Скарлет93• 13 ноября в 00:50

Девочки, что для вас важнее? Любить или быть любимой ?

Кто в браке или в долгих отношениях, расскажите по какому принципу вы выбирали себе партнера ?
Sicillia• 13 ноября в 00:50
Конечно, быть любимой.
А смысл любить, отдавать и получать меньше?
Tasya-Natusya• 13 ноября в 01:05
50/50 і тільки так. Мала досвід стосунків, коли мене безумовно кохали, але я не могла відповісти на ці почуття, я приймала їх, але емоцій не було. Був досвід,коли я кохала безмежно і завжли сумнівалася, а чи кохають мене так як я. Тому найкраще щоб почуття були взаємними, проте якщо вибирати, то комфортніше якщо кохають вас, так хоч немає сумнівів в партнері.
Леся 1• 13 ноября в 03:15
Бути коханою)
K.Yurchenko• 13 ноября в 06:20
По принципу взаимности выбирала. У вас там почему-то нет такого варианта...