Ще з цiкавого Що їсти з цього стола. Щоб ви їли? +327 Як ви готуєте яловичу гомілку щоб була ніжна? +23 Як зробити, щоб курка в духовці мала хрустку шкірку, але всередині не була сухою +28 Чим реально відрізняється фермерське мясо від звичайного з супермаркету? +26 Как не пережарить мясо на сковороде, если боюсь, что оно будет сырым +12 Приготовить куриные грудки. Как? +22 Сварила холодец в связи с отключениями) +55 Як замаринувати мясо для шашлику так, щоб воно було мяким, а не гумовим? +20 Вічна дилема, взяти цілу курку й різати самій чи купувати вже порізані частини? +21 Що приготувати з курячих стегон, окрім банально посмажити? +13
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Вправьте мозги. Собираюсь уехать из Германии7+1457 Ви бажана дитина?3+633 Хочу покрасить волосы в фиолетовый 2+342 У синичок вкрали сало(((+281 ещё
Сейчас читают! Вправьте мозги. Собираюсь уехать из Германии7+637 У синичок вкрали сало(((+311 В мене від побаченого щойно ступор стався… 2+302 Хочу покрасить волосы в фиолетовый 2+292 На скільки років виглядаю?16+2816 Ситуация с сз+271 Нормально ли для вас, что партнер не звонит почти никогда+241