ОйЙой• 10 ноября 2025
гнійна пароніхія (запалення біля нігтя) у кого було?
Як лікували і скільки часу? Чи лікар вскривав гнійник? У мене вже тиждень це, була вчора в лікарні, назначили антибіотики та теплі ванночки в сіллю. Все. Ванночки роблю 4 день, особливо не бачу змін, антибіотик випила 2 таблетки поки.
Каркуша Клара• 10 ноября 2025
Мазь вишневского накладывала два дня на ночь компрессом, потом выходил гной, промывала хлоргексидином и сверху мазала йодом.
ОйЙой
• 10 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
дякую, тут нажаль нема мазі такої, не в Україні. Хоча пошукаю, мало лі
мадамГрицацуева• 10 ноября 2025
Ванночки сделали моему сыну только хуже, мазь вишневского несколько дней и все вытянуло
Каркуша Клара• 10 ноября 2025
Ответ дляОбстановщица
Левомиколь
Левомиколь накладывают на открытую рану как антибиотик
на закрытое нагноение она не поможет(
Нагноение должно ’созреть’ и открыться
на закрытое нагноение она не поможет(
Нагноение должно ’созреть’ и открыться
Творог для розжига• 10 ноября 2025
Ванночка с солью, марганцовкой. Можно подержать 10 минут в водке. Но один раз в день. А то пересушит. Мазь с антибиотиком или противогрибковые.
Если ничего нет, лист алое приложить
Невгамовна шахиня• 10 ноября 2025
були закордном( Нідерланди) і приїхали з набрякшим біля пальця гноем. 2-чи ходили по страховій - спочатку ванночка теплої води з СОДОЮ, -так щоб мутна вода - 15 хв. А потім мазь за 50 євро антибіотик під бинт на ніч. Зранку і в обід - мазь. На 10! день вийшов гній. Сказали, якби дорослия, то видаляли б ніготь. А так мазати і ванночки з содою - дуже важливі.
ОйЙой
• 10 ноября 2025
всім дякую, знайшла на амазоні мазь вишневсього, за 14 дол. буду пробувати
Пирожкиня• 10 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
знаю що мазь не можна якщо гній.
СкокоМнеДадите• 10 ноября 2025
Взяла лезвие, У меня есть стеки по дереву, намазюкала спиртом, накалила стек и вскрыла. Всё прошло очень быстро. Для такой фигни, хирург не нужен.
ОйЙой
• 10 ноября 2025
Ответ дляПирожкиня
знаю що мазь не можна якщо гній.
чому не можна? Прочитала що можна, компреси з неї, але може бути алергічна реакція, тоді припинити треба.
Мэри Попкинс• 10 ноября 2025
Мне вскрывали и чистили, вся процедура 15 минут дела, потом обрабатывала йодом и все. Антибиотик назначали, но я забила, не пила.
ВерСаСе• 10 ноября 2025
Никогда не было проблем. Чуть оттягиваю кожу от ногтевой пластины и гной выходит.
ОйЙой
• 10 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
ви прям переплюнули мого чоловіка
він радив мені голкой проколоти. Але ж воно болить страшено, як можна самій собі таке зробити добровільно? Я розумію коли ти на острові одна і нема більше варіантів, а так, ні дякую.
мадамГрицацуева• 10 ноября 2025
Ответ дляПирожкиня
знаю що мазь не можна якщо гній.
Вишневского как раз можно и нужно, когда гной
Невгамовна• 10 ноября 2025
Ответ дляОйЙой
В Германии есть ихтиолка. На еькй видела кучу наших мазей
ОйЙой
• 10 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна
я в сша, знайшла вже на амазоні, нашу, запорізьку) завтра буде у мене
Невгамовна• 10 ноября 2025
Ответ дляОйЙой
В мене було запалення на нозі. Раз пройшло після солі та мазі, але через рік чистили. Дуже погана форма нігтів, вростали
СкокоМнеДадите• 10 ноября 2025
Ответ дляОйЙой
ви прям переплюнули мого чоловіка
Не люблю тратить лишнее время.
Совсем не больно, появилось белое пятнышко на коже, можно сдавить слегка и ткнуть. Вы себе представляете, что я резала как ножом))?
Стек острый как скальпель и тонкий.
Проткнете, выдавите, обработаете и боль с воспалением уйдут.
У меня такое было в детстве раз и вот недавно, заусенец крохотный сдернула, не ожидала, жесть)
Стек острый как скальпель и тонкий.