ДелиВерка• 23 октября в 17:18
Зачем младшим школьникам столько...
Зачем младшим школьникам столько репетиторов? Неужели для заполнееия пробелов в школьной программе нужно что-то кроме помощи родителей ?
Читаю предложения - ищут репетиторов для таблицы умножения, работе с виндой (папки создавать), просто по матемтике, укр мове и тд и тп..
Неужели неудобно делать это самим?
В средней и старшей - понятно
Неужели неудобно делать это самим?
В средней и старшей - понятно
Просто болталка• 23 октября в 17:20
Це кому? У більшості дітей в молодшій школі репетиторів немає. Про кого ви пишете? Якщо про когось конкретного, то в нього і спитайте.
Банан-барабан• 23 октября в 17:20
Не потрібні реактори, як і допомога батьків. Мої діти самостійно вчаться
Блондинка в Законе• 23 октября в 17:21
З батьками дитина капризує, маніпулює. Якщо у батьків є кошти на репетиторів, то чому б ні? І дитина програму засвоїть, і у батьків нерви в порядку.
Горня капучіно• 23 октября в 17:21
не было такого и мыслей не было.
а, вру, с 4 класса английский девочка- соседка, ну у нас его не было, все тети уходили в декрет и потому знаний ноль. пришлось
ДелиВерка
• 23 октября в 17:23
Ответ дляБлондинка в Законе
Я сама мама. И помню что до лет до 11-12 ребенок хорошо воспринимает взрослых родителей.
Переходный (6 -7 клас ) - да , но малыши - обычно стараються и слушаются
ДелиВерка
• 23 октября в 17:24
Ответ дляГорня капучіно
не было такого и мыслей не было.
Да, англичанки - затятые декретчицы.
Тоже самое
ДелиВерка
• 23 октября в 17:25
Ответ дляДама_из_рекламы
большинство детей не тянет младшую школу
Что там сложного. Конкетно люди ищут репетитора выучить таблицу умножения
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:25
У половини України дистанційна освіта. Яка полягає в тому, що вчителі дають завдання і чекають допоки батьки вивчать з дітьми тему.
Репетитор як необхідність.
ДелиВерка
• 23 октября в 17:26
Ответ дляМама Никитки-2
Репетитор як необхідність.
А родители зачем?
Дама_из_рекламы• 23 октября в 17:27
Ответ дляДелиВерка
А родители зачем?
не все сидят с детьми
Бесбардак• 23 октября в 17:27
Щоб відділити батьківство від школи.
У мами, що працює, нема ні сил ні нервів розбирати ті загадкові манускрипти. Мене завжди дивувала здатність підручника заплутати найпростіше ) Зараз навчання то онлайн, то тривога, до того карантин. Пробіли справді можуть бути значні.
Правильно_Валерчик• 23 октября в 17:27
Ответ дляДелиВерка
Ну дивіться, в мене невістка тупа як пробка. Добре, що ще й ледача і не намагається допомагати вчитися дитині. Бо був би епік фейл.
А репетитор чудово справляється. Є шанс, що яблучко від яблуньки таки подалі буде.
Пупс• 23 октября в 17:27
1. Батьки не мають часу.
2. Батьки самі не дуже освічені
3. Дитина не сприймає батьків
4. Дитина має особливості і в батьків немає терпіння.
2. Батьки самі не дуже освічені
3. Дитина не сприймає батьків
Блондинка в Законе• 23 октября в 17:27
Ответ дляДелиВерка
Так всі діти різні. Є слухняні, а є не дуже. Батьки ж не просто так репетиторів шукають. Можливо, у самих батьків нема часу на домашні завдання.
Борисфенка• 23 октября в 17:28
Ответ дляДелиВерка
А родители зачем?
Навчити читати, писати, рахувати, всім шкільним предметам. Нащо вчителі - я б так поставила питання. Бо з 1-го класу вже крики вчителів ’Беріть репетитора’.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:29
Ответ дляДелиВерка
А родители зачем?
Прикольне питання)))
А для чого вчителі в школах?
ДелиВерка
• 23 октября в 17:30
Ответ дляБорисфенка
Так ищут для изучения таблицы умножения и базовой винды.
Помоему вообще треш, это не про занятость
ДелиВерка
• 23 октября в 17:30
Ответ дляМама Никитки-2
Прикольне питання)))
А для чого вчителі в школах?
Для этого как раз. С норм учителем в мл школе репетитор не нужен
МаксХмара• 23 октября в 17:30
Ответ дляДама_из_рекламы
Результат достигнут. Нация дегенератов почти готова.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:30
Ответ дляДелиВерка
Не всі батьки мають педагогічну освіту
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:31
Ответ дляДелиВерка
Де взяти норм вчителя? А головне норм умови для навчання. Зі світлом, колом і без підвалів
Дама_из_рекламы• 23 октября в 17:32
Ответ дляМаксХмара
не знаю какой будет результат - но самостоятельно на высокий уровень вытягивает очень маленький процент детей
Фляшка на трьох• 23 октября в 17:32
Мені, як мамі уснів старших класів, не зрозуміло, чому для вас прийнятно винаймати репетирів для учнів середньої і старшлї школи? Ви що, самідитиною не можете заповнити пусті пробіли з мови, хімії, геометрії?
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:32
Ответ дляДама_из_рекламы
Да канєшна….
Дама_из_рекламы• 23 октября в 17:33
Ответ дляМама Никитки-2
Да канєшна….
самостоятельно - да... канешна...
Борисфенка• 23 октября в 17:33
Ответ дляДелиВерка
У вас діти є? Сядьте вивчіть з дитиною таблицю множення щовечора. А потім правопис. А потім почитайте.
При цьому вашій дитині теми не пояснювали. І так щовечора.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:34
Ответ дляДама_из_рекламы
самостоятельно - да... канешна...
Де в вашому дописі слово «самостійно»?
Самостійно мало хто потягне, навіть дуже цілеспрямовані
Дама_из_рекламы• 23 октября в 17:35
Ответ дляМама Никитки-2
Де в вашому дописі слово «самостійно»?
простите... в уме осталось
но даже если и так... это не правильно
ну мне так кажется
по логике половина должна тянуть на ура... как минимум... а не 2-4 человека из класса
но даже если и так... это не правильно
ну мне так кажется
Правильно_Валерчик• 23 октября в 17:39
Ответ дляМама Никитки-2
Прикольне питання)))
А для чого вчителі в школах?
Щоб теми тут клепати як їм мало платять.