Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
КохайтесьЧорнобровi• 10 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Можно получить, а может и другой отхватить. Это взаимный процесс
Меломанка Маланка• 10 ноября 2025
Ответ дляНі грама
Удалено администрацией...
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Колись стояла в черзі до дитячого стоматолога з дитиною. І тут мама одна в черзі, а ви до ... ( Прізвище). І розказує що вона б до неї дитину не повела бо вона хворіє на рак. Я їй сказала щоб від мене теж відійшла ця совєтчиця бо я теж ’ заразна’ бо в моя мати хворіла на рак і померла.
Такі у нас лісові недолугі люди
Он в темі недолугих немало
Розмножуються , на вибори ходять
Меломанка Маланка• 10 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Заюшка_хозяюшка• 10 ноября 2025
Вы боитесь что ваш будет с ним спать? Иначе что еще может случиться?
Снимайте отдельную квартиру и не тролите тут этим вичем. Будто тест на темноту и неграмотность .
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Сонячний день• 10 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Особисто я б свою б відселила. Я тривожна мама і не могла б спокійно жити. Одне діло в транспорті зустрітись, інше - жити в одній кімнаті, ми більше якщо хлопці, то і побитись до крові можуть.
та прикол еще в том что у вил инфицированных часто психологический синдром несправедливости и отсюда желание чтоб все вокруг стали такими же. Они намеренно готовы на все, чтоб не быть изгоем в обществе по причине своего диагноза
Розумна Губка• 10 ноября 2025
Ответ дляНі грама
А статус інших сусідів знаєте ? Ну до тих до яких би відселили ?
Одне діло не знать, а друге діло коли 100%.
Ну я свою дитину і в школу іншу перевела, коли туди привели вілпозитивну дитину. І не я одна, батьки скандал вчинили, але дитину лишили в школі, і ви знаєте в тій школі лишилось по 2-3 учні в класах.... До поки батьки не переїхали.
Радостина• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я дуже тривожна, і розумію все вище написане. Але я тепер не зможу, щоб він там жив
Так заберите из общежития? Причем здесь юрист? Хотите знать, можно ли вашего ребенка забрать из общежития? Можно, он живет там по желанию
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Звичайно, що ні
А вони можуть бути віл інфіковані
Меломанка Маланка• 10 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Откуда узнали о диагнозе ребенка?
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Тобто, можуть навмисно вколоти?
КохайтесьЧорнобровi• 10 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Это может когда-то было. Сейчас вич не Приговор. Нормально люди живут десятилетиями. Он не страшнее других болезней.
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Дикі люди
На ретровірусній терапії такі діти безпечніші ніж ті що « здорові» але інфіковані
Радостина• 10 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Ото фантазии 😂
Сонячний день• 10 ноября 2025
Ответ дляРадостина
От чего вы хотите защитить? Это не передается воздушно-капельным путем. За что вы переживаете? И если ребенок проходит терапию (а он точно проходит) то даже через незащищенный секс шанс заразиться очень низкий
низкий, но есть. И еще не известно насколько ответственно он относится к прохождению терапии.
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Тобто, можуть навмисно вколоти?
Що там вколоти
Можуть звабити вашого
Чумачечая_• 10 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Ну все автор. Совєтчиця сказала як відрізала. Тепер хлопець ви..без всіх в кімнаті. Всі такі будуть.
Ацетилсалициловая кислота• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Такі коментарі всі, наче у вас дітей своїх немає
Автор, а що ви пропонуєте? Ну, якщо ви самі кажете, що місць нема? Куди вашу дитину переселити? Грошей у вас також нема? Чи ви пропонуєте ту дитину всім гуртом булити, щоб дитина та наклала на себе руки? Тут одне - розкластися на британський прапор, знайти гроші та зняти своїй дитині квартиру. І крапка. Як нема такого варіанту, тоді вчити нормам гігієни. Або переходити в інший університет. Це в Україні ваша дитина в гуртожитку чи закордоном? Ще варіант - то все ж зʼясувати, навіщо цей хлопець пʼє ті ліки, чи точно є діагноз, який, чи взагалі можливо то не його.
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
От в я про це думаю. Хлопець дуже часто зловживає алкоголем. Хіба це свідоме відношення?
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Ваш же зовсім не такий
Чумачечая_• 10 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Як батьки дізналися що дитина віл позитивна? Хто так анонімність соблюдає?
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я не буду це зʼясовувати? Яким чином? Підійти до нього? Ну це точно ні? Я ж розумію, що ніхто не застрахований і т д. Хлопець має маму, я маю свою дитину, за нього і хвилююся
Пузата Хата• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Тобто, можуть навмисно вколоти?
ага, свою кровушку в шприц наберет и пойдет всех по комнатам колоть
Ответ дляНезламна Україна
Гроші у вас є на оренду квартири, кімнати?
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
Совокуплятися з кожним
Розумна Губка• 10 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Откуда узнали о диагнозе ребенка?
А батьки не скривали, вони думали пожаліють. Ну їх впринципі і пожаліли, їм і будинок новий дали, вони переселенці, але спілкуватися з ними чомусь ніхто не хотів. Вони потім і переїхали.
Танго утрьох• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!
Як ви вижили, не заразилися? Стільки часу пройшло, ви навіть не погуглили що він не інфекційний
Ні грама• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А тих з ким буде жити як перевірятимете ?
Белая котичка• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
ну читати такі тупі коменти, я скажу ще те задоволення. Мʼяко кажучи « не дуже»