Метелик• 11 ноября в 03:18

А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?

lilul990• 11 ноября в 09:09
Ответ дляГомосноб
Вот думаю сша сейчас это и повторяет для забывших.
Я не знаю яким требу бути далеким шоб про це забути
Гомосноб• 11 ноября в 09:09
Ответ дляlilul990
І набу дождались поки тец знищать а гроші вивезуть

А потім героїчно всіх викрили

Ждали вдалого моменту так сказать
Не не, они начали раньше, но их захотели прикрыть сразу.
Неробименінерви• 11 ноября в 09:10
Ответ дляШукаю стакан
А, зрозуміла...Мов, це нормально, заваліть ото і сидіть мовчки, терпіли.
Я як раз за мітинги і розголос, за конкуренцію
Прочитайте всі дописи,
Яжбоматусяблін• 11 ноября в 09:10
Ответ дляlilul990
Головне шоб сша в ході розслідування не вийшли самі на себе
ФБР декого лякає тепер... (і треба ж так проколоться )
Гомосноб• 11 ноября в 09:10
Ответ дляlilul990
Деньги-зло)
Мати тріля• 11 ноября в 09:10
Ответ дляЯжбоматусяблін
хлопчики не хотіли будувати захист ТЕЦ, ,-дурно викинуті гроші!! а тут такий патріотизм ви їм малюєте.
Удалено администрацией...
Бачу_майбутнє• 11 ноября в 09:10
Ответ дляНеробименінерви
Дівчата і клан Порошенко при нагоді також б тирив
Не майте ілюзій
Схеми вже давні, клани в регіонах давні, тільки значок партій змінювали
Да ви що!!!
Свинарчуки просто діти, у порівнянні з цим.
Свинарчуки привозили з рашки підсанкційні запчастини , щоб гелікоптери літали.
А ці: тупо крадуть все!
Навіть яйця по 17 вже здаються дрібницею.
Вони взагалі тупо брали гроші і нічого не будували. Жодних укріплень навколо станцій.
Це капець
Неробименінерви• 11 ноября в 09:10
Ответ дляlilul990

А потім героїчно всіх викрили

Ждали вдалого моменту так сказать
То так за ними американці чи ні? То американці того бажали?
вентиляторная• 11 ноября в 09:13
Ответ дляlilul990
В набу вляпатись це невідворотно
Ну естественно.Зеле очень хотелось отогнать американцев от контроля за всякими НАБУ.Особенно,после того,как те его опозорили на весь мир, а ему приходится всё равно перед ними унижаться.Только америкосы на этих играх уже давно собаку съели.Еще тогда,когда Зели и в проекте не было.Вывод:дружи с американцами.
lilul990• 11 ноября в 09:11
Ответ дляГомосноб
Захотіли прикрити бо - обнаружили нарешті прослушку в кабінеті?
lilul990• 11 ноября в 09:11
Ответ дляГомосноб
Деньги-зло)
Я думаю тут справа в криші
lilul990• 11 ноября в 09:12
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
А з яких грошей платиться агентурній сітці?

Ваші варіанти
Гомосноб• 11 ноября в 09:12
Ответ дляlilul990
Не, обосрались просто, что все всплывет.
БезникаЯ• 11 ноября в 09:12
Ответ дляlilul990
Друзі зеленського ворували, ворували а набу слухали і слухали, поки не осталось всього три сумки з мульйонів і мільярдів
Трамп только сейчас дал добро,Зеля в шоке,думает,к чему бы это..
lilul990• 11 ноября в 09:12
Ответ дляНеробименінерви
Американці грають свою гру. Звідки я знаю шо вони хочуть від зеленського
Мати тріля• 11 ноября в 09:13
Ответ дляБачу_майбутнє
Да ви що!!!
А ці: тупо крадуть все!
Це капець
Кстати скандал с яйцами, так и не довели до конца. Дело о расскрадании 1.5 млр,было закрыто в связи с неправильным оформлением документов. Так тоже бывает.
Неробименінерви• 11 ноября в 09:13
Ответ длявентиляторная
То американці тягнули з розслідуванням і дали зелене світло заступнику Синюку, який зливав дані в Оп? Дали час з літа Міндічу?
lilul990• 11 ноября в 09:13
Ответ дляГомосноб
Шо вспливе? Є тільки підозра набу.
lilul990• 11 ноября в 09:13
Ответ дляБезникаЯ
Трамп оце так береже американський бюджет? Шо дав його вивезти?
Гомосноб• 11 ноября в 09:14
Ответ дляlilul990
Шо вспливе? Є тільки підозра набу.
Возвращаемя назад, чего миндич то убежал, раз подозрение фуфловое?
Мати тріля• 11 ноября в 09:14
Лилу расскажите лучше с каких денег покупают золотые унитазы? И
Неробименінерви• 11 ноября в 09:14
Ответ дляlilul990
Так ви вище писали, що валять Зеленського.
То чого тільки зараз пустили Набу по сліду? І закривали очі так довго?
Шукаю стакан• 11 ноября в 09:14
Але при всьому при цьому зеля розповідає, що Україна здатна воювати ще два-три роки.
вентиляторная• 11 ноября в 09:15
Ответ дляlilul990

Ваші варіанти
С тех,которые выделяются на работу всяким СБУ и разведке.Не?
Мати тріля• 11 ноября в 09:15
Ответ дляШукаю стакан
Ну он то видит потенциал сколько еще воровать можно.
Неробименінерви• 11 ноября в 09:15
Ответ дляГомосноб
Боїться американців
lilul990• 11 ноября в 09:15
Ответ дляГомосноб
Тут правильне питання - не чого а куди втік? Гроші ніби виводив в росію а втік...?
Черпак_для_фантазий• 11 ноября в 09:15
Треба ще трошки почекати, зараз рашики проведуть розслідування, їхні боти вийдуть в ефір, і ми все дізнаємося, чиї хто кому передав, хто з ким не поділився, хто кого має посадити... І головне - якого бренду торби рекламуються
Гомосноб• 11 ноября в 09:16
Ответ дляlilul990
Через росию, а не в росию
Неробименінерви• 11 ноября в 09:16
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ці вже не знають що писати
Так щоб американців більше не роздратувати, ніж це зробив Лавров