Реверанс• 12 ноября в 21:28

Не все ще вкрадено.Нова ганьба Зеленського

Нацбанк позбавив Петра Порошенка права голосу як найбільшого акціонера Міжнародного інвестиційного банку.
Аналогічне рішення стосується і фонду «Прайм Ессетс Кепітал», через який Порошенко контролює майже 65% акцій банку.
Гроші самі себе на Москву не вивезуть.
Работає Ссанич.
alex-3f3c• 12 ноября в 22:41
Короче у Зели рейтинг был такой как сейчас перед началом войны и Путин по Оманским договорнякаи ему подставил плече, интересно как сейчас он своего протеже будет спасать, или войну прийдется заканчивать...
MilkShake-268d• 12 ноября в 22:42
Ответ дляЕленнн
ну так в 19-19 всі мріяли і забрати у нього ті міліарди.(деякі навіть рахували,скільки на носа получиться..)
Да мне очень ’нравится’ весь сыр-бор.

Да, громкие имена.

Но по сути то, какие-то миллион долларов....

Тут в Киеве воры наскупали столько что у каждой мрази по 100 объектов недвижимости в том числе элитной записанной на все семейное древо + любовниц и друзей.

Где НАБУ ?
LeraApril• 12 ноября в 22:52
Ответ дляРеверанс
Російські компанії: Три російські компанії, пов´язані із Зеленським («Вайсберг Пикчерс», «Платинумфильм», «Грин Филмс»), були засновані кіпрською Green Family Ltd., яка також є співзасновником «Кварталу 95».
Фінансування: Одна з цих компаній («Грин Филмс») виграла конкурс на отримання державного фінансування від російського Міністерства культури.
Хто там спонсорує ворога?
Бо Порошенко спонсорує виключно ЗСУ.
не может быть, это сейчас?
Christ1na• 12 ноября в 23:05
Ответ дляВетерВполе
Я за Арестовича вот умный человек. Пусть он станет президентом.
О, ви нік змінили, треба бан оновити
Anastasiia-9046• 12 ноября в 23:08
Ответ дляРеверанс
Флудом засираєте тему.
Це ж Маня
автор Реверанс • 12 ноября в 23:19
Ответ дляMilkShake-268d
Да мне очень ’нравится’ весь сыр-бор.

Да, громкие имена.

Где НАБУ ?
Державна зрада. Росія повністю контролює міністерство енергетики України, гроші від українських споживачів таємно передаються до Москви. На фронті ми шукаємо копійки на дрони, на машини, а тут мінімум 100 мільйонів доларів, які тільки довело слідство, вкрадені і передані до Москви сенатору РФ Деркача. І це тільки по записаних за останній час на плівку епізодах.
автор Реверанс • 12 ноября в 23:21
НАБУ
2 дн.
Операція з викриття корупції у сфері енергетики: ЛЕГАЛІЗАЦІЯ💰
Функція легалізації незаконно отриманих коштів покладалась на окремий офіс злочинної організації, розташований у центрі Києва.
Приміщення належало родині колишнього народного депутата, а нині сенатора рф Андрія Деркача, обвинуваченого #НАБУ і #САП в іншому кримінальному провадженні.
Через цей офіс здійснювався суворий облік отриманих коштів, велася «чорна бухгалтерія» та організовувалось відмивання грошей через мережу компаній-нерезидентів. Значна частина операцій, зокрема видача готівки, проводилась за межами України.
За надання послуг не членам злочинної організації офіс отримував оплату у вигляді відсотків від проведених сум.
Загалом через так звану «пральню» пройшло близько 100 млн дол. США.