ноября в 23:17
Порадьте лампочки чи світильники на батаркйках
Маю одну гірлянду на батарейках. Порадьие які ви купили лампочки. Бачила рекламу лампочок на батарейках. Зтось говорить, що світить 15-30 хв. Чим ви рятуєтесь коли нема світла?
Барвіночка
• 10 ноября в 16:40
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Акамулярні, в Алло літом купила. На дві години вистачає. З кнопкою і крючком, підвисити можна
На ск.ватт у вас лампа? Бо вони є від 9 до 30
Барвіночка
• 10 ноября в 16:41
Ответ дляМиззери
Автор клевые лампочки умные я покупала олх еще 2 года назад
Они работают как обычные когда свет есть и заряжаются от этого , когда свет выключают то горят еще часа 3-4 но тускнеют со временем
И знаете психологически гораздо проще когда обычный свет горит над головой не так чувствуется
А на ск.ватт у вас?
Пускаю бісики• 10 ноября в 16:41
Ответ дляБарвіночка
А до чогр ви її клеїли? До стелі.до шпалер?
До шпалер, нижче стелі на 5 см. Вона не залишає слідів