САМ_ТАКОЙ• 12 ноября в 11:34
Чиї діти навчаються в КНЛУ
Чи є досвід обміну по навчанню? Хтось вчився за кордоном?
PORKA• 12 ноября в 11:57
Раньше дочь говорит, что было такое. Сейчас вроде как нет, но есть курсы от иностранных университетов, с получением сертификатов.
САМ_ТАКОЙ
• 12 ноября в 13:08
Ответ дляPORKA
А на каком курсе дочь? И на какой специальности? Вчера слушала лекцию от них, говорили, что ездят дети
PORKA• 12 ноября в 14:46
3 курс, восточный язык.
Уточнила у дочки, говорит, что поехать по программе можно (это не обмен), но нужен уровень языка не ниже N2, сейчас они выходят на N3. Более детально она не узнавала, говорит, что у них с потока один ребёнок собирается ехать.
PORKA• 12 ноября в 14:50
Возможно с другими языками дела попроще обстоят.
Потому что от Таврийского университета ребёнок моей знакомой летом ездил на Кипр (язык- греческий).
Хата на мати• 12 ноября в 20:16
Працюю в КНЛУ, щотижня приходить розсилка про оголошення конкурсу на поїздку до якогось закладу... Особисто брала участь у комісії одного конкурсу - кілька студентів поїхали до Чехії, десь у 2022 році. Одна моя студентка за програмою Фулбрайта взагалі поїхала не навчатися, а працювати в університеті Сієтла. Зарплата й умови нам такі й не снилися. Мотивовані діти пробиваються, було б бажання...
САМ_ТАКОЙ
• 12 ноября в 23:01
Ответ дляХата на мати
А у Францію їдуть у Пуатьє? На якому курсі це можливо?
Хата на мати• 13 ноября в 11:36
Так, є такий заклад-партнер, як часто з ним обміни, не знаю. Зазвичай з 2-3 курсу. Не так важливий курс, як активність студента: знання мови, участь у заходах, конференціях. Ще згадала, як одного разу просто благали знайти когось, бо місце згорає (але то була не Франція). Очевидно, на тлі війни всі, хто хотів, і так виїхали. А ті, хто залишився, мають якісь причини не їхати.