В курсі діла• 10 ноября 2025
Чи можна ледстрічку клеїти до стелі?
Хочу купити цю стрічку. До чого ви її клеїли? Якщо знімати, чи не віддере шпалери?
Кумедний ґудзик• 10 ноября 2025
має бути спеціальна ніша куди вкладається короб з ледстрічкою. Просто її наклеїти буде виглядати жахливо
Пьяная вишня• 10 ноября 2025
Сижуревувшоке• 10 ноября 2025
Клеить можно, если отрывать от обоев - снимется с обоями. У меня наклеена на деревянные полки для подсветки цветов, постепенно поотпадала сама. И, как выше написали, выглядит неэстетично.
В курсі діла
• 10 ноября 2025
Ответ дляНесу добро людям
В мене наклеяна на карниз натяжної стелі, та на меблі угорі
Від юсб працює
Несу добро людям• 10 ноября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Від юсб працює
так ,у шафу на верхню поличку поклала досить яскраво світить