Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Раз одела не бу• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
З такого, що люди можуть отримати невиліковну хворобу.
Вірус імунодефіциту може спричинити снід, якщо ви не в курсі
Если не будут пользоваться его зубной щеткой, бритвой и полотенцем, то вряд ли. Ну и если не решат заняться с ним сексом без презерватива.
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Там хлопець без захоплень, але не в цьому справа. Я розумію, що нас оточує багато хворих людей , але от зараз я заснути не можу через це. Я постійно думаю про це
То вам би попрацювати з тривожністю. Людина на АРТ майже незаразна, ваша дитинка буде у крові сусіда руки мити чи у вашої дитинки сексуальні контакти з тим сусідом без презерватива? На чому цей страх базується?
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Особисто я б свою б відселила. Я тривожна мама і не могла б спокійно жити. Одне діло в транспорті зустрітись, інше - жити в одній кімнаті, ми більше якщо хлопці, то і побитись до крові можуть.
то виховуйте хлопчиків, щоб вони не билися. Це загалом корисно
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
та прикол еще в том что у вил инфицированных часто психологический синдром несправедливости и отсюда желание чтоб все вокруг стали такими же. Они намеренно готовы на все, чтоб не быть изгоем в обществе по причине своего диагноза
а можна статистику, як ’часто’, ви ж це не вигадали, це ж достовірні дані? Цікаво почитати джерело
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
І я боюся- зубна щітка, бритва, машинка для стрижки
хтось чіпає такі особисті штуки? тим паче якось аж так чіпає, щоб це ще контактувало з відкритими ранами?
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Автор рискует только в 2х случаях:
если ребенок автора мужского пола- от анального незащищённого контакта и от переливания крови.
на пороховой бочке , как раз, живут люди, способные анализировать информацию и изучать, что в принципе Вас то не касается)
лично мне страшно от вам подобных
Удалено администрацией...
Фима Собак• 11 ноября 2025
А звідки ви знаєте,що в того студента віл?
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
А если будут? Кто будет контролировать этот процесс? Вы?
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
ой.... як класно ви дофантазовуєте. Мої діти тиняються по міжнародних наукових конференціях, обмінах молоді. І не бʼються, волонтерили в Європі у центрі для складних підлітків (хоча живуть в Україні, просто була і така історія в біографії однієї дитини). Ви боїтеся, що ваші з такими дітьми перетнуться? ну, буває
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Які таблетки?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
І яке право ці хлопці мають коперсатися в чужих речах???!
Кукусикиииииии• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
И шо? Узнали диагноз парня и теперь хотят с ним секса?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Загуглили
Яка назва ліків?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Та навіть безобідний протефлазід і той ))
Може діти не розібралися в ситуації і уже увімкнули переляк?
Протефлвзід мені гінеколог назначав при впч
Кукусикиииииии• 11 ноября 2025
Ответ дляПургену мне
Всі такі білопальтові.
Поки це не стосується їх дітей.
Не белопальтовые а умные и образованные. Вот потому и надо учиться в школе и заниматься образованием после неё. Дремучее невежество и ваше и автора порождает страхи
Раз одела не бу• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Вы до 17 лет не научили свою бубочку элементарным вещам? Тогда как в анекдоте - с этого момента называем писю членом и начинаем лечить сифилис...
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Ваша дитина може переспати із повією чи татуювання зробити і так само мати статус інфікованого і тут вже не через сусіда по кімнаті це буде ,а через сусіда то як ??
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Вы прикалываетесь?
Вы лично отвечаете за действия вич позитивного человека? Вы отвечаете за то, что он никогда не возьмёт чужую щётку и бритву?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я знаю, як він передається. Ви би поселили свою дитину , знаючи, що така ситуація? Раптом якісь порізи і т д?
Які порізи?
Де?
В кожного нехай свій ножик буде окремо для їжі
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
У ребенка автора есть выбор: спать или не спать.
А вот возьмёт ли человек с позитивным вич статусом его зубную щётку- решает не он.
Разницу понимаете?
Вишня на торті• 11 ноября 2025
Автор, віл інфіковані мами в наш час народжують здорових дітей. Якщо дійсно віл і дитина приймає ліки - вам немає чого переживати. Більше шансів заразитись у стоматолога чи на манікюрі, чим від людини, яка на ліках.
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
А ви не дофантазовуєте? Де снід вони підхопили, на конференціях?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляПургену мне
Всі такі білопальтові.
Поки це не стосується їх дітей.
Ми в дитинстві гуляли біля будинки і в будинку жінки в якої віл із її дітьми ,але в них ніби немає і пили там воду ,ніхто не помер від цього
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляВишня на торті
почитайте відповіді автора, там дитина така, що я б воліла відсилитися не зважаючи на те є там статус віл чи немає. Напитися, обригатися і спати в тому одягу, взутому. Я жила в гуртожитку і дуже яскраво можу собі уявити ті аромати в кімнаті
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНі грама

Псоріаз не заразний
Дійсно , як вона посміла жити в гуртожитку
Інше питання,як посміли ці ніщеброди гидливі жити в гуртожитку???
Чому такі селебреті не знали собі окрему хату?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я вчила. А чи вчили цього хлопця, я не знаю.
Так це ваші залазить по чужим речам,а не він
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
то доросла жінка, яка свідомо підходила до народження своїх дітей. А тут підліток, який може не контролювати процес прийому ліків і всього іншого. Можливо не тому, що він злосний, а тому, що він п´яний і дупля в той момент може не відбивати. Коротше, треба дивитися по ситуації, а ситуація, яку автор описала - не ок з усіх сторін
Чумачечая Весна• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я хочу, щоб всі, хто мене зараз осуджують, зрозуміли, що я усвідомлюю, що поряд з нами в транспорті, соціумі є люди з різними хворобами. Але коли я це знаю, я не можу з цим спокійно бути
Если васэто треводит и не справляетесь с тревогой, то вам придётся это решать, то есть самим искать жилье другое и снимать для своего сына, так ак по шакрну, тот мальчик имеет право дить в общежитии. Все, других вариантов не, или принять ситуацию и быть всем время осторожным вашему, или снять ему комнату в другом месте, но выселить/ пересадить того парня, вы не можете, нет оснований.
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Хто підхопив? У Вас якийсь уявний діалог?