Незламна Україна• 10 ноября 2025
ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку
Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!
Ви родичі з автором
Кіна не буде• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А що не так з псоріазом? В чому справа? Він не заразний.
Незламна Україна
• 10 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Угу, ваша і не таке ще прийматимете після І курсу
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Прибираю щодня• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А психіатра проходили? На розумову відсталість вас там перевіряли, перед навчанням?
Шаманю второпях• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Псориаз не заразно.
Брюнетка в Мармеладе• 10 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Псориаз не заразно.
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Тоді купіть йому штук 300 кондомів, на курса два вистачить
Роза в вазі• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Жирный тролиха
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
А навіщо ви її розглядали?
Незламна Україна
• 10 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Автор, дарма ви панікуйте. Але вас зрозуміти можна. В 17 років то ще невідомо, що там з тою дитиною. Можливо, «лікується по інтернету». Без медичних документів рано ставити діагнози. Якщо вас дуже турбує, можете намагатися зʼясувати. Але невідомо як. Бо ця дитина має право на приватне життя. Взагалі, невідомо, чи є там той діагноз. А от булити хлопця не варто та й лазити по чужих речах. Це перший курс? Сам цей хлопець як навчається, які захоплення?
Там хлопець без захоплень, але не в цьому справа. Я розумію, що нас оточує багато хворих людей , але от зараз я заснути не можу через це. Я постійно думаю про це
Я натуралка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Це не я, і не моя дитина
Ви ж вчили свою дитину не тр@хаться з усіма підряд, і не вживати наркотики ніякі, у т.ч. ін´єкційні.
Годувати груддю вашу дитину ніхто не буде. То в чому проблема?
Дама с заначкой• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Від чого?
Пузата Хата• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
вы со своим сыном сядьте и поищите информацию про что такое вич и как он передается
Кіна не буде• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
Дикі люди.
Шаманю второпях• 10 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
100%
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Про груди це ви дарма, в гуртожитку є (.) (.)
Брюнетка в Мармеладе• 10 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А навіщо ви її розглядали?
Бо вона чесалась постійно
КохайтесьЧорнобровi• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Ну так он на терапии. Если ваш сыночек не будет с ним заниматься сексом, то вам бояться нечего.
Незламна Україна
• 10 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
Я знаю, як він передається. Ви би поселили свою дитину , знаючи, що така ситуація? Раптом якісь порізи і т д?
я Кукарача• 10 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Псориаз не заразен, вы чего
Меломанка Маланка• 10 ноября 2025
Спросите заодно у юриста, что светит за разглашение врачебной тайны
Ацетилсалициловая кислота• 10 ноября 2025
Автор, стовідсотковий варіант - це ваші гроші та зняти дитині квартиру. Ну а що робити? Хіба можна знати діагнози всіх в оточенні? На жаль, ніхто не застрахований від такого. І тут не про щось страшне. А звичайне переливання крові в медзакладі чи ще щось може обернутися страшним. Наприклад, коли я навчалась в КПІ, то якось на прийомі в стоматолога, куди загоняли всіх, через якийсь час просили зʼявитися всіх студентів, які потрапили в певний день на огляд, щоб здавати аналізи… злі язики пустили чутки, що в когось знайшли віл, що інструмент був погано простерелізований, словом, капець повний, багатьох студентів потім довго трусило. Це я до того, що жаху, особливо, якщо про це думати, відбувається скрізь повно. Але це не привід лазити по чужих речах, булити когось, гуглити чиїсь ліки. Зараз ці хлопці вже будуть знущатися з цієї дитини. І як все понесеться. Оце жах.
я Кукарача• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Ну, тогда снимите своему ребенку квартиру
Незламна Україна
• 10 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Ще раз пояснюю- ніхто нічого не розголошував і не буде. Я просто хвилююся за свою дитину і все
Забобонний фрукт• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Учіть, що не можна користуватися чужими ножицями, зубною щіткою, бритвою. Все має бути індивідуальне. Якщо та дитина дійсно має хворобу, то вора щнає як поводися і якщо приймає ліки, то хвороба під контролем. Доречі, вірус гепатиту B є набагато заразнішим, ніж, наприклад, ВІЛ, оскільки його вірус може виживати поза організмом людини до семи днів та зберігати високу вірулентність. А віл передається лише певними шляхами: через кров, сперму, вагінальні виділення та грудне молоко. тобто якщо будуть користуватися однією ложкою, то зараження неможливе
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так а псоріаз хіба передається? Це ж аутоімунне захворювання. Воно не виліковне, іноді бувають періоди полегшення. В мого дядька таке. До речі, в зірки Кім Кардашьян також.