В курсі діла• 10 ноября в 16:17
Чи можна ледстрічку клеїти до стелі?
Хочу купити цю стрічку. До чого ви її клеїли? Якщо знімати, чи не віддере шпалери?
Кумедний ґудзик• 10 ноября в 16:20
має бути спеціальна ніша куди вкладається короб з ледстрічкою. Просто її наклеїти буде виглядати жахливо
Пьяная вишня• 10 ноября в 16:20
Сижуревувшоке• 10 ноября в 16:27
Клеить можно, если отрывать от обоев - снимется с обоями. У меня наклеена на деревянные полки для подсветки цветов, постепенно поотпадала сама. И, как выше написали, выглядит неэстетично.
В курсі діла
• 10 ноября в 16:41
Ответ дляНесу добро людям
В мене наклеяна на карниз натяжної стелі, та на меблі угорі
Від юсб працює
Несу добро людям• 10 ноября в 16:45
Ответ дляВ курсі діла
Від юсб працює
так ,у шафу на верхню поличку поклала досить яскраво світить