Незламна Україна• 10 ноября 2025
ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку
Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Незламна Україна
• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Знайшли випадково? Угу, ясно. Травят парня. Какого хера они лазят в его коробках и банках ?
По- перше, отримали зауваження від коменданта, що брудно. Почали прибирати . На шафі коробки пусті цього хлопця, почали діставати, з однієї з них випали таблетки. Там якраз така історія, що він лазив по сумках інших, і брав те, що йому треба
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
А какого хрена он не предупредил тех, кто с ним живет, что болен заразной болезнью?
Чтобы быть и автору и ее сыну спокойным рядом с вич позитивным человеком, нужно в первую очередь быть уверенным в его психическом здоровье. Автор, что на этот счет говорит Ваш сын? Если по каким-то причинам, его жизнь подвергается опасности, ищите возможность для переселения.
Незламна Україна
• 11 ноября 2025
Ответ дляVIP Mama
Я вже писала вище, постійне зловживання алкоголем.Яка терапія ефективна при цьому? Коли всі їдуть додому на вихідні, там постійно ночують непонятні друзі то з Одеси , то ще звідкись. Без дозволу на чужих ліжках. В чому спить, в тому і йде в коледж і багато іншого. Але до цього часу я не знала, що це несе загрозу для моєї дитини
Котогосподиня• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Защитный костюм с кислородной маской в помощь
Новопоштинская• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Жах! Те, що вони лазять у чужих речах!
Новопоштинская• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Загуглили
А ви знали, що є звороби (інші) які також лікуються тими ліками, що і віл інфекцію?
Оля_с_киркою• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А ваші хлопці якого біса рилися в чужих речах?
100pudov• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
З якого дива він має попереджати всіх? І яка це заразна хвороба?
Белая котичка• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Да не те що не приємно, шкода її, але і з такою бідою вона вийшла заміж без проблем. Але мені не хотілося на це дивитися майже 24/7 коли це не є моїми проблемами і вона не родичка щоб жити і приймати якою є, тим більше в тому віці якому я була, мене це навіть лякало. Говорять що не передається. Передаються і навіть воші людські в общагі і підшкірний кліщ, що там тільки не передається. Мої діти в таких місцях жити не будуть.
то в чому проблема була, як в общагу заселялись вам не розповіли, що ви кастинг проводити не будете чи що? Ця проблема вирішується орендою окремої квартири або купівлею, ну ще є варіант зняти разом зі «спеціально відібраними». Як та дівчина мала себе почувати, що такі «темні» лякались, їй певно було подвійно боляче, тим паче стрес ще впливав на розвиток хвороби.
Жена сантехника• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Залежить від кількості вірусу в крові, якщо є ліки, то вірус задавлений, людина не заразна. В мене гепатит Б, ліки я не приймаю, сім´я не вакциновані. Коли дізналася, всі здали аналізи, ніхто не заразився, тільки я. Свої ножиці ховаю, щоб хтось випадково не взяв. На тому все, раз в рік контролюю кількість вірусу в крові. Якшо низький - тепарія не потрібна. Ну це так в двох словах.
Дитину потрібно вчити, ніякого контакту з кров´ю, секс захищений. Бо сьогодні ви дізналися, а завтра якщо переселиться до іншого в кімнату, то можна і не знати, а там теж моде бути сюрприз. Тут хоч лікті контроль, а в іншому випадку навіть сама людина може не знати. Мій гепатит абсолютно випадкова знахідка. Я уже потім аналізувала ситуацію, заращили мене в пологовому, а дізналася я, коли дитині було уже 8 років
в мене хронічний гепатит В був, жила 3.5 роки в гуртожитку. Я не памятаю чи хтось зна про це. Скоріш ні, але ніколи нікому своі інструменти не давала, бо знала, що не можна, хоча дівчата просили типу дай ножнички. Казала це індивідуальна річ, не можна. Це якщо чисто по темі.
