Реверанс• 11 ноября в 12:54
Командувач штурмових військ зсу відзвітував про успіхи на сході запорізької обл.
КОМАНДУВАЧ ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗСУ ВІДЗВІТУВАВ ПРО УСПІХИ НА СХОДІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, А ЗА ПАРУ ГОДИН ВИЯВИЛОСЯ, ЩО СИТУАЦІЯ КАРДИНАЛЬНО ІНША
Командувач Штурмових військ ЗСУ Валентин Манько офіційно повідомив, що штурмові підрозділи Збройних сил України змогли зачистити населені пункти Солодке та Рівнопілля Запорізької області. Відповідний звіт військовий розмістив у Facebook.
«Ідуть бої в населених пунктах Полтавка й Успенівка. Противник з цих двох населених пунктів намагався рухатися у бік Гуляйполя. Завдяки злагодженим діям штурмовиків противник був зупинений», — заявив Манько.
Проте вже за пару годин вийшов звіт аналітиків DeepState, які не тільки не побачили зупинки ворога у Солодкому, а зафіксували його просування. Також загарбники на цій ділянці фронту просунулися біля сіл Охотниче та Злагода.
Нагадаємо, що це вже не вперше, коли звіти командування високого рівня не мають нічого спільного з фактичною реальністю. Раніше аналітики DeepState зафіксували, що на сході Запорізької області росіяни захопили села Успенівку та Павлівку, а також заблокували підрозділи ЗСУ в Новомиколаївці. При цьому експерти зауважили, що ще два дні тому Сили Оборони Півдня заявляли про повний контроль над Павлівкою та Успенівкою: ’Чому заяви різних управлінь відрізняються на 6-8 км, є відкритим питанням’.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Брехать не мішки ворочать
Це нормально
diamond_shop• 11 ноября в 13:05
чому ви взагалі вирішили, що цивільним потрібно це знати? щоб що? вам мають за кожник крок давати звіт? тема тупа, скарга!
Киев_Елена• 11 ноября в 13:06
А что ему говорить, что все плохо? С должности снимут…этого ему не хочется, вот и приукрашает картинку на фронте. Тем более это фронт, ситуации не стабильны, всегда можно сказать «когда давал интервью ситуация была такая, но враг коварно бла-бла-бла…но у нас все под контролем, дайте еще людей/денег/оружия и точно вот-вот победим». Его цель как можно дольше продержаться у кормушки
Ответ дляКиев_Елена
Правду?
Люблю море• 11 ноября в 13:21
Пусть лучше эти твари дадут отчёт сколько там наших полягло. И за что
Oksania_mama• 11 ноября в 13:42
Ответ дляdiamond_shop
Якщо відноситися до цивільних як до тварин, то де братимете донати?