годовасик• 15 октября в 22:20
Оптима і поступання в ВУЗ закордон. в кого є досвід
Дівчата підкажіть будь-ласка. У кого діти вже поступали у ВУЗи закордон після Оптіми. Як відносяться до свідоцтва онлайн школи? Чи будли додаткові питання. Чи приймають нормально? Як щодо кількості годин. Можливо ще якийсь момент не згадала?
Ми закордоном. Син 11 клас. Зараз серйозно задумалися щоб забрати документи з звичайної школи, де на сімейній формі, в Оптіму. Хотіла б почути ваш досвід, чи варто закінчувати 11 клас в Оптімі. Чи потім можуть виникнути додаткові проблеми.
Пліткарка• 15 октября в 22:23
А дитина закордоном вчиться в місцевій школі? Чи буде атестат місцевої школи, на нього ставки не робите? Також уточніть в Оптіми, в них є гаряча лінія, конкретно, як виглядає атестат. Бо вони обіцяють «державного зразка». А державний зразок - там нема зазначення, що це саме он-лайн школа. Можливо, оптима видає такі, що нічим не відрізняються від звичайних.
Пліткарка• 15 октября в 22:24
Ответ дляИграйМойГормон
а зачем видетельство? нмт просят
Деякі навчальні заклади ЄС просять переклад атестата про закінчення школи + середній бал атестата враховують.
ИграйМойГормон• 15 октября в 22:25
Ответ дляПліткарка
а чем аттестат оптимы отличается? они же аттестованы
Злива інформації• 15 октября в 22:26
Хрещеник вступав в Шотландію. Нормально все. Тільки там наші 11 класів не проходять, потрібно ще рік у них навчатись або в коледжі або на спец курсах.
годовасик
• 15 октября в 22:34
Ответ дляИграйМойГормон
а зачем видетельство? нмт просят
НМТ только для поступления в Украине. Зачем НМТ для Европы? ))
Рогнеда Карповна• 15 октября в 22:34
Ответ дляИграйМойГормон
а зачем видетельство? нмт просят
В залежності від країни.
Рогнеда Карповна• 15 октября в 22:35
Ответ длягодовасик
В Польщі Нмт потрібне
годовасик
• 15 октября в 22:35
Ответ дляПліткарка
так державного зразка видають свідоцтво. бачила як виглядає. вказано лише ТОВ ’Оптима’. Але питання, як сприймають європейські ВУЗи саме ці свідоцтва
сладкий_ноябрь• 15 октября в 22:36
Їм взагалі все рівно.
Тим, хто не потягне вилитись через рік
Тому вони за це не хвилюються взагалі.
Тим, хто не потягне вилитись через рік
Тому вони за це не хвилюються взагалі.
сладкий_ноябрь• 15 октября в 22:37
Ответ дляИграйМойГормон
а зачем видетельство? нмт просят
НМТ взагалі не скрізь просять в польщі, в інших країнах я взагалі не чула, що воно потрібне. Лише атестат
сладкий_ноябрь• 15 октября в 22:38
Ответ длягодовасик
Це не так
Нмт для Польщі це показник закінченої освіти. Так само, як в них матури.
Тому досить багато вузів вимагають саме нмт
сладкий_ноябрь• 15 октября в 22:38
Ответ дляРогнеда Карповна
В Польщі Нмт потрібне
Але не у всі вузи.
Ацетилсалициловая кислота• 15 октября в 22:40
Ответ длягодовасик
Ну, наприклад в Польщі більшість вузів,а особливо державних вимагають нмт, а деякі і атестат і нмт
годовасик
• 15 октября в 22:41
Ответ дляЗлива інформації
це знаю, син А левел зараз вчиться 12 клас
Ацетилсалициловая кислота• 15 октября в 22:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Державні вузи майже всі вимагають
сладкий_ноябрь• 15 октября в 22:41
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Державні вузи майже всі вимагають
Не всі. В деяких атестат + співбесіда чи внутрішній екзамен
годовасик
• 15 октября в 22:42
Ответ дляРогнеда Карповна
В залежності від країни.
наприклад. назвіть країну, в якій приймають укр НМТ результати крім свідоцтва про освіту і кількості годин певних
Ацетилсалициловая кислота• 15 октября в 22:42
Ответ длясладкий_ноябрь
Я написала майже всі, в переважній більшості вимагають, за рідким виключенням
годовасик
• 15 октября в 22:47
НМТ здавати більш за все не буде. Ще поки є час подумати. Але країни де планується встіп НМТ не потрібно то точно. Актуальне питання чи приймають ВУЗи свідоцтво. І чи не було питань.
Укр школу лишили тільки як підстраховку з документами про освіту. Тут за місцем проживання звичано навчається і отримує освіту, і відповідно по результаттах екзаменів місцевих планується вступ. якщо все ок буде
годовасик
• 15 октября в 22:48
Ответ дляSo_so
Никаких вопросов не было
поділіться в якій країні поступала дитина?
Просто Фіфа• 15 октября в 22:48
Автор, моя донька також в 11 класі. В Оптимі. Щось вони писали про строки замовлення атестатів. Тому якщо плануєте переводити то не зволікайте, бо просто буде пізно.
годовасик
• 15 октября в 22:49
Ответ дляПросто Фіфа
оо. дякую за пораду. ви по якій програмі навчаєтеся, звичайна з перевіркою, чи екстернат?
Просто Фіфа• 15 октября в 22:52
Ответ длягодовасик
Екстернат, найдешевший. Одна обов´язкова контрольна на рік і все.
Для нас ідеально. Освіту отримує в місцевій школі в іншій країні. Але атестат для підстраховки вирішили таки отримати.
НМТ здавати не буде.
годовасик
• 15 октября в 22:54
отож( і ми так. тільки для підстраховки потрібно. але в школі де на сімейній формі. як подумаєш про ті заліки(( у сина в більшості предметів лише усно( і каже не хочу готуватися нічого. вже вибрав предмети які вивчає. і на них зосередитись.