Але я вас хочу запитати, ви пишете, що сімя не вакцинована. Ваш чоловік не має гепатиту В, він здавав аналіз і він негативний? Дуже дивно, що якщо він не заразився, то я рекомендувала б вакцинуватися, адже через секс оральний чи звичайний він передається. Раз в рік здавати аналіз недостатньо на мою думку, щоб бути впевненим, що він у вас приглушений всі 12 місяці і чоловіка не захистити хоча б вакцинацією. Більш того, при народженні дитини ій здавали аналіз і іі вакцинувала.
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ для100pudov
З такого, що люди можуть отримати невиліковну хворобу.
Вірус імунодефіциту може спричинити снід, якщо ви не в курсі
100pudov• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Не лізте до хлопця у труси - і не буде сніду. Крапельним шляхом і через рукостискання не захворієте.
Соседушка• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Ну в таком случае, конеяно бить тривогу. Ехать и договариваться, давать взятку, чтоб сына переселили в другую комнату/блок. Не раздувая. Если не получится, не уточнить все детали его поведения. И настаивать на отселении сына.
И радоваться, что сын рассказывает. Если их в комнате много, то писать официально письмо с просьбой отселить такого-то из-за его способа жизни. Или родителями собираться или дети сами. Если он ведёт такой способ жизни, то значит и терапию он не проходит нормальную
Кружите меня,кружите• 11 ноября 2025
На дворе 2025 год,а по улицам до сих пор ходят такие тупые люди,как автор
Обращеница• 11 ноября 2025
В наш час купа інформації по Вілу. Навіть в передачах типа я соромлюся свого тіла, де доступно все пояснюють.
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ для100pudov
При чем здесь трусы?
Через зубную щётку и бритву вполне можно заразиться.
Вы гарантируете автору, что этот парень никогда не возьмёт щётку или бритву ее ребёнка?
Крим мій• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Он не обязан. Только если он с ними сексом заниматься будет или колоться
Крим мій• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Представьте себе, что вы можете на работе работать с вил позитивными, в транспорте ездить, в одном бассейне плавать, в отеле жить , в магазине за один продукт подержаться, ваши соседи могут быть вил +. Они все должны себе на лоб наклейку налепить ,что они вич позитивные? Соблюдайте гигиену, не спите без презерватива и тп
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
А они не обязаны с ним жить если он скрывает от них информацию
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Вы прикалываетесь?
У этих людей нет доступа к моим полотенцам, ножницам и бритвам
Крим мій• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Вы прикалываетесь?
Нафига тому парню лезть к чужим зубным щеткам и бритвам. Что за паранойя. Вам в обществе не страшно бывать? Знаете, что в Украине эпидемия туберкулёза и он как раз таки передается при кашле. Подумайте об этом
Крим мій• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Так пусть не живут. Кто им мешает снять квартиру
Ку ка ку ка ку• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Просто, поясніть своєму сину, що якщо раптом він і той хлопець захочуть вступити в статевий звʼязок, нехай використовують презервативи
Гигиенишвили• 11 ноября 2025
Почему безграмотным людям, которые не имеют никакого желания развиваться , разрешают рожать?
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
А почему это они должны снимать квартиру? У нас права здоровых людей уже никак не защищены? Как права гетеросексуальных? Права белых?
Уже такое ощущение, что если ты здоровый белый гетеросексуал - нужно пойти самоубиться, чтобы ни чьи права и чувства не ущемлять)
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
При чем здесь туберкулёз?
И почему ребенок автора должен жить на пороховой бочке? Ради чего?
Гигиенишвили• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
При чем здесь туберкулёз?
Автор рискует только в 2х случаях:
если ребенок автора мужского пола- от анального незащищённого контакта и от переливания крови.
на пороховой бочке , как раз, живут люди, способные анализировать информацию и изучать, что в принципе Вас то не касается)
лично мне страшно от вам подобных
Незламна Україна
• 11 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Нежить?