Теща дочки• 11 ноября 2025
Загадка для автомобілістів
Відгадайте, що вам говорить автодор червоним хрестиком ?
Упругая попка• 11 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Всі автомобілісти вже в курсі)
Я не в курсі. Пішла погуглила, вже в курсі. Це експериментальний варіант і тільки в Києві наразі. А так як ми живемо не в Києві, то і не знаємо
Борщик• 11 ноября 2025
Тестовий знак, який повідомляє, про те, що рух зустрічних тз зупинено і ви можете рухатись в любому потрібному вам напрямку
Теща дочки
• 11 ноября 2025
Ответ дляБорщик
А самі б здогадалися? Для мене, наприклад, все неочевидно. Навіть навпаки - нелогічно
Упругая попка• 11 ноября 2025
Ответ дляТеща дочки
Ні. Для мене він більш логічний був би, що рух заборонено, але при цьому зелений сигнал світлофора і логіки ніякої не знаючи конкретне значення
Крим мій• 11 ноября 2025
Ответ дляТеща дочки
Так вам знаки і не повинні бути очевидними чи логічними, їх просто треба знати.
Нагайна• 11 ноября 2025
Дивний знак
Червоний асоціюється із забороною, а тут безпечний напрямок для повороту наліво
Мене би ввів у ступор
Не краще б було дати цьому знаку зелений колір?
Мене би ввів у ступор
Упругая попка• 11 ноября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Чим зелена стрілка не вгодила...
Зелена стрілка для повороту праворуч. А цей говорить про те, що можна повертати безпечно ліворуч
Нагайна• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Ні мають бути логічними і очевидними
Їх треба розуміти, а не тільки знати
Нагайна• 11 ноября 2025
Ответ дляУпругая попка
Ну то зробили б таку саму стрілку
Країна мрій• 11 ноября 2025
Ответ дляУпругая попка
Та просто було б звичніше і зрозуміліше використати зелену стрілку наліво. Зрозуміло що будь-яке нововведення можна вивчити. Але цей знак зовсім неочевидний.
Альфред Шнитке• 11 ноября 2025
Я сперва подумала, что это крест, который используется при реверсивном движении, но его перекосило
Кіна не буде• 11 ноября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Я теж подумала, що то про реверсивну полосу.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Бред. Знаки нужно понимать. Именно поэтому они делятся по цветам и формам. Этот знак абсолютно не логичен и интуитивно непонятен - красный свет - это всегда предупреждение или запрещение. Чем не подошла тут обычная зелёная стрелка?
Зупка_цем• 11 ноября 2025
О, круто. Я в Полтаві живу. У нас зараз багато світлофорів налаштовані так, що в одну сторону зелений вмикають на 10 секунд раніше, ніж іншу, це там, де багато повертають ліворуч. Але якщо людина немісцева і їй треба првернути ліворуч, то вона не знає, що у зустрічної смуги ще червоний, і вона стоїть, а всі місцеві за нею нервують))) така секція світлофора була б потрібна.
Нагайна• 11 ноября 2025
Передивилася книгу ПДР 21 рік - немає цього знаку
Покажіть мені водіїв які кожного року передивляються нові знаки
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 ноября 2025
Ответ дляУпругая попка
Вы шутите?
Нагайна• 11 ноября 2025
Упругая попка• 11 ноября 2025
Ответ дляНагайна
Ну то зробили б таку саму стрілку
Зелена стрілка не означає, що рух зустрічного транспорту заборонений і якщо зустрічний їде прямо, а ви повертаєте ліворуч, то все одно маєте пропустити. А ця додаткова секція говорить про те, що рух зустрічного транспорту заборонено і ви можете безпечно повернути ліворуч нікого не пропускаючи із зустрічного транспорту
Нагайна• 11 ноября 2025
Ответ дляУпругая попка
Я розумію, для чого зелена стрілка
Але ж погодьтеся - не логічно давати ,,зелений колір,, червоним
Миллениалка• 11 ноября 2025
Ответ дляУпругая попка
Пункт 8.7.3.б ПДР написали для вас особисто. Але ви, здається, вибрали ’права за сало’
Околовита• 11 ноября 2025
Можно дать им идею. В Вайбере и Телеге куча значков и смайликов есть - можно еще кучу сигналов светофоров придумать на радость полиции и отмывающих деньги в администрациях
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 ноября 2025
Ответ дляНагайна
Він тільки дає нам знати, що зустрічка зупинена в цей час
Так у встречки в этот момент горит красный. Они стоят- я еду.
Нагайна• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це для вашої впевненості, що вони стоять
Зоркая Зорро• 11 ноября 2025
Мне вот интересно, зачем это? Я много путешествую по разным странам и нигде такого не видела. Всегда зеленая стрелка на светофоре для поворота налево.
Нагайна• 11 ноября 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я вже писала вище. Для мене це не логічний знак, який може дати якісь сумніви при повороті
Зоркая Зорро• 11 ноября 2025
Так, погодите, gpt сказал, что это ревностное движение, тогда логично. Я просто выше прочитала, что это для поворота налево
Красный крест на отдельном светофоре, как на фото, — это сигнал реверсивного движения.
Он запрещает движение по данной полосе, даже если рядом обычный светофор показывает зеленый.
Объяснение:
• Если горит красный крест (X) — движение по этой полосе запрещено.
• Если горит зеленая стрелка (вниз) — полоса открыта.
• Иногда бывает желтая стрелка ↘ или ↙ — предупреждает, что скоро полоса изменит направление.
Такой тип светофора используется на дорогах с реверсивными полосами, где направление движения по полосам может меняться (например, утром больше полос в одну сторону, вечером — в другую).
То есть в этой ситуации:
— Зеленый обычный светофор разрешает движение по другим полосам.
— Красный крест означает, что именно по этой конкретной полосе ехать нельзя.
Объяснение:
То есть в этой ситуации:
Околовита• 11 ноября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Объяснение:
То есть в этой ситуации:
Объяснение:
То есть в этой ситуации:
там другой крест