Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Бойцовская• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
Это только Ваши проблемы
Пузата Хата• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я знаю, як він передається. Ви би поселили свою дитину , знаючи, що така ситуація? Раптом якісь порізи і т д?
я сама жила в одной комнате с такой
КохайтесьЧорнобровi• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Пусть предохраняется, если дойдут до секса.

А так, то ВИЧ давным давно не приговор. Это вам не 80-е годы прошлого века. Люди живут обычной жизнью и даже детей здоровых рожают. Шанс заразиться бытовым способом стремится к нулю. Успокойтесь, пожалуйста
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Учіть, що не можна користуватися чужими ножицями, зубною щіткою, бритвою. Все має бути індивідуальне. Якщо та дитина дійсно має хворобу, то вора щнає як поводися і якщо приймає ліки, то хвороба під контролем. Доречі, вірус гепатиту B є набагато заразнішим, ніж, наприклад, ВІЛ, оскільки його вірус може виживати поза організмом людини до семи днів та зберігати високу вірулентність. А віл передається лише певними шляхами: через кров, сперму, вагінальні виділення та грудне молоко. тобто якщо будуть користуватися однією ложкою, то зараження неможливе
А гепатит можливий? Я ж не знаю, може вони їли з одного посуду?
Пургену мне• 10 ноября 2025
Всі такі білопальтові.
Поки це не стосується їх дітей.
Чумачечая_• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Господи, ніякої приватності. Ці сокамерніки в гуртожитках лазять по чужих речах. Це жах, з часів моєї юності нічого не змінилося. Так ви виховуєте свою дитину?
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Купіть йому бусики з гематиту
Я натуралка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Які порізи??? Ви ви нафантпзували що ваш буде у сусіда по кімнаті пологи приймати?
Достатньо дотримання звичайної гігієни, користуватися лише своїми речами і не давати їх нікому. Це правила загальні. Ви ж вчили всьому цьому дитину.
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
я сама жила в одной комнате с такой
І ви про це знали?
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!

Псоріаз не заразний
Дійсно , як вона посміла жити в гуртожитку
Горлаю зрання• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Псоріаз не передається іншим людям, чому її не мали заселяти? Це аутоімунне захворювання, воно не заразне.
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляПургену мне
Всі такі білопальтові.
Поки це не стосується їх дітей.
Я про те саме(
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
То ваша дитина чи не ваша ? Бо раз так раз так
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляНі грама
Моя дитина живе в тій кімнаті
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Інколи приходить до людей тільки старість
КохайтесьЧорнобровi• 10 ноября 2025
Ответ дляПургену мне
Всі такі білопальтові.
Поки це не стосується їх дітей.
Детей вообще никуда от себя отпускать нельзя. Им даже замуж нужно выходить вместе с родителями. А гуртожиток, так вообще беда. Они там все со всеми будут спать, и курить травку.
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Там би ці шукачі вже б під шконкою з переломаними руками лежали
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Я ще раз повторюю- не мій лазив
Чумачечая_• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В моїй групі навчалися такі. Навіть дві. Почитайте що тот таке і що воно не передається. Господи, ви з серії людей що рак лікують содою? Міфічна ви наша
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я про те саме(
Бійтесь вошей і мондавошок
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Я вчила. А чи вчили цього хлопця, я не знаю.
Prervana• 10 ноября 2025
А вообще драма выглядит пустоватой. Надо еще, чтобы парниша оказался геем. И чтобы девочек на потоке у студентов не было ни одной симпатичной. Вот тогда будет самый смак
Бойцовская• 10 ноября 2025
Давайте уже название таблеток, будем вместе изучать
Svitlo_• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Нічого я не розкривала, і не буду.
А як ви тоді будете боротись, щоб дитину відселили?
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляPrervana
І опалення в гортожитку, щоб відключили
Prervana• 10 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
І опалення в гортожитку, щоб відключили
И свет!
Ні грама• 10 ноября 2025
Дикі люди - якраз люди зі статусом самі безпечні бо до них одразу з обережністю відносяться і бережуться
А от інші друзі які « здорові « і безпечні взагалі невідомо чи такі здорові
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
От я не знаю, і місць немає.
Svitlo_• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А чим вам псоріаз не вгодив?
Радостина• 10 ноября 2025
Имеют право. Странно, что вы вообще в курсе о диагнозе. Такие дети и в школу, и в д/с вместе со всеми ходят