Метелик• 11 ноября 2025
А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?
И_В_офигительных_штанах• 11 ноября 2025
Ответ дляочки_ннадо
И надо иметь мозги, и понять, что без захидных партнерив этих краж бы не было. Какрадостно с потными ручками урсула фон дер ляйнен и прочие захидни лидеры сетуют, что б еще 300 млр расейских денег загнать в украинский бюджет. Вся эта допомога - корыто для европейских потужныкив. Наши это так - исполнители всего этого шабаша. Поэтому все эти чернышовы, миндичи и прочий мусор легко уходит на запад и пригревается там. Хоть кого то из воров чиновников Украины Европа выдала?
Ржем всем отделом😂 отличная отмазка. Это новая водная или вы сами нафантазировали?
Яжбоматусяблін• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ті хто привів Зе до Влади першими такі ініціативи трощать, критикують, знецінюють , бо самі не здатні вийти за рамки сидаліщного місця дивану. . А молодь не боїться.
то тому і випустили з 18 по 22? розумно.
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
То може Трамп свій кеш дав нашим на перетримку чи просто так покатати, щоб банкноти провітрилися?
Без американців цей кеш би в Україну не попав, то ж думаю, тут клани Сша бʼються теж
Там скоро вибори, не забувайте
Думаю там те ж є різні сторони
Там скоро вибори, не забувайте
Думаю там те ж є різні сторони
Черпак_для_фантазий• 11 ноября 2025
Ответ дляочки_ннадо
Та не хвилюйтеся ви так, ваші кацапи теж в долі, і вашим передали
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не думаю що основна маса тих виїхала, на мітингах було повно жінок
Але все дійство почалося влітку, це точно.
Митинги Владі плани тоді сплутали
БезникаЯ• 11 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
К сожалению, за всю нашу историю никто никого никуда не отправил. Рука руку моет. Сначала скандал, потом со временем все заминается. Перед Свинарчуками чуть ли не извиняться заставляли журналистов. Потом когда следующий суд все назад отмотал никому в обществе уже это было не интересно и не актуально. Так и с этими свиньями будет. Побегают заграницей, а через время вернутся как ни в чем ни бывало.
Рыба гниет с головы,и никакой начальник не даст воровать,если он не в доле
БезникаЯ• 11 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Интересно, куда они сдрыснули. Откуда нет экстрадиции.
Миндич хотел в Израиль,но вроде в Польше пока,утром в новостях писали
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Писали в синагогі ховався
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Якщо їх всіх накриють, то може ще від країни щось залишиться, бо інакше …
Дніпропетровську область просто здають, ОВА розворувало весь бюджет на укріплення, не зроблено нічого - і тепер голову області за гарну роботу перевели в Одесу, а область втрачає населені пункти - люди бомжі, захисники гинуть …
В мене немає слів, як їх назвати і що побажати !!!!
Пишут что гетман с вашим днепровским и харьковчанином объединяются в одну опозицию.
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
А транші так і йшли в сумках чи без них вже?
Конечно нет, это честно заработаные аванс и зарплата.
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Нагадаю
Де він? Теж общак віз? 600 т евро віз. Серби спіймали. Рік пройшло від цієї новини-
Колишнього начальника Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України Андрія Наумова у Сербії повторно засудили до одного року позбавлення волі за відмивання грошей, повідомила Балканська служба Радіо Свобода 15 жовтня.
Наумова також зобовʼязали сплатити штраф у розмірі 200 тисяч динарів (1700 євро). Вищий суд у Ніші також засудив Наумова до пʼяти років видворення з Сербії з умовою, що час відбування покарання не буде зараховано до вищезазначеної міри.
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Це вже якась нативна реклама тих сумок получається
Все фейк, ипсо и наговоры на честного человека.
вентиляторная• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Так і зеленський не убєжал
Так этим расследованием ему это настоятельно рекомендовали.Понял ли он,вот вопрос
Черпак_для_фантазий• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Як і на порошенка свого часу
Хто кого посадить тепер? Всі в ділі
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
У нього спитайте
За сумками наверное, рекламировать бренд.
Гомосноб• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Убігти додумався а зняти наліпки з долярів ні. Шось не сходиця
Слишком много, рутиная работа на месяц