Реверанс• 11 ноября в 12:54

Командувач штурмових військ зсу відзвітував про успіхи на сході запорізької обл.

КОМАНДУВАЧ ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗСУ ВІДЗВІТУВАВ ПРО УСПІХИ НА СХОДІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, А ЗА ПАРУ ГОДИН ВИЯВИЛОСЯ, ЩО СИТУАЦІЯ КАРДИНАЛЬНО ІНША
https://zn.ua/ukr/UKRAINE/komanduvach-shturmovikh-...

Командувач Штурмових військ ЗСУ Валентин Манько офіційно повідомив, що штурмові підрозділи Збройних сил України змогли зачистити населені пункти Солодке та Рівнопілля Запорізької області. Відповідний звіт військовий розмістив у Facebook.

«Ідуть бої в населених пунктах Полтавка й Успенівка. Противник з цих двох населених пунктів намагався рухатися у бік Гуляйполя. Завдяки злагодженим діям штурмовиків противник був зупинений», — заявив Манько.
Проте вже за пару годин вийшов звіт аналітиків DeepState, які не тільки не побачили зупинки ворога у Солодкому, а зафіксували його просування. Також загарбники на цій ділянці фронту просунулися біля сіл Охотниче та Злагода.

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли звіти командування високого рівня не мають нічого спільного з фактичною реальністю. Раніше аналітики DeepState зафіксували, що на сході Запорізької області росіяни захопили села Успенівку та Павлівку, а також заблокували підрозділи ЗСУ в Новомиколаївці. При цьому експерти зауважили, що ще два дні тому Сили Оборони Півдня заявляли про повний контроль над Павлівкою та Успенівкою: ’Чому заяви різних управлінь відрізняються на 6-8 км, є відкритим питанням’.
Зробіть вибір:
вже голосів: 28
Брехать не мішки ворочать
Це нормально
автор Реверанс • 11 ноября в 12:56
Нагадаю,це саме та сволота яка викладала свої фото з секретними картами.
Сраколиз Сирського.
Natal_ka91• 11 ноября в 12:58
Угу, звісно ж, віримо
ВетерВполе• 11 ноября в 13:00
Два села вчера захватили
diamond_shop• 11 ноября в 13:05
чому ви взагалі вирішили, що цивільним потрібно це знати? щоб що? вам мають за кожник крок давати звіт? тема тупа, скарга!
Киев_Елена• 11 ноября в 13:06
А что ему говорить, что все плохо? С должности снимут…этого ему не хочется, вот и приукрашает картинку на фронте. Тем более это фронт, ситуации не стабильны, всегда можно сказать «когда давал интервью ситуация была такая, но враг коварно бла-бла-бла…но у нас все под контролем, дайте еще людей/денег/оружия и точно вот-вот победим». Его цель как можно дольше продержаться у кормушки
автор Реверанс • 11 ноября в 13:07
Ответ дляКиев_Елена
Правду?
Киев_Елена• 11 ноября в 13:07
Ответ дляРеверанс
Правду?
Зачем? Правду никто не любит
автор Реверанс • 11 ноября в 13:08
Ответ дляКиев_Елена
Зачем? Правду никто не любит
Не дивиться вгору.
Нагадало.
Metelitsa• 11 ноября в 13:21
А тим часом з´явилось нове ’символічне’ фото найвеличнішого, яке означає чорну мітку.
Херсону підготуватися?(
Люблю море• 11 ноября в 13:21
Пусть лучше эти твари дадут отчёт сколько там наших полягло. И за что
Oksania_mama• 11 ноября в 13:40
Його клоуни-шоумени покусали?
Oksania_mama• 11 ноября в 13:42
Ответ дляdiamond_shop
Якщо відноситися до цивільних як до тварин, то де братимете донати?