Фіфачка• 11 ноября в 13:15
це хороше масло ГХІ?
Такого ще не купувала.
можливо хтось з вас підкаже інформацію.
Скоро_вчера• 11 ноября в 23:17
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чоловіка свого йдіть зайобуйте.
Собі вказуй, або своєму чоловікові, що робити
ЗабежАЛОЧКА• 11 ноября в 23:21
Ответ дляСкоро_вчера
І читайте по буквах: мій коментар вище
Скоро_вчера• 12 ноября в 00:40
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
І читайте по буквах: мій коментар вище
Ви спочатку мій прочитайте, перш ніж вказівки даєте. Вперед, читати.
ЗабежАЛОЧКА• 12 ноября в 08:12
Ответ дляСкоро_вчера
Чоловіка зайобуйте
Скоро_вчера• 12 ноября в 09:18
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чоловіка зайобуйте
Читайте по буквах, повідомлення вище
Чумацький Шлях• 12 ноября в 16:06
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А який жир добрий? Щоб індуси не вмирали?
свиний звісно)
Чумацький Шлях• 12 ноября в 16:08
Ответ дляСкоро_вчера
Ні, не в значній. Саме тому і свинину українці їдять більше, бо вирощували більше. Топлене масло ніколи не було в такій же кількості, як смалець. У випічку теж намагалися додавати масло вершкове. Не топлене! Ви просто намагається підігнати факти під ...цей фейк
А де ж брали те вершкове масло нетоплене для випічки? Невже в холодильнику зберігали?
Чумацький Шлях• 12 ноября в 16:10
Ответ дляСкоро_вчера
Ну так і сучасні технології виробництва гхі теж нещодавно з´явилися. Що ще за новий фейк про ’задовго до появи’?
Ну що за глупство? Вон тоді називалося просто топлене, це вже зараз для чогось приліпили те ГХІ.
Процес то однаковий.
Чумацький Шлях• 12 ноября в 16:12
Ответ дляСкоро_вчера
Масло гхі - маркетинг. Його суперкористь - маркетинг
В маслі гхі користі особливої і нема. Це просто альтернатива жиру для смаження, замість шкідливої рафінованої олії.
ЗабежАЛОЧКА• 12 ноября в 16:32
Ответ дляЧумацький Шлях
свиний звісно)
Звісно, якщо свиня не годовна преміксами і гормонами)
Скоро_вчера• 12 ноября в 16:34
Ответ дляЧумацький Шлях
Процес то однаковий.
Тому що маркетинг, тому і ’глупство’, як ви називаєте. Дуже добре пояснює, для чого приліпили те ГХІ
Скоро_вчера• 12 ноября в 16:35
Ответ дляЧумацький Шлях
Тут вже ж розжували: корова була, яка кожен день давала молоко