Я така бойова• 10 ноября в 19:30

А ви лікуєтесь пивом/вином?

Перенервувала, відчула що в грудях стискає, ось сиджу пʼю пиво,розслабило, стало краще. Хто ще так робить? Я так розумію що це не нормально, але таблетки пити не хочу.
Я в дамках• 10 ноября в 19:30
да, бывает коньячком нервы лечу)
Щаслива Я• 10 ноября в 19:30
Меня коньяк хорошо лечит.
Коли мовчу- приємна жінка• 10 ноября в 19:31
Постійно
Сало не люблю• 10 ноября в 19:34
Ні.
Кукусик• 10 ноября в 19:38
Шампанским но не часто
Анонім Перший• 10 ноября в 19:45
Віддала машину на сто. Нарахували майже 26к . Сиджу, лікуюсь пивом, бо завтра я не за кермом )
Водійка хімарса• 10 ноября в 19:45
Купила мартини, не болею, но думаю, что подлечиться не помешает
автор Я така бойова • 10 ноября в 19:54
Ответ дляАнонім Перший
У маєї пробіг під 200 тис. Треба робити планове ТО, чоловік замовив запчастин на 20 тис., але то фігня.

Мене тригернуло інше. По місту сьогодні прилетіло РСЗВ в обід. Ввечері малий поїхав з татом в Епіцентр, а мене просили посидіти і по моніторити чи не летить щось. З сумом згадую походи за ялинковими прикрасами перед новим роком. До війни це було безпечно.

Садочок для малого обрала і чим далі дивлюсь на цей цирк, тим меньше мені подобається. Раніше тримали планку, але зараз чи власник змінився чи війна щось поміняла, але все сумно.

Ще бісять святі галичани,що дивляться на тебе як на мішок з горошина. Але то окремий біль. Навіть думати не хочу.
И_В_офигительных_штанах• 10 ноября в 19:59
А хіба є якісь таблетки від ’перенервувалась’? Бо, крім 0.5 пива, я і не знаю.
Послушная• 10 ноября в 20:31
Блин, я после такого лечения плохо себя чувствую
автор Я така бойова • 10 ноября в 20:32
Ответ дляПослушная
Треба чітко визначити дозування )
Послушная• 10 ноября в 20:33
Ответ дляЯ така бойова
Треба чітко визначити дозування )
Різні схеми пробувала, мабуть в мене від цього препарату побічні реакції