пу_пугренчик• 13 ноября в 08:43
Ваші лайфхаки, коли дитина починає захворівати
Тобто не одразу початок з темп-ри, як при зустрічі із новим вірусом. А повільно все починається - із соплів, покашлювань, потім все це посилюється... Якийсь є спосіб це одразу зупинити, не допустити розвитку?
пу_пугренчик
• 13 ноября в 08:53
Ответ дляПлакулька
Варю каструляку компоту, матюкаючись при цьому.
Каструляка вже є, з чорної смородини. Хотілося б ще якісь фіз.процедури чи що....
ЯспАкойнаЯ• 13 ноября в 08:53
Дати дитині спокійно перехворіти - от і весь лайфхак.
Наскільки швидко з´явиться темпа залежить від самого віруса і наскільки дитячий імунітет знайомий в минулому зі спорідненими вірусами.
пу_пугренчик
• 13 ноября в 08:55
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це вже 3й раз за 2 місяці, це ту мач, вважаю. Дитина більше не ходить до школи, ніж ходить.
Плакулька• 13 ноября в 08:56
Ответ дляпу_пугренчик
Да нічого не допоможе. Симптоматичне лікування (промивання носа, льодяники для горла, висока подушка наніч..)
Аноним_1859• 13 ноября в 08:57
Нажаль, ви нічого не зробите з цим. Тільки полегшення симптомів, якщо це ’простий’ вірус. Далі все залежить від організму вашої дитини, як він впорається.
Плакулька• 13 ноября в 08:58
Ответ дляпу_пугренчик
В мене подібна ситуація. Останні вірусяки ще й нам досталися.
пу_пугренчик
• 13 ноября в 08:59
Ответ дляПлакулька
Ну іноді читаю щось типу ’закинувся ударною дозою віт С, заприскав носа, попарив ноги і на ранок - як нічого й не було’. Це вигадки, чи що?
Стрекоза любви• 13 ноября в 08:59
Я лікую/знижую симптоми в межах дозволених препаратів. Не знаю, як можна зупинити хворобу, якщо вона вже почалася?
Головне виконувати рекомендації, щоб не було ускладнень.
ЯспАкойнаЯ• 13 ноября в 09:00
Ответ дляпу_пугренчик
Ну, значить, для вашої дитини з її фізичними даними при народженні, способом життя і попередньою історією захворювань це норм.
ЯспАкойнаЯ• 13 ноября в 09:01
Ответ дляпу_пугренчик
Насмішили
пу_пугренчик
• 13 ноября в 09:03
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну як норм...дитина в садок не ходила, хворіла раз на рік (хоча вдома не сиділи). А в школі от таке.....причому, більшість дітей хворіє, навіть ті, хто був в садку. І це не перший клас, а 5й :(((
ВыФсеВрете• 13 ноября в 09:06
Ответ дляпу_пугренчик
Якщо тривоги і підвал - то так. Після кожної тривоги - всі хворіють і ті, хто в садочку були, і хто не був. Десь до 7 класу.
Шальная коклетка• 13 ноября в 09:06
Перши три дні даю вітамін с 1000. Більше нічого не роблю, температури майже ніколи не буває
пу_пугренчик
• 13 ноября в 09:07
Ответ дляВыФсеВрете
Звісно, що підвал:(
ВыФсеВрете• 13 ноября в 09:08
Ответ дляпу_пугренчик
Звісно, що підвал:(
ну, в 5-му після кожної тривоги. Просто косить клас по черзі. І спортсмени, і з гарним імунітетом.
Поліцейський патруль• 13 ноября в 09:12
Ответ дляпу_пугренчик
В мене теж, двоє і обоє такі доросла дитина і мала за два місяці третій раз хворіють. Але ж є в школі дитина яка не має ні одного пропуску і не хворіла ні разу
Полуничка• 13 ноября в 09:20
Ответ дляПлакулька
Прямо меня описали. Я еще начинаю судорожно проветривать квартиру
пу_пугренчик
• 13 ноября в 09:45
Ответ дляПоліцейський патруль
В моєї така подружка в класі - за весь час пару днів трохи нездужала і все.... Диво якесь.